Widok

Hemoroidy w ciąży

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy któraś z Was miała hemoroidy podczas ciąży?? Jestem w 27tyg i mnie dorwały nie są jakieś mega wielkie ale nie czuje sie z tym komfortowo a gdzie tam rozwiązanie.Obawiam się ze teraz to może się nasilać i łapię stresa;/ Smaruje sobie specjalną maścią ale poki co nic. Jak sobie radziłyście z ta dolegliwością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam że pomaga picie herbaty z siemia/siemienia? lnianego
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic przyjemnego ale po ciąży same przechodzą ;-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
tak to juz zdażyłam zauważyc że to nic przyjemnego ale jak sobie z nimi radzic??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masc- procto hemolan (sprawdz czy w ciazy mozna) ,siemie lniane,chleb czarny,woda,woda,owoce.i nie wysilaj sie na kibelku.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z maści można tylko jedną czy dwie,które nic nie pomagają. Dbaj o miękkie stolce, w razie kryzysu pomaga nasiadówka z nadmanganianu potasu. Jak najmniej czasu w pozycji siedzącej. Więcej nic nie poradzisz. Mi po ciąży nie przeszły ale jakoś z nimi żyję;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kora dębu do kupienia w aptekach i robienie nasiadówek... działa.... sprawdzałam na sobie... jak są szczególnie uciążliwe to nawet okład sobie zrobić... i leżeć bo sie szybciej goi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarze ciążówkom, zapisują na to lekarstwo Cyclo3 fort, naprawdę pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam w zasadzie bol wiekszy niz porodowy:/ a po porodzie to byl koszmar... te mascie co mzona miec to wszystko homeopatyczne gowno :] sa czoki proctis M je napewno mozna(ale zadzwon koniecznie najpierw do swojego gina) ja mialam az takei ze dostalam 2 opakowania detralexu...
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez polecam na ta dolegliwosc nasiadowki z kory debu, pomagaja bo maja dzialanie obkurczajace ale mysle ze warto spytac sie ginekologa czy mozna w ciazy takie nasiadowki robic;)
zycze zdrowka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam procto glyvanol czopki - podobno można w ciąży i pomogły
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za rady dziewczyny coś trzeba bedzie wykombinowac zeby sobie poszly ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Święta racja. Nawet papier toaletowy z korą dębu kupić (mola ma taki). I siemię lniane pić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi przepisał Posterisan H - jest na recepte najpierw jak strasznie bolało a pożniej kupowałam oczywiście po konsultacji z lekarzem Posterisan bez recepty. POmogło rewelacja wszystkie inne masci i inne gówna nie pomagały .
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi posterisan w ogóle nie pomógł, ani czopki, ani maść. Teraz mam jeszcze gorzej. Idę po skierowanie do chirurga i zobaczymy. Mój ginekolog powiedział, ze nasiadówek nie wolno w ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to cię boli, czy masz problemy z wypróżnianiem?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety jest to częsty problem wielu kobiet. Obecnie jednak na rynku pojawił się Procto Vitale. Jest to mieszanka, która zawiera tylko naturalne, roślinne wyciągi: liść szałwii, rdest ptasi, ziele skrzypu i korzeń prawoślazu. Wykazują szereg dobroczynnych właściwości, a przez to wspomagają leczenie hemoroidów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielarski babka jajeczna do picia chirurg zapisał walczę z tym problemem długo odwiedziłam sporo proktolog ów to ten stricte od hemoroidów w ciazy pomogły tabletki od gin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam ten problem po porodach tyle że w środku i swędziały ale mi proktolog je zlikwidował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytalam wczoraj w aptece o te mieszanke ale pani nic o niej nie wiedziala, ona nadal jest w sprzedazy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te procto vitale to jest do kupienia chyba tylko ze strony intrnetowej produktu. I chyba przez allegro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spróbuj korę dębu? Z tego co wiem ma właściwości ściągające i przy takich początkowych powinna pomóc. Czytam właśnie o tym na https://www.odzyskaj.eu/wlasciwosci-kory-debu/ i faktycznie chyba pójdę oskubać mój dąb w ogrodzie. Z tego co wiem to też są maści specjalne własnie z ekstraktem z kory dębu. Moim zdaniem lepiej jest na początku sięgnąć po najbardziej naturalne środki, niż od razu radykalnie się spodziewać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sama szukałam w aptekach i sklepach stacjonarnych ale niestety pozostaje albo allegro albo https://proctovitale.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez tu kupuje. ale w aktualnej sytuacji to mega wygodne, ze nie trzeba po sklepach latać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też stąd zamawiałam procto vitale, najlepiej stosować razem z nasiadówkami, jeden leczy od wewnątrz i zapobiega nawrotom a nasiadówki też łagodzą ból ;) te zioła mają też fajny skład bardzo więc no na moim przykładzie uważam że warto bo hemoridy poznikały (czas u mnie ~ miesiąc)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajną sprawą są zawsze zioła, które się spożywa w formie różnych naparów. Takie w sumie jak dla mnie najprostsze i najmniej wymagające rozwiązanie, a bardzo skuteczne. Zaczęłabym tak naprawdę od tego i zobaczyła jak sytuacja się dalej rozwiąże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

do góry