Widok

Hity barów mlecznych :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny zaglądacie do barów mlecznych ?

ja przyznam sie że uwielbiam takie miejsca i jak dla mnie ulubiony zestaw to ziemniaki, kotlet mielony i marchewka z groszkiem na ciepło :)

a wam co najbardziej smakuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bar mleczny "SŁONECZNY" na Władysława IV w Gdyni...mniam, mniam, mniam nalesniki z serem przepyszne, kotlet jajeczny (uwielbiam) i do tego kasza gryczana, marchewka z groszkiem i surówka z młodej kapustki z koperkiem i kompot w kubku jak kiedys w szkolnej stołówce ummmmm
Jak dawno tam nie byłam...pora to nadrobic :)

Jak byłam w podtawówce też uwielbiałam leniwe z bułką tartą...ten smak pamietam do dziś. Serwują gdzieś jeszcze takie danie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja najbardziej lubię leniwe i naleśniki z twarogiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny!
klopsy jajeczne rewelacja!!! ale rodzinkę zaskoczyłam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe :D to tak zasmakowały? :D suuuper :D

taki folder to dobra sprawa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam już zamówienie na kolejne :)

stwierdziłam, ze stworze sobie folder na przepisy forumowe :)

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo się cieszę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) kotlety marchewkowe cieszą się powodzeniem :)

bardzo smaczne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za czasów studenckich uwielbiałam naleśniki z grzybami i kapustą w barze akademickim, a teraz w Słonecznym w Gdyni z chęcią zjem schaboszczaka, ziemniaczki i kapustę zasmażaną!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż właśnie zajada kotlety marchewkowe ;D ale, zauważył, że to jednak nie mięsko... Smakują mu, zachwala, ale podejrzewam, że wolałby schabowego hahaha :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

na pewno beda pyszne :)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ;P daj znać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zrobię w sobotę :) ciekawe czy mąż zauważy , ze są bezmiesne :)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Silje - robiłaś już? cieszę się, że Ci/Wam smakowały ;)

z nimi jest tak - widzisz, że to nie mięso, ale nie wiesz co ;) nikt z próbujących nie wpadł na to, że to marchewka ;) a jadła nawet mojej Mamy koleżanka, która nie lubi marchewki - do tego stopnia, że wybiera ją z zupy ;)


Kreska333 - daj znać jak Ci smakują :D


ja na dzisiaj i jutro zrobiłam "zielony makaron" ;) ale kotlety marchewkowe zrobię w przyszłym tygodniu (wczoraj skończyliśmy jeść zwykłe mielaki - zawsze robię na 2-3 dni)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale się napaliłam na te kotlety marchewkowe :)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale mi zrobilyscie smaka ta marchewka z groszkiem hmmm dzis byla na obiadek, pyyyszna:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też teraz nie odwiedzam za często barów mlecznych, przy małym dziecku brakuje czasu. Natomiast za czasów studenckich, chodziłam na pierogi ruskie, leniwe, kopytka, naleśniki i placki ziemniaczane
Och rozmarzyłam się:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mi narobiłyście smaka na naleśniki z serem dzisiaj zrobie hehe :)

ja barów mlecznych często nie odwiedzam, jakoś nie mam po drodze a jak już to obowiązkowo biorę placek po cygańsku UWIELBIAM!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ach ja tez uwielbiam z baru mlecznego koltety jajeczne i deser nalesniki z serem...hmmm ale nabralam ochoty na kotlety jajeczne, chyba jutro wyprobje wasz przepis:) jeszcze nigdy sama nie robilam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, jak chodziłam do podstawówki, babcia czasem po szkole zabierała mnie do przedszkola (jest emerytowaną dyrektorką przedszkola), tam zawsze dostawałam podwójną porcję podwieczorka, a najlepsze co pamiętam to właśnie pasta jajeczna ;D A przy okazji jaka się czułam dorosła wśród tych przedszkolaków :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, Twoje kotlety marchewkowe, są rewelacyjne! Pycha! ;D

Ale co do wyglądu, to jednak widać, że to marchw...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry