Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
plama dyrektora wątek zamknięty zaproszenie rozgoraczkowanego Adriana , aby prac politycznie mozgi mlodziezy...
~pmp
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Tragedia wątek zamknięty Do tej szkoły idzie się z wielkimi nadziejami, przecież taka znana, taka...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

WYBÓR LICEUM - TRÓJMIASTO wątek zamknięty Jestem z Gdyni i zastanawiam się nad wyborem liceum w trójmieście. Szukam...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

III LO RULES !!! wątek zamknięty Nie wiem jak teraz, ale za moich czasów (matura '96) ukończenie III LO w...
~Mirafal
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

niewiadomo ile pt. wątek zamknięty nigdy do konca niewiadomo ile pt., ale moj kuzyn mi mowil ze jego kumple sie...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2008

Edek - opinia wątek zamknięty Co prawda bardzo dobre wyposażenie i wygląd szkoły - bardzo ładna, czysta....
~Edek
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2010

Straszne wątek zamknięty Szkoła mocno przereklamowana. Nauczyciele bardzo aroganccy, niemiła...
~autor
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Szkoła może dobra, ale... wątek zamknięty ...dyrektor jest niesłowny, nie spełnia swoich obietnic, co może zawalić...
~Humanista
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

snoby, bufony i chamy wątek zamknięty niestety taka jest moja opinia po spędzeniu przypadkowych 3 godzin w...
~wanda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

SZAŁU NIE MA.... wątek zamknięty W tym roku zaczynam 3 klase PRE-IB. Nie chce mi się rozpisywać, ale nic nie...
~wkrótce absolwentka**
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Rekrutacja 2015/2016 wątek zamknięty Ubiega się ktoś z was do pierwszej klasy III LO? Znacie może progi z...
~3 gimnazjalista
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

LO 3 Gdynia-czy warto? wątek zamknięty Kończę gimnazjum w tym roku i zastanawiam się do którego liceum iść. Na razie...
~gimnazjalistka
19

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2013

Jedna z lepszych w kraju wątek zamknięty Szkołę polecam, szczególnie program IB. Są pewne wady, ale na tle kraju nie...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 grudnia 2015

Świetne miejsce wątek zamknięty Uczęszczam do trójki, i nie zauważyłam żadnej arogancji, atmosfera jest...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Gdyńska Trójeczka wątek zamknięty Szkoła bardzo specyficzna. Trzeba mieć szczęście i trafić na fajną klasę-...
~uczeń
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Szkoła dla olimpijczyków wątek zamknięty No i koniec tego cyrku który rekrutacją nazywają ..... Były 3 lata ostrej...
~człowiek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

+ wątek zamknięty ja trafiłam na świetną klasę i nauczycieli . b.fajna szkoła , nie tak jak się...
~ALA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2010

Świetna Trójka wątek zamknięty Kolejny rok w Trójce. Bardzo sobie chwalę, cudowna szkoła. Co do progów...
~Trójkowicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

adam o. - opinia wątek zamknięty bardzo milo wspominam!!! Wspaniali ludzie (nauczyciele i uczniowie),...
~adam o.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 maja 2008

super wątek zamknięty rewelacyjna szkoła
~maja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

21

wątków

do góry