Widok

Kąpiel dziecka bez stresu

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy macie jakieś sposoby na kąpiel bezstresową? Moja mała bardzo nie lubi mycia głowy i już nawet zaczynam się zastanawiać, czy nie kupić takiego ronda:
http://allegro.pl/item702176877_rondo_do_kapieli_canpol_kapiel_bez_placzu_a_1.html
czy to wyrzucenie kasy w błoto?
Proszę o radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas rondo się nie sprawdziło.
w sklepie kupiłam za 10 pln....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marianna a gdzie za 10 zł kupiłas ?
ja widziałam je po 20 zł tylko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja mysza uwielbia mycie głowy ale wydaje mi sie że rondo to dobre rozwiązanie jeżeli dziecko źćle reaguje na wode na buzi
jak będę miała z tym problem to napewno kupie rondo
image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała wcześniej nie miała problemu z kąpielą. Dopiero od niedawna płacze przy myciu głowy. Wcześniej nawet lubiła sobie zanurkować. Teraz się boi i lubi jak w wannie jest niewiele wody. Kiedyś kąpiel była frajdą, przyjemnym końcem dnia, a teraz na samą myśl o kąpieli mam stresa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba małej urozmaicić kąpiel. Polecam kredki do wanny lub musujące kule, ja zamawiam zawsze stąd https://www.miniu.com.pl/pl/c/Musujace-kule-i-bomby/14 - są stworzone specjalnie dla dzieci i bezpieczne. Synek nie chce wychodzić z wanny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (7 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

do góry