Klubokawiarnia

Puby

Gdynia, gen. Józefa Bema 19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klubowicz - opinia Najlepsze, kultowe miejsce w Gdyni
~klubowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

Waldi - opinia Chodziłem tam kilkanaście lat. Po latach pandemii chciałem napić się piwa....
~Waldi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 maja 2022

:-) wątek zamknięty Jedno z moich ulubionych miejsc. Po prostu dobrze się tam czuje. Duży wybór...
~frik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

Barmanka wątek zamknięty Jest fajnie, ale jak tej dziwacznej niewychowanej barmanki nie ma
~Slawek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Gdyby klimat tworzył tylko wystrój... wątek zamknięty Miałem wczoraj okazję kolejny raz gościć w Klubokawiarni. Niestety wbrew...
~Tomek Borowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Bardzo klawe miejsce wątek zamknięty W istocie jest nieliche, mogę naprawdę polecić :P
~Diament
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

uwielbiam wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim wielbicielom miejsc z niesamowitym klimatem, gdzie w...
~N. Gore
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Karolina Wyrzykowska - opinia wątek zamknięty niebanalne miejsce, człowiek czuje się jak w domu :)
~Karolina Wyrzykowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

cudowny wystrój wątek zamknięty naprawdę bardzo fajnie ocena obniżona z powodu rozcieńczonego piwa i małego...
~maszka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2010

Genialnie wątek zamknięty Taki klimat, że łoooo ;) POLECAM
~fun
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 maja 2011

zombie - opinia wątek zamknięty nie ma lepszego miejsca, bardziej klimatycznego, odizolowanego od kiczu i...
~zombie
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 listopada 2010

Najbardziej klimatyczne miejsce w Gdyni wątek zamknięty Zawsze milo wpasc na piwko i spotkac fajnych ludzi, bo tylko tacy tam...
~Cherry
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 listopada 2010

Klimat przyjemny ale .... barmanka minęła się chyba z powołaniem. wątek zamknięty Zawitałem wczoraj do Klubokawiarni. Jako osoba z kilkuletnim doświadczeniem w...
~TonyHalik
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2008

Zawsze tam wracam wątek zamknięty nawet wychodząc do innego pubu czy dyskoteki okazuje się, że jest nie tak jak...
~J.H
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 maja 2010

najlepszy pub w Gdyni wątek zamknięty Nie rozumiem osob ktore tak bardzo marudzą na obsługę, pub ma świetną...
~gaku
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lutego 2010

Barmanka do bani. wątek zamknięty Zgadzam się z Aną. Barmanka o której pisze to największa pomyłka w obsadzie...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

obsługa wątek zamknięty Obsługa jest ok. w porównaniu do wcześniejszej barmanki (Oli) p.Ewa jest...
~ali
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2009

Super klimat! wątek zamknięty Super klimat!
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

Przyjemny lokal, ale jest jedno ALE wątek zamknięty Knajpa ma fajny klimat, ale tak jak ktoś wspominał jedna z barmanek jest nie...
~Ana
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Lokal Upadłych Aniołów wątek zamknięty Jeżeli piekło istnieje, to tu znajdziesz do niego wejście..........Dzisiaj to...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

23

wątków

do góry