Widok

Które słoiczki polecacie: HIPP, GERBER, BOBO FRUT, BOBO VITA???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Które firmy najlepsze?
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie wszystkie wymienione przez Ciebie firmy oferuja deserki i obiadki na tym samym poziomie jakości. U nas jest np. tak, że synek preferuje konkretne smaki z danej firmy, tak więc nie jesteśmy wierni jednej. Chyba najkorzystniej cenowo wychodzi z nich BoboVita.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
napewno najtanza jest bobovita... ale np paulina nie je tych obiadow bo sa geste i nimi pluje... ale deserki a najbardziej owsianke to wlasnie z bobovity je... a tak obiadki to gerbera i hippa... generalnie trzeba probowac dac dziecku poznawac rozne smaki :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja też nie lubi bobovity. Najlepsze dla nas są Gerbera, bo mała je lubi i nie są tak drogie jak HIPP (HIPP ma fajne potrawy i mała je lubi, ale ceny zawrotne jak dla mnie). BoboFruta nie kupowałam wcale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz maluch ma swoje ulubione smaki z bobovity, gerbera i hippa :) kupowaliśmy różne i obserwowaliśmy co mu najbardziej smakuje :)
image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obiadków z żadnej ;)
musiałam gotować

natomiast deserki wszystkie, choć miała swoje mniej lub bardzie lubiane
z Hippa te z jogurtem a z Gerbera np te z twarożkiem
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
najczęściej kupujemy BoboVitę :) bardzo duży wybór smaków i Gabrysiowi smakują :) owoce tej firmy są gęściejsze niż Gerbera - rano dawałam BoboVitę, teraz na wieczór otworzyłam owocki Gerbera - są jak bardzo gęsty sok ;)


Hippa tez kupujemy - jak są promocje :)


kupujemy też rossmannowskie - Gabryś nie ma nic przeciwko nim :)


aktualnie mam 3 duże słoiczki Gerber szpinak z ziemniaczkami - na wymianę ;) Gabryś woli taki smak z BoboVity :P Gerber zdecydowanie Mu nie smakuje :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj preferuje tylko sloiczki gerbera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam że chyba przesadzacie
Słoiczki wybiramy po daniach a nie po firmie i jak coś daję dziecku to nie patrzę jakiej firmy akurat to jest. Jak czegoś nie lubi to po prostu nie je a ja się nie zastanawiam czy to wina firmy czy produktu...

A dziś ugotowałam zupę buraczkową i nie chciała ... :/

:D
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to dziwne, że akurat dań Bobovity Maja nie je...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hipp i Gerber.

BoboVita jest dla córeczki bleeee ;P

Słoiczki jadamy sporadycznie, bo młoda wcina już normalne jedzonko "dorosłych", tyle że podziobane :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek najbardziej lubi wszelkie soczki/dania/obiadki HiPP. Od czasu do czasu daję mu Bobo fruta, ale za tym już tak nie przepada. Reszty nie chce jeść/pić.

Myślę, że tu nie tyle powinno chodzić o firmę, a o to, co dziecku smakuje. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkiego trzeba spróbowac :)
Mój najbardziej lubi soczki BoboFruta, herbatki Hippa.
Deserki je wszystkie, a jeżeli chodzi o obiadki to sama mu gotuje bo te w słoikach są bez smaku. Współczuje waszym dzieciom jesli każecie im to jesc :P Same spróbujcie, ja bym tego w życiu nie zjadła.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
smak może i nie jest dobry, ale wartości odżywcze najlepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
osobiście zauważyłam, że soczki BoboFruit są jakieś takie ostre w smaku :P Młodemu też nie podchodziły :P soczki najczęściej kupujemy Gerbera :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hipp - bardzo dobre, zróznicowane dania (no i wiadomo jaka będzie kupka, bo piszą na opakowaniu) ale drogie
BoboVita - dla mojego syna obiadki za gęste i jakieś takie niezbyt aromatyczne - nie lubi za bardzo, nie zjada do końca ( jak na dania po 6 miesiącu miały jak dla mnie za duże kawałki jedzenia i mi sie krztusił)
Deserki mają bardzo dobre za to.
Gerber - jak dotąd najlepsza dla nas firma. Obiadki chętnie zjada wszystkie, są naprawdę smaczne i spory wybór.

Soczki jak na razie tylko Bobofuty wypróbowalismy i są OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak sama ugotujesz to jest jeszcze lepsze i zdrowsze :)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgdzam się z poprzedniczką! Najlepiej wcina to co mu ugotuję :)
Ale nie zawsze jest czas, wena i umiejętnosci. Staram się zeby kilka razy w tygodniu jadł to co ugotuje a reszta ze słoiczka...nie ma dostepu do mięsa z królika czy jagnięciny więc tak co tydzień kombinuje zeby urozmaica posiłki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja oferuje prawie wszystkie oprucz HIPP najgorsze produkty moim zdaniem nie podaje mojemu dziecku,po 1 sa tansze a po 2 nie smaczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja patrzę na skład kupując. Obecnie jesteśmy na etapie samej marchewki, ale na co zwróciłam uwagę. Marchewka z gerbera ma 100% marchewki, a z bobo vita już nie 100% jest jeszcze ryż dodany, choć niby jest to obiadek marchewka ;)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas podobnie jak u niektórych mam które sie wyzej wypowiedziały. Obiadki na poczatku żadne od razu wypluwał i musiałam sama gotować, teraz od czasu do czasu cos tam wszama :)

Deserki wszystkie i z każdej w.w. firm, synak jest deserkożercą :)

Nie mam zastrzeżeń o do jakości, jeszcze nigdy się nie nacięłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ogólnie patrze przede wszystkim na skład, ale np. deserki raczej hipp i gerber, bo bobovita ma czesto cukier, tak samo soczki.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsze smakowo są HIPPA - według mnie, ale cenowo najdroższe. Teraz jest też promocja na Bobo Vitę
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem szczerze stosowałam wszystkie i wszystkie przypadły do gustu mojej małej :) a tak po prawdzie to trzeba popróbować i postosować różne, wtedy będziemy wiedzieli co jest najodpowiedniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie się sprawdzają, poniżej opis na co należy według mnie zwrócić uwagę:

* HIPP: generalnie wszystko HIPPa smakowało małej. Trzeba uważać, bo wcześnie jest wprowadzana sól.

* Gerber: chyba najbezpieczniejszy skład słoiczków i sensowna konsystencja w odpowiednim wieku. Niestety, deserki z dodatkiem jogurtu czy twarożku jak dla mnie śmierdzą i niespecjalnie smakują małej.

* Bobo Frut: smakują małej, ale w składzie szybko pojawia się zwykły cukier, więc owocki owszem, ale po dokładnym przeczytaniu składu.

* Bobovita: spory wybór, jasne określenie rodzaju potrawy (kolorowe nakrętki). Minus jak dla mnie to zbyt duże kawałki w potrawach dla wczesnych miesięcy. Uwaga na dużo nowych elementów na raz (np. kilka warzyw i przypraw).

Jeśli chodzi o jogurty, gorąco polecam te klasyczne (nie w słoiczkach) Bobovity i Nestle. Niestety, ceny są straszne (prawie 10zł za 400-450g), ale o wiele lepsza konsystencja i smak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co zauważyłam to HIPPy w deserkach mają cukier.

My generalnie kupujemy Małemu bobovite i gerbera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GERBER jestem fanka tego hihi, niestety nie mam jej supciach w UK, chyba jako jedyny jest bardzo zdrowy itp, hipp tez ok, dodaja cukier itp
tzn.pochodna , ale to cukier, ale moja jak narazie wszyma wszystko hihi
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy które podaja słoiczki hipp, w jakiej cenie sa teraz te sloiczki, chodzi mi o te pierwsze 125g
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Hippa bardzo dobra jakość z gerbera jeżeli już to tylko owoce bo po obiadkach miała sensacja i to już w tych w nowej szacie graficznej ,niestety nie pamiętam już w jakiej były cenie słoiki Hippa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja nie podaję Hippa ale zastanawiałam się nad nimi i znalazłam stronę internetową
http://hipp.dodomku.pl/salon_hipp/kategoria/3596/desery_hipp-0.html

wychodzi chyba taniej niż w sklepie

ja na razie daję Gerbera - marchewkę i owoce - małej smakują a z Hippa planuje kupić i dać kaszkę
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie z tej stronki dodomku.pl chce kupić słoiczki i tak się zastanawiam czy są taniej jak w sklepie normalnym,dlatego pytałam wyżej o cene
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie zerknęłam na stronę Rossmana i tam są Gruszki Hippa (125g) za 3,29 więc taniej niż z tej stronki...

http://www.rossnet.pl/Produkt/HiPP-Owoce-Gruszki-Williamsa,96399
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat wszedłem dziś na www.bobofrut. pl rozejrzałem się na ich stronie i poleciłbym właśnie ich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zdecydowanie holle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można zalogować się na stronie klub maluszka. Ja otrzymałam paczkę od hipp z marchewka na próbę dla dziecka i kupon ami rabatowymi na inne produkty hippa na próbę (na musi, herbatki, obiadki, deserki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z ~perkoz - holle zdecydowanie przebijaja inne - ekologicznoscia, smakiem i brakiem konserwantow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak na prawdę to musisz popróbować które będą odopwiednie, ja nie mam faworytów, każde inne ale chyba każde dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moje dzieci uwielbiają Gerberki i Bobo Fruty. I w sumie ja tez chyba wolę te dwie firmy. Odpowiadają mi zarówno jakością i ceną. I na szczęście nie muszę przy nich walczyć z dziećmi, żeby jadły ;P)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja wolę moim dzieciom sama przyrządzać posiłki. Ale jak już zmusi mnie sytuacja to najczęściej sięgam po Gerbery. Wydaje mi się, że ze wszystkich wspomnianych mają najlepszą jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To Carina czy Alicja poleca Gerbera,czy to rozdwojenie jaźni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

zdrowe czy nie, to jedno, ale czy dobre? :D Przekonajcie się :D
https://www.youtube.com/watch?v=9vaoBOFhAyM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ze swojej strony też zachęcam mamy do słoiczków Holle. I widze, że dużo moich koleżanek też się na nie decyduje. To fajnie, że trend eko-żywności nie jest juz traktowany jak jakies szaleństwo tylko doceniany bo ludzie widzą, ze jedzenie naprawde może być tak naładowane konserwantami i chemia, że bardziej truje, niż odżywia:( a Holle jest takim dziecięcym bastionem ekoproduktów;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez jestem za Holle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg. mnie zdecydowanie "Hipcie". Tak je nazywamy . https://hipp.pl/
ale generalnie poprobujcie innych tez,trzeba dojsc do własnych wniosków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas słoiczki Hipp fajnie się sprawdzają, właśnie zaczynamy rozszerzanie diety od tych po 4 miesiącu i naprawdę posmakowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wiem, że czas szybko płynie i gusta sie zmieniają i produkty też ale słoiczki Hipp były u nas przy starszaku jak i teraz przy najmłodszej. Ostatnimi czasy wprowadzili nawet takie słoiczki jak pierwsza łyżeczka - małe słoiczki na jedne raz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słoiczki pierwsza łyżeczka faktycznie są fajnym rozwiązaniem na początek, pojemność 80 gramów więc akurat, smaki fajne i dobry skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

do góry