Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zespół na wesele lub wodzirej z językiem rosyjskim wątek zamknięty poszukuję zespołu lub wodzireja na wesele polsko-rosyjskie. Konieczne...
~Przemek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2019

Szukam striptizera wątek zamknięty Szukam konkretnych i aktualnych namiarów na męski striptiz. proszę o oferty....
~ja3
47

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2012

Biżuteria ślubna - gdzie? wątek zamknięty Hej dziewczyny, zaczynam pomału rozglądać się za biżuterią ślubną, możecie...
~Mm
21

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2014

Dobry zespół weselny??? wątek zamknięty Czy ktoś z Was zna jakiś dobry zespół na wesele, najlepiej taki w którym...
~Martyna
157

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2004

biżuteria ślubna sutasz miałyście wątek zamknięty Czy któraś z Pań miała? warto?
~KAJKA
16

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 września 2013

dj - wodzirej na wesele 2-5-20 wątek zamknięty Witam Poszukuje kogos do poprowadzenia imprezy weselnej w maju przyszlego...
~mateuszwlodarczyk88@gmail.com
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

DJ na wesele polsko-niemieckie wątek zamknięty Witam serdecznie, poszukujemy DJa na nasze polsko-niemiecki wesele ktore...
~Natalia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2015

dj na wesele polsko-niemieckie wątek zamknięty Drogie Forumowiczki, czy któraś z Was może polecić dj na wesele...
piena
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2014

Gdzie szyć garnitur na miarę? wątek zamknięty Szukam krawca godnego polecenia:)
~andzia
18

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2012

Sala na około 120 osób Trójmiasto i okolice wątek zamknięty czy ktoś jest w stanie polecić coś ładnego? zależy mi na tym, żeby jedzenie...
rozsadna
31

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

LIMUZYNA NA PANIEŃSKI POTRZEBNA- TANIO wątek zamknięty Cześć potrzebuję wynająć jak najtaniej limuzynę na wieczór panieński ,...
~Magda
24

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2010

Biżuteria na ślub - z pereł? wątek zamknięty Witajcie, tak sobie właśnie przeglądam całe to forum - i nie znalazłam...
~Jarosia
22

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Jaka sala weselna- najbliższe okolice Trójmiasta ? wątek zamknięty Proszę pomóżcie nam wybrać salę weselną. Nasze wymagania: - ok. 80-100...
~Magda
12

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Jakiego fotografa na ślub polecacie? wątek zamknięty Chodzi mi o takiego co robi świetne zdjęcia i się nie wycofa, czyli takiego...
~Gaha
38

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Gdzie komis sukien ślubnych?? wątek zamknięty Jest takowy gdzieś w trojmieście?? helppp...
kaja543
83

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2007

Sala w okolicach Kościerzyny poszukiwana! wątek zamknięty Witam! Poszukujemy sali na ok. 80 gości, musi być też możliwy nocleg dla...
~Arek
64

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2009

dj na wesele wątek zamknięty Witam, poszukuję dj-a na wesele w Starogardzie, na kwiecień przyszłego roku....
~Ania
10

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Suknie z Pokazów..? wątek zamknięty Dziewczyny Koleżanka mi mówiła ,że na kowalach ma Pani suknie z pokzów były...
~Madziarrrra
24

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Wesele 28.06.2014 dj albo zespół wątek zamknięty Witam poszukuję na weselezespół albo dj z wodzirejem w Kwidzynie proszę o info
Karola11
18

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

wesele 30/09/2017 wątek zamknięty Witam Szukam dobrego dj/zespolu i fotografa na 30.09.2017. Wszedzie gdzie...
~Paula
25

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry