Widok

Kurtki Softshell z Lidla??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ktos ma taka dla siebie lub dziecka? Sa dobre? od 28 sierpnia maja byc i zastanawiam sie czy kupic corce i sobie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lyneth a jaki rozmiar?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej,

ja chętnie odsprzedam kurtkę rozmiar s w kolorze fioletowo - czarnym, z kapturem i żółtym zamkiem.
Teściowa mi kupiła, ale jakoś mi nie pasuje...

Jeśli ktoś jest chętny, to zapraszam, mieszkam na Morenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma ktoś damska M na odsprzedanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałam jeszcze 2 softshelle od koleżanki- obydwa 122/128 dla dziewczynki: granatowy z różową wstawka i taki w zielone i różowe groszki. Jak ktoś chętny - odstapie jutro/pojutrze na ujescisku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba jednak nie zrobię zwrotu, bo zgubiłam paragon :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te kurtki nie sa , az tak zarąbiste aby przeplacac za nie na allegro jak niektorzy sądzą. Kupili w lidlu na tony za 59zl , a sprzedaja cwaniaki za 80zl plus przesylka .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Magda o której będziesz oddawać tą kurtkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny wiecie może gdzie jeszcze można dostać kurtkę dla dziewczynki w rozmiarze do 164? A dla mam które szukają jeszcze kurteczek sprawdzajcie w Lidlu ale nie w koszach tylko przy kasach.Po tzw zwrotach kurtki leżą przy kasach.Nam udało się kupić jedną dla młodszego dziecka ,teraz szukamy dla starszego ale w normalnej cenie nie mam zamiaru dorabiać tych którzy wystawili kurtki w cenie x2 na allegro.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jesli ktoras chetna mam na zbyciu różową w kropki rozmiar 122/128 dajcie znac jesli nie to oddaje do lidla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Hynka już nie ma ja kupiam :) ale będę zwracać, bo jest taka na styk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na Hynka. Mialam dwie, szkoda ze wczesniej nie dalas znac. Ale dzis tam bylam i bylo sporo. Nie wiem czy akurat w tym rozmiarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szkoda a do jakiego lidla oddałaś? może jeszcze jakimś cudem będzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie takie innej firmy, te z Lidla sa sprawdzone, dobre z z biedronki to nie wiem jakiej firmy beda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzis oddalam do sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mamaalanka, masz jeszcze tą szarą kurtkę na sprzedaż? wzięłabym ją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od 1 września takie kurtki będą w biedronkach za 59,90
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój ma prawie 8 i też 134/140, a on wysoki dość. Siostry córa ma prawie 9 lat i też w ten rozmiar wchodzi. Raczej dla dzieci taka sama, ale dla dorosłych to raczej zaniżona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem sa zanizone na mojego syna niecale 6 lat kupilam 134/140
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedzcie a jak jest z tymi rozmiarami? są zaniżone czy zawyżone a może rzeczywiste?
no i jak one się przedstawiają?
np. 110/116 i potem jest 122/128 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka z niebieską podszewką?
w jakiej cenie? gdzie można odebrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry