Widok

Kurtki Softshell z Lidla??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ktos ma taka dla siebie lub dziecka? Sa dobre? od 28 sierpnia maja byc i zastanawiam sie czy kupic corce i sobie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda jestem chętna na granatową z kapturem rozmiar L.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam dla kogoś bez uzgodnienia i okazało się, że niepotrzebnie:(

Mam na zbyciu damskie:
czerwoną M
czerwoną L
granatową z kapturem L

męską:
czarno - niebieską M

Jeśli ktoś chce, to odsprzedam po 59zł (cena zakupu). Inaczej zawiozę do sklepu. Odbiór Ujeścisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
moj maz byl przed chwilą w Lidlu na Kamiennym Potoku i sa dziewczęce powyżej 134
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewciak mam na pewno szara a jutro bede wiedziala czy mam niebieska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Lęborku masakra,ludzi full,przepychanki,wyrywanki,byłam w szoku,kilkanaście minut później po całym sklepie się walały porozrywane opakowania i porozrzucane kurtki, mi się udało dorwać dla córki.
Z ciekawości na allegro zerknę wieczorkiem,bo ludzie brali po kilka sztuk....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamaalanka-Czy niebieska chłopięca 122/128 JEST JESZCZE AKTUALNA? Bym ją wzięła. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok :) jak coś pisz na agakaiser@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok to wieczorem dam znać którą z kurtek jest wolna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beata ja bym była chętna :) odkupię- jesteśmy z chełmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ma na zbyciu dla dziewczynki w kółeczka (zielona) rozmiar 122/128. Jestem z Moreny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam na zbyciu szarą z pomarańczowym paskiem rozmiar 146
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam biała 122/128 do odsprzedania, Chwaszczyno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamo alanka jaka masz na 122/128 jaki kolor?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło galerii bałtyckiej pełno dziecięcych i męskich tylko damskich brak byłam pół godziny temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata , przepraszam za zamieszanie ale bylam w Lidlu na Platynowej kolo 10 i wzielam ostatnią rozową w kropki na 110 :) byly jeszcze 3 biale 134

Ale dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dwie zielone ale nie trafiony rozmiar, bo kupowała mi kuzynka i niestety są za duże. Mam rozmiar 134/140 i 158/164. Może ktoś chętny.

A ta niebieska to jeszcze aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupowałam na Platynowej około 10 i bez problemu kupiłam dla siebie i dla córki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam właśnie na miszewskiego, kupiłam dla siebie ostatnią damską zielono-białą z kapturem
fakt dziecięcych pełno, i jeśli są tu drobniejsze panie to ja mając 177 wzrostu spokojnie weszłam w dziecięcą kurtkę na 14lat
damskie są turkusowe i granatowe bez kaptura
męskich dużo czarnych bez kaptura, i z kapturem zielone tylko XL i te w kratkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bylam na hynka o godz 9.30 i kurtek bylo pelno. Kazdy rodzaj. Mam dla chlopca 122/128 niebieska. Chce ktos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
predzej na allegro beda niz zwroty ;)

sandomierska ani morena nie ma w ogole dzieciecych :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry