Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M - opinia wątek zamknięty Firma porzuciła pracę, zostawiając klienta samemu sobie, bez jakiegokolwiek...
~M
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za piękny projekt mojego apartamentu. Wraz z mężem...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Polecam firmę wątek zamknięty Lux Interiors zajął się aranżacją mojej kawalerki. Ktoś mógłby powiedzieć, że...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Michal wątek zamknięty Duże podziękowania ode mnie dla biura. Świetnie wymyślili nam wnętrza...
~MIchal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

fachowcy wątek zamknięty Projekt przygotowany na czas i co najważniejsze nie trzeba było już nic...
~joli646
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2016

Solidny architekt - polecam wątek zamknięty Z mojej strony pełna satysfakcja, cała współpraca przebiegła tak jak bym...
~magdas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Kompleksowo i dokladnie wątek zamknięty Praktycznie dwa powyższe słowa odnoszą się do jakości wykonanej usługi od...
~Anna Gradka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Pełen profesjonalizm i rzetelne wykonanie wątek zamknięty Firma Lux Interiors zajęła się kompletnym, generalnym remontem mieszkania...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Pomocni w sprawie nie do ogarnięcia wątek zamknięty Dostałam mieszkanie w spadku po rodzicach. Było ładne, ale za bardzo mi ich...
~kasia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Odmienili moje mieszkanie wątek zamknięty Mieszkanie otrzymałam w spadku po starszej osobie, gdzie remont, pomijając...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Rewelacja wątek zamknięty Jak dla mnie rewelacja, to co potrafili zrobić z mojego mieszkania, tak jak...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Jest dobrze. wątek zamknięty jakiś czas temu kupiłem mieszkanie do remontu. Nie ufam deweloperom, więc...
~Piotr N.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Ekstra wątek zamknięty O projektowaniu nie mam zielonego pojęcia, nie mam też na to czasu, więc...
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Ideał wątek zamknięty Jestem marynarzem, więc zgodnie z tradycją przede wszystkim chciałem wybić...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

fachowo i fajowo wątek zamknięty Poprosiłam projektanta o wprowadzenie zmian do projektu, który dostałam z...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Polecam wszystkim wątek zamknięty Zamówiliśmy projekt mieszkania. Remont planowaliśmy od dawna, ale nie...
~Ania i Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Zamówiłam w Lux Interiors projekt kuchni. Stara, niezbyt duża kuchnia w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lutego 2016

Remont Mieszkania - Lux Interiors wątek zamknięty W maju bieżącego roku podjęliśmy wreszcie decyzję o remoncie naszego...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry