Widok

Młode Pary 2015 (cz. 3)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czerwiec
06.06.2015 ~MartaKarol, Marta&Karol, sala: agroturystyka Maciejka, fotograf: Jarek Pranga, zespół: Chilisax
13.06.2015 ~Agata_Pruszcz, Agata i Mariusz, USC Gdańsk (choć jeszcze nie potwierdzone), fotograf: FotoArs
27.06.2015 ~maja&marcin, Kościół: bł.Honorata Koźmińskiego w Chrośli
Wesele: TIRest w Grębiszewie, Fotograf/kamerzysta: AgaFoto, Zespół: Efekt
27.06.2015 ~Kasia Pg, Wesele: Pensjonat REWA, Kościół: św. Andrzeja Boboli w Gdyni, Fotograf: poszukiwany, Wodzirej: Marcin Leoniak + DJ
27.06.2015 ~Mala-Migotka, parafia Wniebowzięcia NMP we Władysławowie, Pensjonat Jasny Brzeg we Władysławowie, Foto Ars, Video Art Studio, zespół SZWAGRY
27.06.2015 ~Ajszja, Asia i Tomek, parafia św. Franciszka z Asyżu, hotel cztery brzozy

Sierpień
01.08.2015 ~Pistacja, Patrycja i Paweł, Parafia Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku , Sala bankietowa Pod Łabędziem w Kiełpinie, DJ Piotr.
07.08.2015 ~karolcia,Karolina i Daniel,Ślub: Parafia pw. Św. Królowej Jadwigi w Bojanie, Wesele: Folwark Dajak w Koleczkowie, Fotograf: Alternatywni, Video: Videogroszek
08.08.2015 ~Lexionek, Asia&Marek, Kolegiata pw Najświetszego Serca Pana Jezusa, sala Złota Dolina w Brodnicy, Fotogrupa, Dj Irek
22.08.2015 ~tusia_18, Marta i Krzysztof, parafia św. Mikołaja, Sala okolicznościowa "Na Wzgórzu", orkiestra "Remix"

Wrzesień
12.09.2015~Aga, Agnieszka i Radek, kościół św. Mikołaja w Szemudzie, sala weselna Tereska w Szemudzie, zespół Brassband, fotograf Hardworkstudio

Listopad
07.11.2015 ~Daria.i.Bartek, Sala Bankietowa Amelia w Zelewie, zespół: Jurek Band

najzupełniej zapomniałam, że nie byłam zalogowana :D więc zakładam jeszcze jeden wątek aby móc go edytować ;) przepraszam za zamieszanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nic nie przygotowuje, nie chce zeby wygladało na to, ze czkeamy na koperty...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no Nitka mi też takie pomysły przechodzą przez głowę właśnie...
ale jeśli w kopertach nie czeka się na pieniądze to i tak zawsze dostajesz kartki z życzeniami więc... co z nimi? w reklamówkę?:D a prawda jest taka, że czekasz na koperty czy nie i tak dostaniesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy w Empiku taką torebkę prezentową ślubną, która była zabudowana i na górze miała tylko otwór na koperty. Taka specjalnie na życzenia/koperty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy duży biały kosz wiklinowy na drobne prezenty, bukiety i dodatkowo świadek przyniósł skrzynkę, bo spodziewaliśmy się od znajomych wina. Po ceremonii wszystko zapakował i zawiózł nam do domu, przy okazji wyprowadził naszego psa :)
A tak poza tym to powiem Wam, że fajnie jest być żoną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mielismy ładne pudełko średniej wielkości i to był bardzo dobry pomysł. Później można je nakryć, zamknąć i w zaufane miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest ktoś wrześniowy ? Jak idą przygotowania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub w sobote, a buty robione na zamówienie za małe o dwa numery... To chyba jakiś żart! :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co zrobiłaś z tymi butami? Masakra:( reklamacje złożyłas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak - oddali mi pieniądze, nie byli w stanie zrobić nowych do piątku.

Kupiłam pierwsze lepsze w salonie sukien ślubnych - nie podobają mi się i nie są wygodne, ale trudno... jedyne jakie mi pasowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nitka90 współczuję! Dodatkowe nerwy tuż przed ślubem :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też współczuję:( jak Ty wytrzymasz cała noc jak nie są wygodne:(

Pewnie teraz spory stres przez to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam balerinki wrazie czego, suknia dluga więc nie będzie widać. Stresu na razie nie ma....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko byś sobie jej nie podeptała:) suknia na duży obcas była przygotowana?:) zazdroszczę tego spokoju:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My ślub mamy 08.08 ciągle mam wrażenie, że o czymś zapomnę,
stresik już powoli pnie się w górę:)
Do wtorku musimy podać wstępne menu na sali, a w środę pierwsza przymiarka sukni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obcas był 3,5cm. Bo Pan Młody równy wzrostem ;) Dziewczyny nie ma co się stresować - Ja do samego końca czułam spokój i było super!! :)

A wiadomo zapomina się :) np. nie miałam pieniązka w bucie i nie wzięłam stanika na poprawiny....(w sukni bylam bez)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja już tydzień po :) Wiem, że moja ocena jest bardzo subiektywna ale.... wszystko wypadło o wiele lepiej niż sobie to wymarzyłam :)))) Trafiliśmy na samych wspaniałych usługodawców, dostaliśmy już przepiękny film ze ślubu i wesela ! :) I mieliśmy najlepszą orkiestre na świecie, którą będziemy wszystkim serdecznie polecać bo na prawdę WARTO :))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny możecie polecić jakiegoś dj? Mam ślub 29.08.15r a z moim brak kontaktu musze pilnie kogoś znależy. Z góry dziękuję za pomoc !;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz może który DJ taki profesjonalny, że na dwa m-ce przed weselem znika- może zaoszczędzisz nerwów innym parom!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak się dało wytrzymać w butach?:) a później nie deptalas po sukni?:) pytam sama się martwię że nie wytrzymam w butach i będę musiała zmienić a obcas 5cm:)
A jak wrażenia po? Jakie to uczucie;) mocno się denerwowałyscie?:) zazdroszczę że jesteście już po:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sobie kupilam wygodne espadryle na koturnie, wlasnie zeby po suknie nie deptac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry