Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia po stokroć wątek zamknięty Przychodnia Świętokrzyska jest jedną z dyżurnych przychodni działających w...
~Marecki
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

Porażka wątek zamknięty Dostałam serię zastrzyków 10 od lekarza i postanowiłam skorzystać z tej...
~sas
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2011

Dyżur w weekend wątek zamknięty Korzystałam z usług przychodni w sobotę ok. godziny 11. Szczęśliwie do...
~gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Który alergolog? wątek zamknięty do którego specjalisty warto się zgłosić?
~eNka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Ginekolog wątek zamknięty Byłam przy okazji pierwszej wizyty ginekologicznej w ciąży. Lekarz...
~gresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

poradnia pediatryczna - dr Molska i dr Mik - super!! odradzam dr witczak!! wątek zamknięty Korzystam od kilku lat z poradni pediatrycznej!! Dr Molska - jest genialna,...
~kkk15
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2011

absolutne NIE dla pediatrów - KOBIET wątek zamknięty byliśmy dwukrotnie z chorym dzieckiem Za pierwszym razem w miarę, ale za...
~Marcin
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

poradnia psychiatryczna wątek zamknięty proszę o opinie poradni psychiatrycznej jaki lekarz jest ok? moze ktoś wie?
~??
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Tragedia wątek zamknięty Jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją! Lekarz (lek. med. Elżbieta...
~Pacjent przychodni
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Rwa kulszowa i wizyta u dr T. wątek zamknięty Rzadko kiedy zdarza mi się coś komentować na forach, bo zawsze wydawało mi...
~Nina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

REUMATOLOG-dr M.Dz zdecydowanie NIE POLECAM wątek zamknięty Pacjentka 75l. ze wszystkimi szczegółowymi badaniami izotopowymi i...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

3 razy porażka, odradzam Każdemu. wątek zamknięty Dziś po raz 3 (i ostatni) byłam w przychodni i zostałam potraktowana jak...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Rejestracja internetowa wątek zamknięty Dziwne zwyczaje. Jednego dnia jest możliwość rejestracji do kardiologa na...
~Edward Szymański
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Katastrofa wątek zamknięty Pojechałam z chorym, kaszlącym dzieckiem na nocny dyżur w Niedzielę. Niemiła...
~Katarzyna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

parodia! wątek zamknięty Nie rozumiem tłumaczenia że nie ma terminów w tym tygodniu!!... to co...
~Mateusz
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 grudnia 2011

Jak sie tam k.. dodzwonić? wątek zamknięty Konia z rzędem temu komu uda się dodzwonić do wspaniałej przychodni....
~Wqrwiony
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 grudnia 2010

urolog,rehabilitacja wątek zamknięty od kilku lat chodziłem do urologa/co trzy miesiące/.Po kazdej wizycie...
~witek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

recepcja wątek zamknięty Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usług tej przychodni, ale ostatnio miałam...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

porażka wątek zamknięty nic pozytywnego
~pacjent
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

PEDIATRA wątek zamknięty Witam, od niedawna korzystam z usług tej przychodni. Jestem świeżo upieczoną...
~Kacha_gda
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
455

postów

162

wątków

do góry