Widok

Nefer

Mam nadzieje, ze Swieta beda dla Ciebie prawdziwym czasem odpoczynku i radosci, a wszelkie klopoty mina bezpowrotnie. Wszystko bedzie dobrze, nie martw sie - i czesciej usmiechaj :))) Czasami wystarczy z porozmawiac z kims zyczliwym, by nabrac wiary w siebie i w ludzi. Trzymaj sie - pozdrawiam wiosennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

plagiat

:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawiedliwy

Kochani znoiwu przyszły święta i teraz wspaniały kontynuator tradycji mieszanej narodowo pod hasłem JEDWABNE popisał się w swoim kościółku. Jemu wolno ale kto za niego przeprosi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

ciesze sie ze doszlo w stanie nieuszkodzonym, masz teraz "parke". Nie zrozum mnie zle, ale ja wyznaje zasade, ze prezent wymaga wzamian prezentu. Najlepiej podobnego. To nie wyrachowanie czy licytacja- tak mnie nauczono. Zycze ci wesolych swiat. Moze odezwe sie jeszcze poniewaz bede musiala przyjsc do pracy. Pozdrowienia wioseno-zimowe. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

przestraszylam sie ze sprawilam ci klopot i w jakis sposob naciagnelam na wydatek (kolosalny), nie chcialabym sprawiac ci zadnego obciazenia.
A teraz pytanie- co sadzisz o Mensie? Czy przynaleznosc do niej ma jakis wplyw na zycie, prace czy to zwykly snoizm? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonka, Esclarmonde, Ludziu, Neurotic,

, , , i tu piszacy- wesolych swiat, smacznego jajka, mokrego dyngusa, smacznego zajaczka zyczy-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik, Atma, Swietlik, Plk. Kiszczak

wesolych swiat, smacznego jajka, mokrego dyngusa, smacznego zajaczka zyczy Nefer PS Zjadlo mi pol wypowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

Po raz kolejny musze Cie prosic, abys nie pisal dwuznacznych textow... zwlaszcza do mnie. Przykro mi sie to czyta. Tylko moja Partnerka moze uzywac wobec mnie tego typu "pieszczotliwych" okreslen, ze strony mezczyzny mnie one bardzo raza. Nie, nie zalamuj sie teraz ani nie przepraszaj, ja chce tylko bys ZROZUMIAL, juz do tego nie wroce.
Wole milsze tematy.:) Zazdroszcze Ci Twoich podrozy.. nawet nie wiesz jak bardzo. Chetnie poslucham kiedys o miejscach, ktore widziales. Jedyne zamki, ktore mnie dane bylo odwiedzic, to te na Slasku. Znasz je? Tego lata pewnie znow sie tam zjawie, najchetniej spedzilabym cala noc w ruinach Ogrodzienca, najlepiej w samotnosci, z muzyka ERY w walkmenie. Ten zamek ma cudowna energie.
Montsegur...predzej czy pozniej tam pojade, wiem tylko, ze stanie sie to w ciagu kilku najblizszych lat.
Wrazliwosc... po prostu umiemy z Amena wyczuwac energie plynaca tak ze slow, jak od astralnych przekazow (kiedy probowales do mnie dotrzec raz natknales sie i na Nia...:). A od Ciebie czasami plynelo cos bardzo niepokojacego. Dzis juz troche mniej, ale... sam wiesz najlepiej.
Zasady Chrystusa... mysle, ze je znam, tak jak znalam je KIEDYS... Malo mam informacji w literaturze o Wielkanocy u Katarow, wiem tylko ogolnie - post, modlitwy... Znam energie, ale trudno ujac to w slowa. Moze cos o tym napiszesz? Wiesz, ze kazdy text o Nich jest dla mnie ogromna radoscia.
Mam kilka nagran kompozycji, ale sprzed kilku lat i mniej Katarskich. Chcesz poznac moja dusze? Kup kasete "eRy", posluchaj "Ameno", przeczytaj inskrypcje na okladce. Potem pomysl o 16 marca 1244. O mlodej Doskonalej, wyprowadzanej z Zamku wraz z najblizszymi. Slonce wlasnie wzeszlo, ostatnie spojrzenie na szczyt, na ustach Piesn, w sercu oczekiwanie, by odejsc z tego swiata. Wiecej slow nie potrzeba...
Katarskie Pozdrowienia i Wielkanocny przekaz energii Czystosci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Swiateczny przekaz Promiennej Energii!:)))
O 18.30 bede na miejscu. Szkoda, ze jest taka okropna pogoda. Do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Smile

Pozwolcie, ze i ja przekaze Wam Wielkanocne zyczenia.Wiec (kolejnosc przypadkowa):
Nefer, Agentka, Lennonka, Atma, Aik, Alchemik, Kiszczak, Nirvana, Kamena, Plagiat, Wicherek, Swietlik, Marzan ( oraz inni, ktorzy tu pisza vel czytaja nas z sympatia) - niech te Swieta beda wyjatkowe i wbrew pogodzie za oknem, optymizm i dobry humor Was nie opuszcza.
Katarskie pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzis 13 piatek. Czy ktos mial juz pecha?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

luv u more

tak....ja mialem pecha..uciekla mi rano kolejka i nikt mi nie zlozyl zyczen, nawet starzy..ale jestem biedny :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm...

Ja dzis mam urodziny...20ste... a do 22:30 siedze w pracy ...i mimo tego mam swietny humor .Mysle ze dam rade wypic jakies piffko przed polnoca :) Wesolych Swiat i mokrego Jajka:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Emil, Afra

smacznego jajka, milych swiat, mokrego dyngusa, slodkiego zajaca zyczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Pytasz kto mial pecha ? oczywiscie ja -- dzis padl mi caly system jestem na 2 komputerze i jest godz. 18.57
i dopiero teraz uda sie naprawic wrrrrrrrr.
pozdrawiam swiatecznie i zycze wspanialosci .
Moze jutro zagladne . Zapomnij o rewanzach -to nakaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer, Atma,Esclarmonde, Swietlik, Agentka JO

Pozrawiam Was wszystkich Swiatecznie, pisankowo
goraco --- niech wasze stoly beda obfite a talie cienkie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Mensa -- w pracy przeszkadza - u nas - poniewaz szefowie boja sie , ze ich sie wygryzie i to w inteligentny sposob . Z moich obserwacji wynika , ze jest to dyplom bardzo mile lechczacy czlowieka i niestety tyle . Ani Ajakoka , czy Cornegi .czy Mytnik lub Bil G. nie mieli wysokiego IQ . To sprawa bardziej skomplikowana : IQ - to umiejetnosc kojarzenia , potrzebne sa jeszcze erudycja ( informacje)
spostrzegawczosc, umiejetnosc generowania rzeczy
nowych i zarzadzania tym calym kapitalem myslowym.
Firmy otwarte szukaja skolei ; agresywnych , asertywnych i kreatywnych, .Pisze troche chaotycznie zly strasznie na ten komp. padniety.
Jak ochlone opisze Ci Jakie niezwykle ciekawe wymagania stawial kandydatom Mariott w Warszawie
NIe matu juz dzis nikogo ---bywajcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Afra

Moje najlepsze zyczenia - niech 20 zawsze trwa !!!
Szkoda , ze szampana nie mozna wypic przez internet
--a mam :) POzdrowienia wiec szampanskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

p

u
s
t
o
.
.
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Mogłabym Wam złożyc życzenia, ale tego nie zrobię.
Nie wiem czemu.
Nie złożyłam ich, ale czujcie się, jakby były złożone.

Czuję jakąś dziwną niechęć do wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oprócz

jednej czy dwóch osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aromatyczny

Czy lubicie olejek cynamonowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonko

ja lubie, jest taki aromatyczny,

(chwilowo nieobecny, bo oszczedza)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyzby

byly jakies swieta? przez ostatnie dwa dni przybylo tylko dwadziescia kilka wpisow. czyli ze ludzie ktorzy pisza do tego HP w glownej mierze robia to z pracy.
pozdrawiam wszystkich zapracowanych i wszystkich torche mniej zapracowanych
i nie zycze wesolych swiat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Pozdrowienia i życzenia Świateczne ---trzym sie Brachu - Duzo wody nad kilem -- w Dyngusa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lenonka

A ja CI składam serdeczne pełne ciepla życzenia
samych dobrych smakołyków i ...... tego żeby Ci przeszło :)
(jeden z tych gorszych - Aik)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Dosyć ! Nie pisze 2-znacznych textow! . Jeżeli nie rozumiesz żartu - trudno -- nie kazdy musi być w MENSIE. Nie jestem płaczliwym chłoptasiem przepraszającym wszystkich za to , że żyje .
Ani też plasteliną , którą można ugniatać jak się komu podoba !!!
Na razie cześć......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

dziekuje za zyczenia wielkanocno-pisankowe. Jestes tu jeszcze? Ja chwile tu bede. Dzis prawdziwe gradobicie, snieg i cala reszta. I jak tu pozdrawiac wiosennie-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cathar Words

Lennonko, mam nadzieje, ze ja Ci sie niczym nie narazilam?:) Pozdrawiam swiatecznie.
Aik- jak kazda moja uwage traktujesz jako atak, to trudno... Obraziles sie? Ja po prostu nie mam zamiaru znosic meskich zartow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Czyzbym trafila na Ciebie? Wlasnie wrocilam z koszyczkiem...:) O, bynajmniej nie z religijnych powodow. Raczej rodzinnych tradycji... Swiateczne pozdrowienia i bogatego Zajaczka jutro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

jestem wlasnie zagladam, korzystam z chwili wolnego i zalatwiam prywatne sprawy. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

zastanowie co wzamian, nakazow nie przyjmuje do wiadomosci. Czasami zastanawiam sie czy badanie IQ jest w 100% adekwatne do tego co faktyznie sie posiada. A moze jest jakas granica tolerancji bledu? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

zyjesz a to znaczy ze twoja mama przezbaczyla ci polamana parasolke. Mozesz ja teraz uzywac wylacznie w celach obronnych (a sa wogole wszystkie druty?) W basniach Andersena jest zawarte mnostwo jego przezyc, np. w basni Niegodna kobieta opisal swoje dziecinstwo i swoja matke, w Ib i Krystynka jest watek platonicznej milosci do znanej wowczas spiewaczki dunskiej zwanej slowikiem diun. Musialabym dopasc jego zyciorys i poprzypominac sobie jego basnie bylo tam jeszcze wiecej faktow ale juz nie pamietam. Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

o talie sie nie martwie, mam wspaniale tabletki odchudzajace- rozsypie je 15 razy dziennie na podlodze i bede zbierac (hi, hi), a jak u ciebie? Wkrotce post mija i... hulaj dusza? (To znaczy hulaj zoladek?) Jakos nie lubie swiat, nie mam pojecia co ze soba zrobic... Lezenie caly dzien przed TV wydaje mi sie totalnym marnotrawieniem czasu. (Pracoholizm?) Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzis niebo jak szare jajko
wszystko pokryl snieg i mgla
szarych oblokow mozaiki
szare swieto trwa
tona w szarosci ulice
wiatr smaga szare drzewa
nie ma sie czym zachwycac
zimno- nawet szary ptak nie zaspiewa
jak gdyby chmury na ziemi osiadly
nie ma sladu slonca
szarosc osnula ogrody i sady
trwa z chlodem zniewalajaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jestem tu tylko chwilke ----- bo --- "lamie sie jajkiem
ze wspolpr. i pracownikami " pozdrawiam jak umie
najmilej --- W Swieta --pewniw nie bedzie Cie - wybacz styl -- to % -- dzis mam juz 2 spotkanie
1000 usciskow (Jezu znowu 2 -znacznie napisalem)
no dobra ; 1000 usmiechow (to lepiej , --ale tamto milsze ), lepiej konczyc boza duzo napisze ::::::) zaraz mialo byc chyba odwrotnie :))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Modem instalowałem tylko 2 godziny.
PS To była próbna transmisja z domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZAL

Juz rozumiem, ze to nie ja jestem swieta, a Ty potworem. Oboje w ten sam sposob skupiamy sie na samych sobie. Mysle nie o nas, lecz o mnie i o nim, Ty myslisz nie o nas, lecz o Tobie i niej. ZADZWON... Ja zadzwonilam, bo mialam problem. Problem nie w pore. Musiales sprzatac, zeby szybciej skonczyc i szybciej usiasc lub sie polozyc. A gdzie miejsce na radosc, ze mnie slyszysz, gdzie czas juz nie tyle na spotkanie, ile na rozmowe przyjaciol... Dlaczego nie powiedziales: NIE MARTW SIE? To boli. Ale nie chce Ci robic wyrzutow. PRZESTRZEGALES. Nie wiem co bardziej rani- odrzucenie czy to. Chyba odrzucenie. Pozwoliles mi wrocic, wiecej nie bede wymagac. Nie wiem, czy bylo Ci mnie zal, czy to te 3 piwa, czy jakis dawny sentyment... A moze... Niczego bardziej nie pragne niz uslyszec od Ciebie, ze mnie kochasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życzenia

Wesołych Świąt, wakacji na wyspach Wielkanocnych. Ciepłych kaloryferów, jajek na twardo, braku wody w kranach, w lany poniedziałek. Czerwonych łydek od jałowca (tu pewnie będzie problem, ewentualnie może zamiast jałowca, być sznurek z supełkami, polecam). No i jeszcze jednej dziurki w pasie.

No, a tak na poważnie, to radości i chwili zadumy. Życzy wam Łukasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Dzięki za Życzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

lodowa komnata

Nie planowalam uczucia. To byla wspaniala zabawa. I rosla moja proznosc, gdy mi robiles wyznania. Teraz ja jestem na straconej pozycji. Dzis pierwszy dzien swiat. Nie zadzwonisz. Spedzisz caly wolny czas z przyjaciolmi. Bo to kumple... Bo tyle Cie z nimi laczy... Bo masz do nich tak blisko... A ja jestem daleko. 30 zlotych taksowka. Zajmuje ostatnia komnate Twego serca, ta, ktora odwiedzasz najrzadziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aik

dzieki
swieta jak swieta.
wody na kilem bedzie duzo.
tzn. utone w alkoholu
jak co rok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gratkowicze!

Wszystkiego co chcecie na Święta . Skrót, bo o 3 godziny on-line za dużo :-(.

Pa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

gratkowicze

wstydzcie sie
takiej niskiej frekwencji pod pomnikiem sobieskiego jeszcze nie widzialem w zyciu swoim marnym gratkowym...
pozdrawiam i dziekuje przybylym... za przybycie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kochany sznurek

rosnie sobie jablon w sadzie
pikne jablka latem kladzie
wiosna ladnie sie zieleni
jesienia pozna czerwieni

zima pobielona stoi
i fochy z zima stroi
wiosna oblewa je pies
co jablka latem je

zima choruje a na wiosne zaluje
bierze sznurek swoj
i wiesza na drzewie
a pozniej to juz uj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej

mokro Wam?
bezdeszczowego dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

28 groszy...

Coz Ci moge dac? Tylko czastke duszy, kilka slow, dotyk i cieplo ciala... Ty mozesz dac mi o wiele wiecej-kawalek Twego serca to dla mnie najwiekszy na ziemi skarb! Jesli jednak zadam zbyt wiele za tak malo uzycz mi swojej przyjazni. Oddam:)

Chce Ci powiedziec cos, co mialam zamiar powiedziec ostatnio.Ostatnio niestety nie udalo sie, bo sie z litosci
zapedziles i zrobiles cos czego teraz zalujesz, znowu wdepnales w g.... tak jak z nia. Nie mam Ci tego za zle, bo tak naprawde to az tak zle o Tobie nie swiadczy, po prostu zrobiles to, by chociaz raz otrzec me lzy. Nie
Twoja wina, ze jestem tak tania. Nie dziwie Ci sie, ze zal Ci na mnie 28 groszy by wyslac sms-a, ze
zaraz wychodzisz i nie mozesz ani Ty zadzwonic, ani ja nie moge. Jestem warta nawet mniej niz 28 groszy. Jestem warta nawet mniej niz wygodne lezenie na kanapie- gdybys mial do wyboru rozmowe telefoniczna ze mna(za ktora ja bym placila) a wygodne lezenie, wybralbys to drugie, tak jak zrobiles to gdy zadzwonilam do Ciebie w sobote. Nie bylam nawet warta jednego milego slowa... Mimo wszystko jednak
mam nadzieje, ze sie jutro ze mna bedziesz mogl zobaczyc i ze jestem warta kilku jednostek z telefonu, ktory masz w pracy, w koncu to nic nie kosztuje-tak, tyle warta jestem. Nie bede Ci tego wyrzucac, nie bedziemy do tego wracac, ale TAMTO musze Ci powiedziec. Potem dam Ci spokoj, ale jesli sie ze mna nie spotkasz, moje poczucie wartosci jeszcze bardziej zmaleje(o ile tak niska wartosc zmalec moze:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozszarpana struna

Masz dobre serce i nie lubisz ranic ale czasem lepiej zadac cios smiertelny niz pozwolioc wrogowi umierac u Twoich nog, gdy wciaz obserwujac wahanie na Twej twarzy, ma nadzieje, ze wyciagniesz do niego pomocna dlon.
Jak do kogos cos sie czuje, to sie potrafi wybaczyc i daje sie kolejna szanse i cieszy sie, ze ta osoba zdobyla sie na odwage... jesli sie cos czuje. Jezeli nie czujesz nic, nawet nie powinienes sie zastanawiac.
Powiedziales dzis, ze musisz to przemyslec... A przeciez ostatnio bylam pewna, ze decyzje juz podjales. Dotykajac mojej dloni, lapiac mnie za reke, poruszyles najczulsza strune mego serca. Lzy wyzlobily glebokie rany na policzkach, otarles je swoimi palcami. Poczulam goraco Twych warg, czy to ja Cie pocalowalam? Dlaczego jednak zabrales mnie do siebie? Tak jak dawniej, a jednak lepiej... Bylismy szczesliwi, po raz pierwszy widzialam w Twych oczach siebie. Ty tez szepnales, ze jestem cudowna tego wieczoru. Czyzby tych kilka chwil mialo byc statnim wspomnieniem mojej milosci?
I teraz mowisz, ze nie wiesz, ze sie boisz zlych walk miedzy nami. A pytalam, czy to z litosci sie stalo- nie, bylo Ci dobrze. Pragnales tego. Kiedy zapragniesz znowu?
Czy wiesz, ze chcialam Cie kiedys tak bardzo spotkac, ze 2 godziny marzlam na przystanku. Nie bylam pewna o ktorej konczysz. I czekalam na autobus, z ktorego Ty wysiadziesz. Az zrobilo sie czarno na dworzu, lunal deszcz ze sniegiem i dopiero wtedy poczulam, ze marzne juz od dobrej chwili i nie czuje rak i nog.
Bede czekac cierpliwie, choc czasu mam malo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i znowu

przez caly wczorajszy dzien dodano az TRZY
(slownie 3)
teksty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MIXER

HEj Mixerku, masz internet???? :)))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

czy all OK? Czy po tych zyczeniach hm... ktos odwiozl cie do domu? Sory, nie powinnam pisac- wscibiam nos w nieswoje sprawy, ale jakos dziwnie milczysz wiec sie zaniepokoilam. Wiem ze nie piszesz dwuznacznie, juz te kwestie omawialismy na wszelkie sposoby wiec nie ma sensu w kolko sie stresowac i przepraszac. A ja nie mam manii przesladowczej, mam nadzieje ze ty rowniez jej nie dostales. Dzis tu jestem do 20. Pozdrowienia poswiateczne-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

zalegasz z odpowiedziami na kilka pytan wiec hurtem zadam ci nastepne. Czy twoj podarunek jest 13 czy 14? Gdybys mial porownac sie (z wygladu) do kogos znanego- kto to by byl? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Margarita

I tym oto sposobem poniedziałek wielkanocny stał się uatawowo dniem łosia.Niech żyją łosie nieobecne w trakcie głosowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozdrowienia

Pozdrowienia dla wszystkich gratkowiczów starych i nowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Wreszcie Jestem . --- uf jaki mialem dzien. Witam Cie serdecznie po swietach . Nie nie , zawsze wracam na nogach sam , - w tym przypadku jeszcze rozwiozlem kogo trzeba bylo . Tak naprawde nie przepadam za %
ale w Polsce trzeba miec mocna glowe , naprawde i w przenosni aby odpowiednio zalatwiac . Ja musze byc skuteczny -- to rynek -- licza sie kly sila itp. Aha poznalem kogos od was z dziennika balt. :) . zadalas mi straszne pytanie - do kogo jestem podobny --diabli wiedeza do kogo nie mam pojecia !! Wypadaloby napisac , ze do kogos pieknego lub slawnego ??
A ja jestem szary czlowieczek -mozae cos wymysle.
Poprosze o inny zestaw pytan p. psor .
Prezentem to byl tylko tort -- pozostale to nie ja - a Sw. Mikolaj lub lub jego exel. Zajaczek :))))
Zachwile jeszcze sie zglosze -- pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CIri

Tak, ale tylko chwilowo. Niestety albo i stety, bo nie przepadam za pecetami i Wingrozem.
Dzisiaj komputer jedzie do (...) ---> cenzura i tam juz zostanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciri

No i miło Cię znów widzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Cd. -- A za tych typow nie ponosze odpowiedzialnosci
Co do testow IQ - jest to tylko przyblizenie -- i to takie sobie . --- Dlaczego tak sadze ---- daj np wielkiemu erudycie poloniscie jakies zadanie matematyczne -to koniec ! Aprzecie nie nazwiesz go nieinteligentnym .
Ciekawe czy tu dzisiaj zagladniesz bo ja tak :))))
P.S. malo tu ludzi dzis chyba trawia swiateczne zarlo .
-- NIe szkodzi -- mi wystarcza jedna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mała żabko

Witaj , witaj M . Zabko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mixer

dziekuje za zyczenia i za zajaczka. Jak ty go zrobiles? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

ee...tam zaraz straszne pytanie. Wystarczy jak spojrzysz w lustro- nie musisz nic wymyslac. Jak mozesz mowic "swiateczne zarlo"? Ktos musial sie nad tym solidnie napracowac by ktos mogl zjesc smacznie. A tu takie lekcewazenie... Na pytanie "no i jak ci smakuje kochanie" zapewne odburknales "jadalne". Db jest duzy watpie aby ktokolwiek mnie kojarzyl (moze to i dobrze- szara mysz niech pozostanie szara) Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

STRASZNEEEEEEE........ ty chcesz abym spojrzal w lustro --- chcesz abym zginal -----slyszalas bajke o Bazyliszku ???? . T o z tym zarlem to tylko tak pieszczotliwie . Z tym DZ. Balt . to przypadek -- to pan z oddzialu Gdynskiego Tadeusz W. -- (nie wylewa za Kolnierz :) ) hi hi . Czy ostro CIe polali w smigusa?Za cwile wracam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

to lustro takie straszne? Wnioskuje ze masz niezly zarost skoro do lustra nie zagladasz (hi, hi). Na odwage powiem ci wierszyk
"Kiedy czlowiek w lustrze swa twarz czasem bada, chcialby w takiej chwili czasem krzyknac biada!
Lecz po malej chwili sie odwraca tylem
ze spokojem w sercu-
nic sie nie zmienilem!"
No i jaki werdykt? Pozdrowienia przyszpilajace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

ciesze sie ze sie odwazylas napisac. Nie czytaj- wciskaj ENTER i pisz! Pozdrowienia poswiateczne-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alchemik

nikt sie nie odwazyl zreszta przezornie nigdzie nie wchodzilam. Gdy zechce byc mokra wejde do wanny lub pozna wiosna jak bedzie burza i bedzie padal ulewny cieply deszcz wyjde na spacer. Zawsze kusilo mnie aby byc na molo w sztorm. Zwlaszcza na tych bialych lawkach. Zima przelewala sie przez nie woda, ale bylby maly problem gdyby mnie zmylo- nie umiem plywac. No i stchorzylam. Jestes czy po prostu do jutra? Pozdrowienia-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jestem jeszcze jestem .napisze kiedy bede isc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nefer

Jescze tylko przeczytam to wszystko raz i ide .
Cieplych snow i kolorowych ( nigdy Cie nie zapytalem jakie lubisz? ) . Us..... no usmiechy :) 1000 x
(ciekawe czy bys wytrzymala taka ilosc ? :) )
do jutra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

WITAM I CIEPŁO POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZNAJOMYCH PO ŚWIĘTACH.CO SŁYCHAĆ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NEFER,AIK I RESZTA....

DZIEKI DLA WSZYSTKICH ZA ŻYCZENIA WIELKANOCNE.POMIJAJĄC OCZYWISTĄ PRZYJEMNOŚĆ Z ICH PRZECZYTANIA PODNIOSŁY MNIE NA DUCHU.TO CHYBA NIE BYŁY ZBYTNIO RADOSNE ŚWIĘTA DLA MOJEJ RODZINKI.NAZWAŁABYM JE SŁODKO GORZKIMI.Z WESELA NA POGRZEB.SAMA RADOŚC...RAZ JESZCZE DZIĘKI.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ESCLARMONDE,AMENA

CZY MY PORUSZAMY JAKIEŚ NIETYPOWE TEMATY W ROZMOWACH?PYTANIE JEST Z GATUNKU RETORYCZNYCH, PONIEWAŻ PO WASZYM WYJŚCIU Z TRAMWAJU ZUWAŻYŁAM KILKA DZIWNYCH SPOJRZEŃ W MOIM KIERUNKU...MAM TO W GŁĘBOKIM NIEPOWAŻNIU...GRUNT, ŻE MY MIAŁYŚMY DOBRĄ ZABAWE, NIEPRAWDAŻ?!
POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PLAGIAT

WYBACZ SKARBIE, ALE NAWET DLA CIEBIE NIE ODERWAŁABYM SIĘ OD WIELKANOCNEGO STOŁU Z PRZYSMAKAMI MOJEJ MAMY!
A TY PEWNIE JAK ZWYKLE RAKA DOKARMIAŁEŚ KOPCĄC PETA ZA PETEM....?
SEE YOU.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŚWIETLIKU

DZIŚ WYSŁAŁAM LIST, SORRY ZA ZWŁOKE...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UCIEKAM

PA, PA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

luv u more

dzis kolejny wieczor na piaskach sopockiej plazy....z piwem w reku i niewidzacymi oczyma..spocily sie...milosci...ile cie trzeba cenic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam po Swietach :))

Ludziu
Nio, i co z ta Twoja gratkowa tozsamoscia? Doczekam sie jeszcze w tym wcieleniu? Jak tam po Swietach? Nie pekles jeszcze? Ja prawie ;)))) ) Pozdrawiam Cie goraco :)))

Aik
Nie zgadzam sie z Toba, ze do HP pisza tylko osoby nadwrazliwe i nie umiejace odpierac ciosow od ycia. Wez pod uwage, ze chca i wypowiadaja sie tu tez osoby, ktore maja cos do powiedzenia na okreslony temat, chca sie czyms podzielic z innymi, maja cos do przekazania.
poza tym dziekuje za przedstawienie swojego stanoiwiska w kwestii Katarow. Pozdrowionka :)))
Dzieki za zyczenia, moje talia chyba jednak nie usluchala... ;)))

Alchemik
Heh, jakie mam miec zdolnosci? I czemu zaraz kuszace? :))) Dziekuje za pozdrowki, ja Ciebie tez :)
A jesli chodzi o Twoje teorie nt. uwarunkowan genetycznych sklaniajacych kobiety do stabilizacji, to mozesz mi powiedziec, w ktorym podreczniq akademickim takie cos wyczytales???

Nefer
Hihi, odpisuje na Twoj apel z 30 marca, godz.08.11 :)) Szybka jestem, co ? Ja wiem - jak blyskawica :))) Wesolego zajaca po Swietach :) I dzieki za zyczenia :)))

Neurotic
W pewnym sensie obie mozliwosci sa poprawne. Tzn. mamy wolna wole, mozemy decydowac, jak chcemy, ale jednoczesnie, niezaleznie od tego, co zrobimy, na koncu czeka nas to samo. To jest tak, jak z morzem, z falami, ktore w ostatecznym momencie doplywaja do brzegu. Od nas jednak zalezy, czy plyniemy SWIADOMIE - na wierzchu fakli, zdajac sobie w pelni sprawe z tego CO, DLACZEGO i PO CO sie z nami dzieje, czy tez plyniemy na dnie, pod powierzchnia wody, pchani przez prad, nieuswiadamiajac sobie w jakim celu i po co... Proste prawda? :)

Esclarmonde
Owszem, dzwionilam soebie do Ciebie tak, zeby Ci wyslac sygnal na telefonik, to taki gratkowy zwyczaj ostatnio :)) Wysylamy sobie takie sygnaly aby o sobie pamietac :))) Czsami na "dobranoc" ;)
Dzieki za zyczenia :) Tobie tez wszystkiego the best, wprawdzie juz po Swietach, ale... co tam :)))

Mala Zabka
Jak milo Cie widziec :) Pozdrowka cieplutkie :)

To by bylo tyle na dzis. Do milego przeczytania :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Esclarmonde

Nie urazilas mnie, tylko...
Pewnie wiesz sama, jak to jest, kiedy przez jedna osobe mozna stracic humor na reszte dnia. Przez jakies glupie, cholerne, szare mysli.
Przepraszam.
Czasami chce tylko zniknac, i zeby nikt sie do mnie nie odzywal....
Niestety odbija sie to na innych.
Pozdrawiam, swietlista istotko, cieplutko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uuuu, uuuu!!!

Lenia, ale smędzisz!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje lepsze ja

No i co z tego???
Masz cos do mnie, masz?!?
Nie podskakuj, boś jeszcze niższe ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonka

A Ty niby skad wiesz, jeli mnie nigdy na oczy nie widzialas?
Skad wiesz, pytam???
Moze ja jestem mezczyzna, szczuplym i wysokim, ubranym na czarno.
Chcialabys tak, nie???:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje lepsze ja

Przestan pieprzyc glupoty, przeciez jestes tylko moim snem.
Zegnam.
Bez odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonka

Nie uciekaj..
To nic nie da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leeeenia...

Jestes tu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lennonka

Glupia smarkulo, na kogo ty pozujesz???
To ci nic nie da.

Uszanowanko.
Moze sie jeszcze do ciebie odezwe.

PS. Ja? Snem??? A Ty to kto, zjawo zakochana???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproszenie

W sobotę 21 kwietnia o godz 18 w "Plamie" Gdańsk Zaspa - ul. Pilotów 11

wystąpią
Adam Majewski (poeta)
Joanna Charchan (saksofon)

wstęp wolny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MFSP

A co?
A jesli?
A gdyby?
To co???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ananiaszu

Może to prawda, że zwyczaje świąteczne są tylko pretekstem do huligańskich wybryków. Ale olej to!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cartoon Network

Te bajki mnie wkurzają. Są niemoralne i wypaczają poczucie estetyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lejwodo

Sam się olej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zibi

De gustibus non est disputandum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ananiasz Zibi

Mamy podobne upodobania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie w Świecie

Ananiasza! Mam 17 lat i postanowiłem założyć stronę www, tylko tu bunt i cała reszta ciekawych przemyśleń człowieka, któremu życie dało po kościach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ananiasz

Właśnie mam z tobą informatykę fajfusie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ananiasz

Twoja witryna nie działa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było nas trzech

W każdym inna krew
Chceiliśmy zapiać
o świecie tym
Chcieliśmy rzec
słowa trzy
ale nie dali nam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Muza musi grać. (2303 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

do góry