Widok

Nowe Dada

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Widzieliście nowe opakowanie pieluch dada pieluchy lepsze nie są takie sztywne fajne w małpki napiszcie swoje opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mam staruszki na 100%............
Jak mi się skończą te zapasy Pampersa z Lidla to kupię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie BabyDream z Rossmana są o wiele lepsze i od tych Lidlowych i od Dada, a są tańsze (rozm. 3 - 56 sztuk kosztuje 19,99 zł). Są zupełnie takie jak Pampersy Active Baby tylko nie mają tego zapachu. Madzia ma jedną na całą noc (jakieś 11-12 godzin) i nie przesiąka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile te dada kosztują bo jakoś nie doczytałam ? my używamy pampersów ale kurde teraz kasy nie ma trzeba czegoś innego poszukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie ciagle huggisy najlepsze. Pampki nam przeciekaja i odparzaja tylek. Huggies na noc wytrzyma spokojnie 12 godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tych nowych jeszcze nie miałam, ale mi nawet nie za bardzo przeszkadzały te stare. Jak te są lepsze to już wogóle rewelacja. Dada używaliśmy jak mieliśmy mniej kasy albo jak nie było promocji na pampersy.

I u mnie na 1 miejscu pampersy, nigdy nam nie przeciekły, ani te zwykłe nie uczuliły.
Później właśnie Dada.

Co prawda tych innych marketowych nie używałam, ale dla mnie huggies to porażka :/. Co chwile przesikane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas też na 1 miejscu Pampers,na 2 Huggies,na 3 z Lidla Toujours a tych nowych Dada muszę spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam 2 od 3-6kg są świetne tak jak poprzedniczki pisały przypominają pampersa nie są takie twarde i nie powodują odparzeń:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy te Dada nowe są sztywne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie są w ogóle sztywne, są super :) Ostatnio kupiłam i muszę pochwalić! Mięciutkie, chłonne, nie śmierdzą, mają rozciągliwe boczki. Można śmiało porównać do Pampers Active Baby. A może nawet są lepsze, bo mają większe rzepy. Nic się z nich nie wytrąca (tak jak w Baby Dream czasami się wytracała taka jakby galaretka), nie ma na razie żadnych odparzeń ani uczuleń (zużyłam już ponad połowę paczki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oficjalnie przerzucam się na Dada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki .

to kupie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nas te nowe dada chyba uczuliły :(. Tzn. nie na pupie, ale tak nad pupą przy pleckach. Robię teraz test, używałam kilka dni pampersów, zeszły kropeczki. Teraz znowu używam Dada i sprawdzę czy to od nich czy może od leków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś myślałam o dada ale obliczyłam, że wogóle ich się nie opłaca. Pampersy w promocji kupuje zazwyczaj za 40 zł za 70 sztuk czyli 0,57 gr sztuka, a dady jest chyba 54 sztuki za 30 zł to 0,55 gr za sztukę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowe dada si u nas super sprawdziły:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas też się sprawdziły :)
co prawda na noc zakładam Pampersa zwykłego - boje się zalania w nocy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alycja, jeżeli chodzi o Dada rozm. 3 to jest ich w paczce 64 szt. i kosztują 27 zł to wychodzi 42 gr ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zachwycona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem bardzo niezadowolona z nowych dada! dla mnie totalna klapa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale 3 papmeprsa tez jest więcej w paczce czyba 82 sztuki juz nie pamiętam a to wychodzi 0,48
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam na próbę paczkę nowych pieluch Dada "4" :P


zużyliśmy kilka sztuk (przez 2 dni, na noc zakładałam Pampki) - i niestety Młody ma straszne czerwone krostki :/



chętnie wymienię np. na 3 paczki chusteczek Pampers Clean&Play (pomarańczowe)


agusiagda@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry