Widok

Nowe Dada

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Widzieliście nowe opakowanie pieluch dada pieluchy lepsze nie są takie sztywne fajne w małpki napiszcie swoje opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie wiem jakie były wcześniej ale teraz kupiłam 2 i są bardzo fajne delikatne prawie jak pampers ,żadnego uczulenia mały jak na razie nie ma biedronkę mam blisko ,cenowo się opłaca więc będę kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmiana moim zdaniem na lepsze podchodza pod pampersa mojej nie uczulaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słabiej chłona - mój je przesikuje :(.. te poprzednie były bardziej chłonne ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie też uważam że są gorsze, słabiej chłoną, jak położę rękę na zasikanej od wewnątrz to jest cała mokra, a we wcześniejszych tak nie było a to oznacza że Maluch leży w mokrym niestety
szukam czegoś innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze nie bedzie tak zle z tymi nowymi,trzeba wyprobowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie poprawili jakość tych pieluch, przypominają pampersy slep & play, i u nas nie przesiąkają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile sztuk w paczce ?jaka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wam polecam Lidlowe pieluszki -sa tanie i super jakościowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupiłam dziś Dada Premium i jestem mile zaskoczona. Cena 26,99. Kupiłam 4. W paczce są 54 sztuki. U nas też nic póki co nie przesiąkło (zobaczymy po nocy) i póki co nie ma uczulenia żadnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie przesiąkają. U obu.
Ale ja mam wrażenie że to nie te nowe. Te co mam są sztywne i wogóle nie podchodzą pod Pampki...
Kupiłam bo się nakręciłam po pierwszych postach ale wolę Pampersy chyba jednak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamaMarty z pewnością trafiłaś na te poprzednie...

te nowe są z hipciami

image

Uploaded with ImageShack.us


image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musze sprawdzic cene lidlowych .
Bo my tylko na noc urzywamy sumie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lidlowe 4 w paczce 50 pieluszek kosztuje 27,99 albo 26,99. Ale jak dla mnie są super za tą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie te nowsze Dadą są zdecydowanie lepsze niż lidlowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja lidlowe urzywałam i sa rewelka jak dla mnie ale jak chwalicie Dady to może spróbuję tylko że ja na noc potrzebuję wiec nie moga przeciekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też za namową koleżanki kupiłam te nowe DADA premium i jestem mile zaskoczona. Środek pieluchy jest dość miękki - coś jak Pampersy. Co prawda ta część pieluchy gzie są rzepki jest trochę "papierowe" ale ogólnie całość wypada OK.
Więc ja robie tak, że na dzień zakładam Dada a na noc Pampersa.
Policzyłam że miesięcznie prawie 40 zł w kieszeni jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy zapięcia w dada są elastyczne czy takie sztywne?
ja robię jak Ewelka - na dzień zaczęłam zakładać huggisy (bo częściej zmieniam), a na noc pampersy. i też trochę taniej. ale może warto spróbować dada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapięcie jest elastyczne, rozciąga się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mam staruszki na 100%............
Jak mi się skończą te zapasy Pampersa z Lidla to kupię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie BabyDream z Rossmana są o wiele lepsze i od tych Lidlowych i od Dada, a są tańsze (rozm. 3 - 56 sztuk kosztuje 19,99 zł). Są zupełnie takie jak Pampersy Active Baby tylko nie mają tego zapachu. Madzia ma jedną na całą noc (jakieś 11-12 godzin) i nie przesiąka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile te dada kosztują bo jakoś nie doczytałam ? my używamy pampersów ale kurde teraz kasy nie ma trzeba czegoś innego poszukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie ciagle huggisy najlepsze. Pampki nam przeciekaja i odparzaja tylek. Huggies na noc wytrzyma spokojnie 12 godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tych nowych jeszcze nie miałam, ale mi nawet nie za bardzo przeszkadzały te stare. Jak te są lepsze to już wogóle rewelacja. Dada używaliśmy jak mieliśmy mniej kasy albo jak nie było promocji na pampersy.

I u mnie na 1 miejscu pampersy, nigdy nam nie przeciekły, ani te zwykłe nie uczuliły.
Później właśnie Dada.

Co prawda tych innych marketowych nie używałam, ale dla mnie huggies to porażka :/. Co chwile przesikane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas też na 1 miejscu Pampers,na 2 Huggies,na 3 z Lidla Toujours a tych nowych Dada muszę spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam 2 od 3-6kg są świetne tak jak poprzedniczki pisały przypominają pampersa nie są takie twarde i nie powodują odparzeń:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy te Dada nowe są sztywne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie są w ogóle sztywne, są super :) Ostatnio kupiłam i muszę pochwalić! Mięciutkie, chłonne, nie śmierdzą, mają rozciągliwe boczki. Można śmiało porównać do Pampers Active Baby. A może nawet są lepsze, bo mają większe rzepy. Nic się z nich nie wytrąca (tak jak w Baby Dream czasami się wytracała taka jakby galaretka), nie ma na razie żadnych odparzeń ani uczuleń (zużyłam już ponad połowę paczki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oficjalnie przerzucam się na Dada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki .

to kupie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nas te nowe dada chyba uczuliły :(. Tzn. nie na pupie, ale tak nad pupą przy pleckach. Robię teraz test, używałam kilka dni pampersów, zeszły kropeczki. Teraz znowu używam Dada i sprawdzę czy to od nich czy może od leków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś myślałam o dada ale obliczyłam, że wogóle ich się nie opłaca. Pampersy w promocji kupuje zazwyczaj za 40 zł za 70 sztuk czyli 0,57 gr sztuka, a dady jest chyba 54 sztuki za 30 zł to 0,55 gr za sztukę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowe dada si u nas super sprawdziły:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas też się sprawdziły :)
co prawda na noc zakładam Pampersa zwykłego - boje się zalania w nocy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alycja, jeżeli chodzi o Dada rozm. 3 to jest ich w paczce 64 szt. i kosztują 27 zł to wychodzi 42 gr ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zachwycona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem bardzo niezadowolona z nowych dada! dla mnie totalna klapa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale 3 papmeprsa tez jest więcej w paczce czyba 82 sztuki juz nie pamiętam a to wychodzi 0,48
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam na próbę paczkę nowych pieluch Dada "4" :P


zużyliśmy kilka sztuk (przez 2 dni, na noc zakładałam Pampki) - i niestety Młody ma straszne czerwone krostki :/



chętnie wymienię np. na 3 paczki chusteczek Pampers Clean&Play (pomarańczowe)


agusiagda@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie chce prawie całej paczki pieluch na wypróbowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla Nas sa super :)
zmienili na lepsze :))) a cena ta sama :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie pieluchy Dada odstraszaja swoim zapachem, capia czyms sztucznym. Okropne. Az sie wystraszylam. Huggies mi nie odpowiadaja ze sa takie sztywne, jakby ceratowe, na zewnatrz. Te rosmannowe Babydream sa super. Mieciutkie i w srodku i na zewnatrz. Dla mnie rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka dni temu kupiłam i pierwszego dnia używania byłam zadowolona - może trochę twardsze i minimalnie mniej chłonne od Pampersów, ale przecieków nie było i Stach nie protestował, uznałam że wszystko ok.

Drugiego dnia Stach dwa razy po zrobieniu siusiu wołał "Mamo, kupa!", znaczy - wilgotno mu było. Trzeciego dnia na skórze zaczęła się robić masakra.

Do bani, więcej nie kupię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha - podobnie było u nas :( najpierw ok - super, jest alternatywa jak nie ma pampków w dobrej cenie, a skończą się zapasy ;) lub Dada an dzień, pampki na noc :]

pierwszego dnia zużyliśmy chyba ze 2 pieluchy - kupiłam popołudniu, na noc Pampers :)

następnego dnia nie wiem ile :P ze 4-5?

i teraz już nie wiem czy tego drugiego dnia wieczorem była tragedia "w rowku" :P ;) czy trzeciego?

w każdym razie stare Dady pasowały Młodemu(jak był jeszcze malutki, ponad 1,5 roku temu),a te nowe - nie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety bardzo zbryla się wkład chłonny i trochę przecieka :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona z Dada Premium, ale jakoś mam pecha, i tylko raz udało mi się trafić na rozmiar "4".
Wojtuś (10 m-cy, 9 kg) i Tośka (ponad 2 lata, 12 kg) noszą ten sam rozmiar pieluch :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dada 1 sa rewelacyjne,2 juz sa inne-nie maja tej siateczki i sa troche twardsze,ale jak dla nas lepsze od pampersa,ktory jest owszem mieciutki ale bardzo cieniutki i co nie co potrafi uciec.Dada 1i 2 sa tez wieksze od pampers i hugies 1 i 2.Szkoda ze pampers akurat sie zmienił jak zaczełysmy uzywac(miałysmy takie z przed 1,5 roku i były grubsze)ale cuz...zaoszczedzimy bo dada tansze,rosmanowskie tez dobre i cena jak dada wiec stawiamy na dada i rossmanka:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry