Widok

Nowe Dada

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Widzieliście nowe opakowanie pieluch dada pieluchy lepsze nie są takie sztywne fajne w małpki napiszcie swoje opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie wiem jakie były wcześniej ale teraz kupiłam 2 i są bardzo fajne delikatne prawie jak pampers ,żadnego uczulenia mały jak na razie nie ma biedronkę mam blisko ,cenowo się opłaca więc będę kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmiana moim zdaniem na lepsze podchodza pod pampersa mojej nie uczulaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słabiej chłona - mój je przesikuje :(.. te poprzednie były bardziej chłonne ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie też uważam że są gorsze, słabiej chłoną, jak położę rękę na zasikanej od wewnątrz to jest cała mokra, a we wcześniejszych tak nie było a to oznacza że Maluch leży w mokrym niestety
szukam czegoś innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze nie bedzie tak zle z tymi nowymi,trzeba wyprobowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie poprawili jakość tych pieluch, przypominają pampersy slep & play, i u nas nie przesiąkają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile sztuk w paczce ?jaka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wam polecam Lidlowe pieluszki -sa tanie i super jakościowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupiłam dziś Dada Premium i jestem mile zaskoczona. Cena 26,99. Kupiłam 4. W paczce są 54 sztuki. U nas też nic póki co nie przesiąkło (zobaczymy po nocy) i póki co nie ma uczulenia żadnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie przesiąkają. U obu.
Ale ja mam wrażenie że to nie te nowe. Te co mam są sztywne i wogóle nie podchodzą pod Pampki...
Kupiłam bo się nakręciłam po pierwszych postach ale wolę Pampersy chyba jednak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamaMarty z pewnością trafiłaś na te poprzednie...

te nowe są z hipciami

image

Uploaded with ImageShack.us


image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musze sprawdzic cene lidlowych .
Bo my tylko na noc urzywamy sumie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lidlowe 4 w paczce 50 pieluszek kosztuje 27,99 albo 26,99. Ale jak dla mnie są super za tą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie te nowsze Dadą są zdecydowanie lepsze niż lidlowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja lidlowe urzywałam i sa rewelka jak dla mnie ale jak chwalicie Dady to może spróbuję tylko że ja na noc potrzebuję wiec nie moga przeciekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też za namową koleżanki kupiłam te nowe DADA premium i jestem mile zaskoczona. Środek pieluchy jest dość miękki - coś jak Pampersy. Co prawda ta część pieluchy gzie są rzepki jest trochę "papierowe" ale ogólnie całość wypada OK.
Więc ja robie tak, że na dzień zakładam Dada a na noc Pampersa.
Policzyłam że miesięcznie prawie 40 zł w kieszeni jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy zapięcia w dada są elastyczne czy takie sztywne?
ja robię jak Ewelka - na dzień zaczęłam zakładać huggisy (bo częściej zmieniam), a na noc pampersy. i też trochę taniej. ale może warto spróbować dada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapięcie jest elastyczne, rozciąga się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry