Widok

Nowe Dada

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Widzieliście nowe opakowanie pieluch dada pieluchy lepsze nie są takie sztywne fajne w małpki napiszcie swoje opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie są w ogóle sztywne, są super :) Ostatnio kupiłam i muszę pochwalić! Mięciutkie, chłonne, nie śmierdzą, mają rozciągliwe boczki. Można śmiało porównać do Pampers Active Baby. A może nawet są lepsze, bo mają większe rzepy. Nic się z nich nie wytrąca (tak jak w Baby Dream czasami się wytracała taka jakby galaretka), nie ma na razie żadnych odparzeń ani uczuleń (zużyłam już ponad połowę paczki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy te Dada nowe są sztywne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam 2 od 3-6kg są świetne tak jak poprzedniczki pisały przypominają pampersa nie są takie twarde i nie powodują odparzeń:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas też na 1 miejscu Pampers,na 2 Huggies,na 3 z Lidla Toujours a tych nowych Dada muszę spróbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tych nowych jeszcze nie miałam, ale mi nawet nie za bardzo przeszkadzały te stare. Jak te są lepsze to już wogóle rewelacja. Dada używaliśmy jak mieliśmy mniej kasy albo jak nie było promocji na pampersy.

I u mnie na 1 miejscu pampersy, nigdy nam nie przeciekły, ani te zwykłe nie uczuliły.
Później właśnie Dada.

Co prawda tych innych marketowych nie używałam, ale dla mnie huggies to porażka :/. Co chwile przesikane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie ciagle huggisy najlepsze. Pampki nam przeciekaja i odparzaja tylek. Huggies na noc wytrzyma spokojnie 12 godzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile te dada kosztują bo jakoś nie doczytałam ? my używamy pampersów ale kurde teraz kasy nie ma trzeba czegoś innego poszukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie BabyDream z Rossmana są o wiele lepsze i od tych Lidlowych i od Dada, a są tańsze (rozm. 3 - 56 sztuk kosztuje 19,99 zł). Są zupełnie takie jak Pampersy Active Baby tylko nie mają tego zapachu. Madzia ma jedną na całą noc (jakieś 11-12 godzin) i nie przesiąka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to mam staruszki na 100%............
Jak mi się skończą te zapasy Pampersa z Lidla to kupię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapięcie jest elastyczne, rozciąga się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy zapięcia w dada są elastyczne czy takie sztywne?
ja robię jak Ewelka - na dzień zaczęłam zakładać huggisy (bo częściej zmieniam), a na noc pampersy. i też trochę taniej. ale może warto spróbować dada...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też za namową koleżanki kupiłam te nowe DADA premium i jestem mile zaskoczona. Środek pieluchy jest dość miękki - coś jak Pampersy. Co prawda ta część pieluchy gzie są rzepki jest trochę "papierowe" ale ogólnie całość wypada OK.
Więc ja robie tak, że na dzień zakładam Dada a na noc Pampersa.
Policzyłam że miesięcznie prawie 40 zł w kieszeni jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja lidlowe urzywałam i sa rewelka jak dla mnie ale jak chwalicie Dady to może spróbuję tylko że ja na noc potrzebuję wiec nie moga przeciekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie te nowsze Dadą są zdecydowanie lepsze niż lidlowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lidlowe 4 w paczce 50 pieluszek kosztuje 27,99 albo 26,99. Ale jak dla mnie są super za tą cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
musze sprawdzic cene lidlowych .
Bo my tylko na noc urzywamy sumie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MamaMarty z pewnością trafiłaś na te poprzednie...

te nowe są z hipciami

image

Uploaded with ImageShack.us


image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie przesiąkają. U obu.
Ale ja mam wrażenie że to nie te nowe. Te co mam są sztywne i wogóle nie podchodzą pod Pampki...
Kupiłam bo się nakręciłam po pierwszych postach ale wolę Pampersy chyba jednak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też kupiłam dziś Dada Premium i jestem mile zaskoczona. Cena 26,99. Kupiłam 4. W paczce są 54 sztuki. U nas też nic póki co nie przesiąkło (zobaczymy po nocy) i póki co nie ma uczulenia żadnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry