Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkaniec Przymorza - ocena Tam się nie da nic normalnie załatwić. Na wszystko chcą pisma, podania i...
~Mieszkaniec Przymorza
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Mirosław - opinia Administracja nic nie robi obiecała na zebraniu zamknięcie śmietnika przy...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2023

Bardzo nieprzyjemne Panie wątek zamknięty Panie pracujące w Administracji osiedla nr 4 są bardzo nieprzyjemne. Człowiek...
~Ja
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Jedna z najgorszych... wątek zamknięty Przy kołobrzeskiej 53 mieszkam od ponad roku. Ta spółdzielnia to jeden wielki...
~Milka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

"my nic z tym nie robimy" wątek zamknięty To powinno być ich motto firmowe.
~q
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Pokrzywdzona wątek zamknięty W administracji Psm Przymorze na Kołobrzeskiej 59 człowiek nie załatwi tam...
~zła
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

zadowolona z obsługi w AO 4 M. Szymanska wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi w administarcji. Moja sprawa została dość...
~M.Szymanska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

nie spółdzielnia dla lokatorów a lokatorzy dla spółdzielni. wątek zamknięty całkowita ignorancja dla lokatorów. Zasada spóldzielni : nie spółdzielnia...
~koma
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Kto pomoże zadziała? wątek zamknięty w klatce 6c falowiec jest ohydny fetor wręcz smród czy sa odpowiednie służby...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

klatka6/B wątek zamknięty Przyszły śniegi nawet zapowiadane a tu niespodzianka nasza klatka 6/B nie...
~lokaror
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

Olewanie spraw mieszkańców wątek zamknięty Każda sprawa zgłaszana do Administracji okupiona wielkimi "och" i "ach"....
~Olany "Petent"
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Awaria - brak wody wątek zamknięty Dzisiaj okazało się, że nie ma wody cały falowiec od piątego piętra wzwyż na...
~Lech
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

potwierdzam wątek zamknięty Tak brak kompetencji i traktowanie po komunistycznemu petenta - to niestety...
~pomrzanka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Brak slow ! wątek zamknięty PLOTKARSTWO-jak za czasow glebokiego PRL... Dwa przyklady: /moge wiecej/...
~JA.Milosz z Oliwy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

ignorancja wątek zamknięty od ponad tygodnia w mieszkaniu brakuje cieplej wody, mimo wielokrotnego...
~niezadowolony mieszkaniec
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

15

wątków

do góry