Red Light Pub

Puby

Gdańsk, Piwna 28/31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A. - ocena Wyjątkowe miejsce na mapie gdnaska
~A.
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

laura - opinia wątek zamknięty cudownie, będę wracać cały czas super klimat, bardzo dobre jedzenie, owoce w...
~laura
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Bomba wątek zamknięty Super klimat, dobre piwo, zawsze fajna obsługa!
~Headthered
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2017

Nic dodać nic ująć wątek zamknięty Przeglądałam komentarze lokalu i jestem bardzo zaskoczona niską oceną lokalu...
~K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Podwójne rozczarowanie wątek zamknięty Witam, musze powiedzieć, że ochrona w tym pubie nie daje sobie rady. Ogólnie...
~Były klient.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Od zawsze ceniłam sobie ten lokal. Jednak sytuacja z ostatniej nocy zmieniła...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Sprzedają alkohol, później osądzają o wnoszenie swojego.. wątek zamknięty Miałem wątpliwość przyjemność być ze znajomymi w Red Lighcie. Kulturalnie...
~marioo
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2014

Te toalety.... wątek zamknięty Wstyd... ostatni raz byłam w Red Light jak jeszcze mieli dawną siedzibę, było...
~Agnieszka Sarna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Marcin - opinia wątek zamknięty Miejsce przyjemne,ma swój klimat:) Orginalnie zdecydowanie!!! Jednakże...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

uwaga!!! wątek zamknięty generalnie nie najgorzej ale strasznie długo czeka sie przy barze-barmani...
~pitu pitu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

speluna wątek zamknięty Rozcienczony alkohol, odgazowana cola, syf na stoliku (było jeszcze wcześnie,...
~Aldis
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

UWAGA, OSTRZEGAM wątek zamknięty Ostrzegam przed tym miejscem. W każdym miejscu do którego się udaję pragnę...
~dct wts
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Wreszcie Gdańsk ŻYJE!!! wątek zamknięty Jest to niewątpliwie bardzo zaskakujące, ale po wielu latach Gdańsk wreszcie...
~Anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

rewelacyjna knajpa wątek zamknięty dobra obsługa, świetna muzyka, klimatyczne wnętrze i brak gwiazdorzenia:)
~Lu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

O&O - opinia wątek zamknięty Jeszcze nie było sytuacji, żeby drinki mi nie smakowały. Barmani pierwsza...
~O&O
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

Najlepszy drink w życiu wątek zamknięty Byłam w redlighcie zaledwie kilka razy, gdyż raczej nie chodzę do pubów, ale...
~M
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Naprawdę sympatyczne miejsce, super muzyka, jedynie zgodzę się z kilkoma...
~kss kss
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

x wątek zamknięty popieram, nie da sie rozmawiac bo jest stanowczo za głosno, zawsze gdy chcemy...
~janysz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 grudnia 2010

fajny pubik wątek zamknięty muzyka w porządku, przystępne ceny, fajne drinki. generalnie bardzo fajnie i...
~pro
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 listopada 2010

Pub czy klub? wątek zamknięty za każdym razem drażniło mnie to samo, 2 stare kolumny i byle napier******....
~Głuchy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
50

postów

43

wątków

do góry