~inka-inka
217.171.50.*
(11 lat temu) 2 listopada 2014 o 15:00
To jest pytanie do samotnych rodziców i ich negatywnych doświadczeń związanych z samotnym rodzicielstwem.Ogólnie rzecz ujmując czy środowisko traktuje ich mniej przychylnie,odsuwa na margines,itp.
Sam....jak chcesz się zabawić do idź do innego wątku bo mnie to nie śmieszy dzieciaku:)
3
0