Widok

Stroje kąpielowe

Gdzie polecicie szukać ciekawych strojów kąpielowych? Szukam czegoś na basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raczej w typowych sklepach sportowych, bo to zdecydowanie nie sezon na takie zakupy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli mają być ciekawe, to proponuję Calzedonia, Intimissimi- zawsze mają świetne stroje.
No i raczej online szukać trzeba, bo stacjonarnie poza sezonem jesteśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zalando. Zamówiłam 5 wybrałam i resztę odesłałam. Na basen najwygodniejszy speedo ale o gustach się nie dyskutuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na basen najlepszy będzie zdecydowanie jednoczęsciowy strój. Zerknij sobie tutaj:
https://sunbarrel.pl/pl/103-stroje-kapielowe-damskie

Zbyt obcisły kostium wżyna się i eksponuje fałdki tłuszczu. Kup kostium większy rozmiar lub dwa niż ten, w którym kupujesz pozostałe ciuchy.
Nie spiesz się przy wyborze stroju kąpielowego. Wybierz ten, który leży najlepiej i bez problemu będziesz mogła w nim iść popływać. Najlepiej będzie zamówić kilka sztuk. Przymierzyć je w domu i zostawić sobie ten, w ktorym jest Ci najwygodniej i w którym najlepiej się czujesz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

jakie perfumy polecacie? (43 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....

pozew o rozwód (17 odpowiedzi)

napiszcie mi proszę adres gdzie składa się pozew i mam pytanie, czy na rozprawę koniecznie muszę...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (44 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry