Stylove

Fryzjerzy

Gdańsk, Żwirki i Wigury 12/29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A - opinia Bardzo dobra obsługa, lokalizacja i przystępne ceny.
~A
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Mega! wątek zamknięty Do Stylu chodzę od kilku miesięcy. Pomimo krótkich włosów nie muszę odświeżać...
~tat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Spelnienie oczekiwan wątek zamknięty Pani Kasia cudownie zaczarowala moje wlosy. Wysluchala co bym chciala...
~Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

ZDECYDOWANIE POLECAM! wątek zamknięty Od kilku miesięcy korzystam z usług kosmetyczki - Pani Iwonki. Profesjonalna,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Prostowanie keratynowe wątek zamknięty Był to mój pierwy zabieg prostowania w życiu, i ostatni w tym salonie. Panie...
~Qwerty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2016

tragedia wątek zamknięty Pani Blondynka mam nadzieje że już tam nie pracuje, bo to co zrobiła z moimi...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2016

Raczej nie polecam wątek zamknięty Absolutnie nie polecam tego salonu fryzjerskiego - mogę się wypowiadać o...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Pan fryzjer wątek zamknięty jestem załamana podejściem tego faceta do własnego zawodu jak i kultury...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Nie polecam usług tego salonu wątek zamknięty Za czesanie, które zajęło Pani fryzjerce 25 minut zapłaciłam 120 zł do tego...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2016

Stanowczo nie polecam pana fryzjera z tego salonu ! wątek zamknięty Stanowczo nie polecam osobą które chcą zrobić konkretną fryzurę ! Właśnie...
~NiePolecacz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

SUPER ZASKOCZENIE wątek zamknięty Pan Artur. Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalista w każdym calu....
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

nie polecam wątek zamknięty Robiłam manicure w tym salonie i zdecydowanie nie polecam. Paznokcie krzywo...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Nieprofesonalizm zionący z każdej strony. wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z usługi kosmetyczki w tym pożal się Boże salonie....
~Ev
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2015

Groupon totalna ściema wątek zamknięty Dostałam w prezencie groupon o wartości 240zł (spa manicure i pedicure...
~Michalina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Odradzam!!! wątek zamknięty Poprosiłam o wykonanie klasycznego manicure na który omówiłam się dzień...
~sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2014

Nie polecam nawet wrogowi... wątek zamknięty Byłam w tym salonie z grouponem w lipcu, groupon obejmował malowanie i...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2013

Polecam wątek zamknięty Byłam dzisiaj z gruponem i przyznam, że salon pozytywnie mnie zaskoczył. Pani...
~Monia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

masakra wątek zamknięty Witam Niestety nie polecam, myślałam że odświeżę fryzurę, a tym czasem noszę...
~Marianus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

beznadzieja wątek zamknięty Byłam dzisiaj i nie polecam, wróciłam z rozdwojonymi końcówkami, praktycznie...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

karolina - opinia wątek zamknięty Dobry osiedlowy salon fryzjerski. polecam
~karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry