Tele-Radio-Video

Naprawa i serwis AGD

Gdynia, Bohaterów Getta Warszawskiego 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Relikt PRL wątek zamknięty Ordynarna, niemiła i rzucająca słuchawką obsługa. Serwis wymiguje się z...
~A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

nieudolność całkowita wątek zamknięty Brak słów na ten "serwis" Nie byli w stanie naprawić uwaga... maszynki do...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Ten ich serwisant to jakiś partacz ! Kpina nie serwis ! wątek zamknięty Dwukrotnie złe doświadczenie związane z tymi PARTACZAMI. Za pierwszym razem...
~Sam wiesz kto
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

TELE-RADIO-VIDEO wątek zamknięty OSTRZEGAM PRZED PARTACZAMI! Naprawę gwarancyjną swojego miesięcznego, nie...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

ANTYSERWIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Potwierdzam wcześniejsze opinie n.t. pracy serwisu. Przez 2 tygodnie nikt nie...
~Sławek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 grudnia 2013

Brak serwisu wątek zamknięty Sprzęt SONY micro wieża oddałem do naprawy po gwarancji 20 Grudnia 2012, do...
~nigdy więcej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

KPINA!!! wątek zamknięty Jestem pracownikiem jednego z trójmiejskich serwisów samochodów japońskich -...
~wiśnia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2012

NIE POLECAM ODDAWAĆ IM JAKIEGOKOLWIEK SPRZĘTU!!! wątek zamknięty 23.07. oddałem sprzęt do naprawy, podpisałem standardową formułkę iż daję im...
~Bart
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

Kpina i tylko tyle można POWIEDZIEĆ wątek zamknięty Wymiana matrucy trwa już 1,5 miesiąca i pewnie jeszcze trochę potrwa . Nikt...
~jacek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

szczyt chamstwa i bezczelności ! wątek zamknięty lekceważą ustne umowy; nie przychodzą w umówionym terminie, nie informując...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Ta firma to jakieś nieporozumienie wątek zamknięty Zadzwoniłem do nich ze zgłoszeniem zepsutego TV. Tzn. dodzwoniłem się po...
~Niezadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Beznadziejna firma wątek zamknięty Odradzam oddawania firmie do serwisu jakiegokolwiek sprzętu. W kwietniu...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry