Tenisowa

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Janusza Meissnera 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Pierogi z gęsiną to już lokalna legenda, a i jaka ładna Pani je serwuje :)))
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Byliśmy w restauracji tenisowej na stypie. Obiad, który zamówiliśmy, był...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2020

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Zamówiłem golonkę z dostawą była tak wysuszona w mikrofali że może 20%...
~Tadeusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Trochę zawiedziona wątek zamknięty Zorganizowaliśmy w tym miejscu 80 urodziny mamy, podane jedzenie było bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

nie polecam wątek zamknięty 6 lat temu organizowałam w tej restauracji fantastyczną imprezę, jednak teraz...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Duży zaskoczenie wątek zamknięty Po kilku wizytach w restauracji tenisowa i smacznie zjedzonych obiadach...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Miejsce godne polecenia wątek zamknięty Organizowaliśmy w Restauracji Tenisowej przyjęcie z okazji Chrzcin Synka....
~BeataP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Tenisowa po zmianach wątek zamknięty Byłam w tej restauracji 5 lat temu na jubileuszu kuzynki i było fajnie....
~bora
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Można im zaufać. Polecam serdecznie. wątek zamknięty W pośpiechu i smutku organizowana stypa, okazała się pocieszającym spotkaniem...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Super wątek zamknięty Robiłam tam urodziny w styczniu i wszytko było suuuuper Dobre ceny, dobre...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

sylwester wątek zamknięty Niestety, ale pełen brak profesjonalizmu. Lokal-duchota, brak klimatyzacji....
~m
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Brak klimy, zupa z paczki, słabo... wątek zamknięty W lokalu brak klimatyzacji, a latem jest to spory problem. Goście muszą...
~Luke
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Świetna organizacja przyjecia komunijnego wątek zamknięty Idealne miejsce na organizację przyjęcia komunijnego. Duża sala, spokojnie...
~am
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

bardzo milo i domowo . wątek zamknięty bardzo milo i domowo .
~lutung@wp.pl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 maja 2011

WESELE !!! wątek zamknięty Na wstępie pragniemy podziękować za wspaniałą " zabawę weselną ",która w...
~Pańswo Młodzi Ola i Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2010

Rewelacyjny stosunek jakość / cena wątek zamknięty Zorganizowaliśmy tu bankiet weselny. Wybór Tenisowej był u nas podyktowany...
~Piotr B. (oraz Marta B.)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 maja 2010

90 urodziny!! wątek zamknięty Miała być miła niespodzianka dla 90 letniego seniora,była ale tylko dzięki...
~Danuta M.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2010

organizacja chrzcin wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy szukają fajnego miejsca na zorganizowanie imprezki...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

P> - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu kto che zorganizować to rodzinna imprezkę!My robiliśmy roczek...
~P>
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lutego 2010

polecam wątek zamknięty Jedzenie jest tu bardzo smaczne, porcje duze, swietny kontakt z wlascicielem...
~Tata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

27

wątków

do góry