Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gegra Kto z maturzystow zdawal gegre na maturze?co sądzicie o zadaniach?ja szczerze...
Chuda
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 maja 2003

kto zdaje mature w tym roku? tzn jutro? ja kcialam powiedziec ze zdaje mature wlaśnie jutro,nie wiem jak mi pojdzie,...
~pAti
13

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 maja 2003

rozwód-potrzebuję porady Potrzebuję porady osoby, która ma za sobą rozwód lub orientuje się w tych...
~mirek
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 maja 2003

czy warto zdawac mature????????????????????????? W GŁOWCE MI SIE POMIESZALO I NIE WIEM CZY MAM ZDAWAC MATURE!!!wogole poco...
~maturzysta bez przyszłosci
28

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2003

koncerty Co myślicie o darmowych koncertach ? W sumie teraz powoli zaczynają się takie...
~Ilona
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 maja 2003

powodzenia na Maturze!!! wyczytałem że dużo forumowiczów to maturzyści a tu maj się zaczął :) życzę...
~sivy
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 maja 2003

czy ktoś byl w Szczawnicy Witam wszystkich! Czy ktoś z Was byl w Szczawnicy - wybieram się tam w...
~ania-nowa
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2003

rower Czy ktoś z Was zna się na rowerach? Czy rower o takich parametrach jest...
~fruzia
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2003

sekty ...tak mnie jakos naszło na ten temat, nie wiem czemu hehe:) Chciałam sie Was...
whatever
24

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 2 maja 2003

ZGUBIŁ NAM SIĘ PIESEK DZIŚ (5.05) OKOŁO GODZ. 13 NA ZASPIE, W OKOLICACH ULICY STARTOWEJ ZAGINĄŁ NAM...
~kika
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 maja 2003

Dokad isc? Szukam jakiegos ciekawego miejsca, do ktorego mozna by zrobic piesza, srednio...
gamrep
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2003

RAFINERIA GDAŃSKA W PŁOMIENIACH !!!!!!!! Wy tu o pierdołach, a Rafineria Gdańska sie pali .... Zgineły juz 3 osoby !!...
~perach
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 maja 2003

zdjęcia i filmy z Rafinerii Zdjecia i filmy nakręcone amatorską kamerą z pozaru Rafinerii...
~DareecKi
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 maja 2003

Jestem zmęczony Jestem zmęczony... może ktoś podopowie co mam z tym zrobić? (z tym, że z góry...
gamrep
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2003

Gwałt w Kinopleksie Przeczytałam przed chwilą na głównej stronie wiadomości z Trójmiasta o filmie...
po czterdziestce
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2003

Spotkania Co sadzicie o wszelkiego rodzaju spotkaniach organizowanych przez osoby...
Manor
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2003

Urlop Chce tylko uspokoic niektorych. Moje znikniecie z forum bedzie tylko...
Manor
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 maja 2003

KOCHAJĄCY MYŚLEĆ,CIEKAWI ŚWIATA, Ludzie o Filozoficznym Duchu - ODEZWIJCIE SIĘ Tak, studiuję sobie w tym Gdańsku, miejscu o co nie miara bogatej historii,...
Free Mind
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 1 maja 2003

PILNE !!!! szukam jakies dziwczyny ktora sie piep... bez ograniczen onal przede...
j00gi
21

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2003

gdzie są opracowania do maturki? Wiem że jest tu sporo osób które czyt forum a nie pisze, a może ci co piszą...
Antyspołeczny
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212785

postów

8724

wątków

do góry