Villa Madonna

Salony mody ślubnej

Gdynia, Wielkopolska 213

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam! wątek zamknięty Jak to jest,że renomowany salon tak lekceważąco traktuje klienta. Pierwsza...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

Fantastyczna obsługa wątek zamknięty Byłam w kilku salonach ślubnych w poszukiwaniu sukni. Muszę przyznać, że...
~Dorota Dziołak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

same nieporozumienia wątek zamknięty Kupiłam suknie w styczniu, zrezygnowałam z trenu, dodałam koronek na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Obsluga klienta do poprawy wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam salonu Madonna komus kto chce sie poczuc milo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Zdecydowanie TAK ! wątek zamknięty Suknie zamówiłam 4 miesiące przed ślubem . Obawiałam się czy to nie za...
~MarTa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

polecam ten salon wątek zamknięty Szukałam sukni 3 miesiące przed ślubem więc byłam przekonana, że nie ma już...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Krawcowa do wymiany!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Nie polecam Pani krawcowej - śmierdzi petami na 5 metrów. Przy wyborze sukni...
~KLientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Madonna Gdynia Wielkopolska wątek zamknięty Kochane przyszłe Panny Młode, w dniu wczorajszym byłam w Salonie Sukni...
~zadowolona klientka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Ratuje ten salon niezły wybór sukien wątek zamknięty Na plus oceniam ofertę czyli wybór i wystrój salonu - dwie duże...
~Lekko rozczarowana Panna Młoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

Odradzam ten salon wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, fajne miejsce, fajne modele. Ale jakość przeróbek to...
~Mloda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Nie polecam!! wątek zamknięty To co przeszłam tydzień przed weselem to jedne wielkie nieporozumienie....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Pani ekspedientka bardzo miła, ale chyba tylko ona miała w miarę...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM wątek zamknięty Szanowne Panie, zdecydowanie nie polecam tego miejsca, szczególnie ze względu...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Wchodząc do salonu zdecydowanie można poczuć klimat i magię ślubu....
~klaudyna1986
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Obsługa - Rewelacja wątek zamknięty Wczoraj byłąm pierwszy raz w salonie i jestem bardzo zadowolona. Panie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Primadonny w Madonnie wątek zamknięty Dziewczyny dwa razy sie zastanówcie zanim pojedziecie do salonu w Gdyni,...
~Giga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Porażka wątek zamknięty Przy pierwszej wizycie pani usiłowała mi wcisnąć zupełnie inną suknię niż ta...
~Niezadowolona panna młoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Atmosfera - niby nie o to chodzi... A jednak. wątek zamknięty Wybrałyśmy się z siostrą na 'polowanie' na suknie i jednym z pierwszych...
~gonia0206
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

NIE POLECAM! Nawet nie zapiszą nazwy sukni, która Wam się podoba. wątek zamknięty Do negatywnych opinii na temat tego salonu podchodziłam z rezerwą, ale...
~nGirl
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

zestresowana panna młoda wątek zamknięty Suknia została odebrana w środę, ślub jutro - więc komentarz piszę na...
~zestresowana
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

35

wątków

do góry