Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam naprawdę warto Skorzystać z usług. wątek zamknięty Witam Organizowaliśmy w Amazonce komunię i naprawdę polecamy tą restaurację,...
~Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 maja 2017

Super wątek zamknięty Super sylwester miła obsługa Wyśmienita zupa Włoska i schab z boczkiem...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

sylwester 2016 super impreza wątek zamknięty Bylem ze znajomymi na sylwestra. Jedzenie dobre,muzyka fajna imprezowa. Super...
~jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Polecam obiady wątek zamknięty Super Kuchnia ,wszystko w porządku Znacząca poprawa obsługi Polecam Super...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

ZMIANA KIEROWNICTWA KLUBU I NOWE ZYCIE ! wątek zamknięty od 1 pazdziernika dziala nowe Kierownictwo klubu. Amazonka to nowu Music Club...
~Dance Vision Poland
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 października 2016

OGROMNA PORAŻKA!!! wątek zamknięty 7. Kelnerki podając rosół rozlewały go po talerzach. 8.Ułożenie stołów było...
~zz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

OGROMNA PORAŻKA!!! wątek zamknięty Moja babcia zrobiła w tej restauracji swoje 80-te urodziny. Ustalone zostało,...
~zz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Sylwester 2015/2016 wątek zamknięty Byłam na imprezie Sylwestrowej w Amazonce. PORAŻKA. W każdym calu. Muzyka do...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Sylwester 2015 wątek zamknięty Wraz ze znajomymi wybraliśmy się do Amazonki na Sylwestra 2015. Byliśmy...
~Koliberek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

opinia amazonki wątek zamknięty Byłem na sylwestra w Amazonce, jest beznadziejny. Nie idźcie, bo zaśniecie na...
~Marek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

Miejsce gdzie można potańczyć z restauracją wątek zamknięty Zabawa była świetna, klimat i muzyka a także możliwość zamówienia jedzenia...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

totalna masakra wątek zamknięty Byłam z chłopakiem na kolacji Walentynkowej, rezerwacja była na 20, jednak na...
~Emika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

TRAGEDIA!!! Nie polecam nikomu, koło restauracji to nie stało! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! wątek zamknięty Wybrałem się z moją drugą połówką na kolację walentynkową jednak zamiast...
~Zakochany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lutego 2015

Jak imprezować-to tylko w Amazonce :) wątek zamknięty Byłam w Amazonce na imprezie urodzinowej mojej przyjaciółki-urodziny...
~Wiesia Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

pytanie do lokalu wątek zamknięty jeszcze parę lat temu był to club typu go go fajne dziewczyny dużo ludzi...
~clubowicz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2011

Sam nie wiem... wątek zamknięty Obsługa - bardzo dobra Ochrona - BYCZEK (pełen profesjonalizm ;) Z każdym...
~Klubowicze
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

INNY WŁAŚCICIEL ODMIENI LOKAL...!!!!!!!! wątek zamknięty Moja opinia jako byłego pracownika jest taka; personel jest ok,DJ też...
~Anna
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

obiadek wątek zamknięty rodzinny obiadek- bardzo nam smakowal.Zapewne zasluga w tym kucharza. Do...
~Lidia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

impreza urodzinowa wątek zamknięty Byłam w ostatnią sobotę na zamkniętej imprezie urodzinowej. Jedzenie ładnie...
~nowa klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

super impreza BRAWO wątek zamknięty Klub pamięta lata 70 to widać, to czuć (wystrój do remontu), ale impreza...
~co yu wpisać?
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry