Widok

Wózki Emmaljunga - proszę o opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie!
Zastanawiam się nad zakupem wózka Emmaljunga. Z tego co się zorientowałam to ma bardzo dobre opinie. Nie wiem tylko jaki typ wózka wybrać??? Dzidzia urodzi się w sierpniu, więc zakładam, że będę dość długo używać gondoli, bo zimą chyba nie będę przechodzić na spacerówkę. A może jednak?
To moje pierwsze dziecko, więc proszę Was drogie mamy o radę. Czy szukać wózka z dużą gondolą? Czy dziecko będzie chciało tak długo jeździć w gondoli ( 6-7 miesięcy)?
Wózek Emmaljunga Edge Classic (gondola, spacerówka, fotelik do samochodu) to koszt pond 3500 zł, nie wiem czy warto wydawać aż tak dużo pieniążków na wózek. Jest to chyba największy model Emmaljunga.
http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=924&id_kol=14
Kolejny typ to wózek Emmaljunga Smart. Jest to model trochę tańszy. Koszt ok 2500 zł
http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=880
A może Emmajlunga City Cross? To jest najlżejszy wózek głęboko spacerowy i gondola wypada mniejsza.
http://www.familyshop.com.pl/towar.php?id_tow=881&id_kol=37
A może oddzielnie kupić tylko wózek głęboki a później spacerowy?
Jak widzicie mam mętlik w głowie. Słyszałam też, że takie wózki 3w1 sprawdzają się właściwie na 1,5 roku, bo później i tak przechodzi się an zwykłą tzw. parasolkę.
Bardzo proszę o jakieś opinie na temat wózków Emmaljunga. Czy są to wózki dobre i jaki model polecacie?
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie Emmaljunga jest super. Mieliśmy dwa modele - Smarta i Ceroxa. Jula urodziła się po koniec lipca i w gondoli jeździła do marca. Gondola jest przestronna, u nas okazało się to ważne, bo Jucia jak się urodziła to miała 59 cm - Kruszynka nasza:)
Jednym słowem - polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam Emmaljunga Smart Duo Combi rewalacja sprawdza sie w kazdym podlozu regulacja zawieszenia itp poprostu klasa polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy emmaljungę- smarta i podobnie jak u poprzedniczki nasz synek jeździl w gondoli od lipca do marca. Amortyzacja świetna co jest bardzo ważne, wózek lekko się prowadzi, jedyny minus to waga wózka, ale to dla nas nie było najważniejsze, liczyła się wygoda dziecka. Także polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez jestesmy bardzo zadowoleni ze smarta-jestesmy chyba rekordzistkami, bo w gondoli mala jezdzila od maja do marca;) Bardzo polecam ten wozek ze wzgledu na:
wielka gonole
duze kola, przejada po kazdym terenie
solidne wykonanie (nic nie skrzypi)
cicha budke
mysmy kupowali ten wozek u producenta w skarszewach bezposrednio i mielismy troche taniej
teraz uzywamy spacerowki naszego smarta i tez jest bardzo fajna

teraz minusy (bo zawsze jakies sa;)

- koszyk jest metalowy i bardzo plytki, w innych, drozszych modelach emmaljungi jest fajniejszy
- torba non stop sie zsuwa z raczki wozka, nie ma zadnych guzikow ani nic takiego, jest to dla mnie troche irytujace (no ale to detal jest)
-gondola plynie pieknie po kazdej nawierzchni, natomiast spacerowke juz sie jakos gorzej troszke prowadzi,nie wiem czemu, moze ma inny srodek ciezkosci, albo cos
- pasy w spacerowce sa moim zdaniem beznadziejne ulokowane, te gorne szelki wystaja znad uszu dziecka wlasciwie
-maly wybor kolorow troche, chociaz my w koncu kupilismy szaro-rozowy i jest sliczny

Ale ogolnie bardzo polecam wozeczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sie zdecydowalam na city cross
tylko rozwazam, czy celebration czy zwykły
dla mnie atutem jest masa- 11 kg z gondolka
(rozni sie od smarta- ma lekkie kolka piankowe, lzejsze podwozie, koszyk bardziej praktycznt, no i moim zdaniem wyglada lepiej ogólnie)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam city cross jest rewelacyjny lekki, sportowy i chodze z nim po lesie nic sie nie dzieje ,prawie sam jedzie. gondolka jest spora mała ma 6 miesiecy i jeszcze ma zapas a jest duza, polecam super wykonanie i kolory .jedyny minus to cena niestety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dzisiaj w sklepie z wózkami i wybór padł jednak na Emmaljunga City Cross...:) Z porównaniu z Edge Duo Classic jest dużo lżejszy i zgrabniejszy:) Teraz pozostała jeszcze kwestia koloru....bo niestety jak dla mnie nie ma zbyt wielkiego wyboru. Większość jest bardzo ciemna. Do tego zamiast fotelika Emmaljunga first class wezmę fotelik ROEMER Baby Safe Plus. Z tego co się zorientowałam to potrzeby jest dodatkowy adapter i wtedy można fotelik mocować na stelażu wózka. Mam nadzieję, że będzie to udany zakup:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że wszystkie jesteście zadowolone z Emmaljunga. Jestem praktycznie zdecydowana na ten wózek tylko jeszcze zastanawiam się nad modelem. Myślałam o Edge Classic lub Sport, tylko boje się, że będzie bardzo duży i ciężki....więc sama nie wiem. Może jednak City Cross, tylko w tym modelu nie odpowiadają mi koła piankowe:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy Smarta i jesteśmy zadowoleni. Miśka jeździła w gondoli 7,5 mca. Ze spacerówki jestem już trochę mniej zadowolona ale to ze względów estetycznych ;) No i minus w spacerówce jest taki ze jest niżej osadzona niż gondola przez co miejsce w koszyku jest mocno ograniczone. Przy gondoli spokojnie ładowałam pod wózek dwie paczki pieluch i siatkę zakupów a teraz nie da rady.
No i od 9 m-cy codziennie wózio zjeżdża po schodach z drugiego piętra i potem wjeżdża na górę i nic się nie dzieje :))
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest nie do zdarcia i sprawdza się w każdych warunkach :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czemu nie odpowiadają ci koła piankowe, są super nie pękają , super jeżdzi sie po lesie, kamieniach nierównościach itp bez ryzyka że cos się przedziurawi i naprawdę są baaardzo wytrzymałe, ten wózek jest dużo lżejszy niż modele które wymieniłaś, edge to wózek ładny ale ogromny, smart jest ciężki i ma troszkę większą gondolę ale zapewniam że w city cross też jest duza w porównaniu do innych marek.
Sama myslałam nad smartem ale wybrałam city crossa ze wzgledu na wage, wielkosc no i wygląd wg mnie jest duzo ładniejszy i ma lepszą kolorystykę, ale na pewno z każdego wózka marki emmaljunga bedziesz zadowolona, a gwarantuje ze jeszcze po tych latach uzytkowania go sprzedasz bo nie tracą one wiele na wartosci a stale wygladaja jak nowe

tylko ta cena :((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy smart duo combi i jest rewelacyjny, jak dla mnie emmaljunga to zdecydowanie jedne z najlepszych wózków na rynku :) niektórzy mówią że to "mercedes" wśród wózków :))))

jezdził w nim nasz pierwszy synek a teraz w wozku po starszym bracie jezdzi młodszy i kompletnie nic sie z wózkiem nie dzieje a co dziennie jest wciągany i sciągany ze schodów.

jedynie od czasu do czasu trzeba koła dopompować ale to tylko szczegół który załatwisz w każdym sklepie rowerowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam granatowego Mondiala na podwoziu Classic. Jestem z niego mega zadowolona. Lekko się go prowadzi po każdym terenie. Nawet zeszłej zimy nie miałam z nim żadych problemów po nieodśnieżonych chodnikach :-) Gondola jest duża i na długo starczy. Moja mała urodziła się w listopadzie - 60 cm - do tej pory jest luz w gondoli.

Jedyna jego wada to waga....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to raczej volvo - komfortowy, bezpieczny no i też ze Szwecji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o City Cross to właśnie kusi mnie jego waga a nie chciałam kół piankowych bo zawsze myślałam, że jak wózek ma kółka piankowe to jest jak jakby dużo twardszy i dużo bardziej czuć wszystkie nierówności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga,
ja rodze w lipcu, moze na zakup 2 sztuk jakis rabat wynegocjujemy :P

dziewczyny- czy warto kupic w zestawie first classa?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie zastanawialam nad tym fotelikiem ze wzgledu na wygode wpiecia w stelaz, jednak odradzono mi go, bo jest malo bezpieczny dosyc podobno ( w porownaniu np z maxi cosi), nie ma go w ogole w testach ADAC a one sie licza bardzo jak kupujesz fotelik. Poza tym jest dosc plytki i podobno maluch szybko wyrasta z niego, ale to jest tylko to co slyszalam od kolezanki i sprzedawcy jednego, wiec moze dziewczyny uzytkujace fotelik tego nie potwierdza;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiec tak, mój city cross pomimo kół piankowych jedzie gładko nawet po wertepach, nie masz sie o co martwić w tej kwestii, a zaletą i to dużą jest to ze nie pękną ci oponki - emmaljunga sama w sobie to już taka klasa, że każdy jeden wózek niezależnie z jakimi kółkami jest na tyle miękki i wygodny dla dziecka że warto skupić sie właśnie nad wagą , kołami piankowymi no i wyglądzie, bo wszystkie są dobre, poza tym w city cross jaet fajny koszyk materiałowy dosć głęboki, w tych co wymieniałaś są metalowe i one są płytkie
Jeśli chodzi o foteli to nie radzę , lepij kupić maxi cosi do samochodu nawet używany. Emmaljungi sąbardzo drogie ,ciężko z adapteramido wózka a poza tym wg mnie są mniej bezpieczne niż maxi cosi- jedyną wadąże nie przypniesz maxi cosi do wózka bo chyba jest już problem żeby zakupić odpowiednie adaptery. Ja też mysłałam nad tym i zrezygnowałam, wolałam kupić fotelik maxi cosi
a co mi sie przypomniało w city croos w spaceórwce jest osobna do niej budka która ma takie fajne wywietrzniku z tyłe na budzie zeby maluch się nie grzał i osłonke przeciwowadową ma wbudowanąw budce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam fotelik Emmaljunga w testach ADAC i jest w grupie najwyżej ocenionych. Jedynie co to baza ISOFIX była wadliwa ale już ją wymienili.
http://fotelik.info/pl/testy/2009/ocena/malejaco/index.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja powiem tak :
nie kierujcie się testami, kupuj fotelik firmy nie "krzak" z atestem, reszta to estetyka i praktyczne rozwiązania dla was ważne i już !
bo jak dziecko dostanie w wypadku 70G, to nawet jak fotelik wytrzyma to organy wewnętrzne nie !!!!!
zamiast fotelika z iso, turbo, hiper podstawą i innymi bajerami lepiej kierować rozsądnie. (przydaje się duży tata, który swoim przednim fotelem dociśnie fotelik bobasa :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy Citi cross ma w gondoli "podnoszenie"oparcie?takie jak gondola w smarcie lub edge?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
City miało byc:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też mamy smarta i polecam gorąco, tez sie najpierw zastanawiałam nad edgem, ale wzielam smarta i w zupelnosci wystarczy, a zdecydowanie tanszy, gondola duza, bez problemu sie prowadzi i ogólnie jestesmy bardzo zadowolone.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smart duo kombi :) Nasz "mercedes". Polecam! Nie ma chodnika ani krawęznika, którego nie pokona :) sprawdził się w tą srogą zimę, wielkie zaspy, nieodśnieżone chodniki... Dzieko jeździło w nim od lipca do marca, bo gondola jest duza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to że siedzisko spacerowe jest niżej osadzone od gondoli to ogromny plus.
jest to ważny atut bo inaczej działa środek ciężkości i wózek nie jest tak wywrotny gdyby siedzisko było wyżej-wiem bo miałam wózekz siedziskiem na wysokości gondoli i żałuję.
niskie siedzisko służy dłużej i lepiej prowadzi się wózek no i najwazniejsze - bezpieczniejsze dla dziecka.
spacerówki dla starszych dzieci - np scooter mają siedzisko jeszcze niżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za wszystkie opinie. Jak na razie jestem raczej zdecydowana na Emmaljunga Edge Duo Combi, tylko jeszcze nie wiem czy na podwoziu Classic czy Sport. Może jakieś sugestie? Będę bardzo wdzięczna:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a pozwól że zadam ci pytanie czy masz windę w domu gdzie mieszkasz, bo bez windy nie ma szans żebys zniosła ten wózek, to niby mało istotna rzecz wg wielu osób, ale ja wczoraj miałam swojego city crossa wniesc na 4 piętro bez windy i ledwo dałam radę, a co dopiero jak wózek będzie ważył więcej o kilka kg ??
oczywiście nie namawiam na siłe ale najlepiej jakbys jednak pojechała do mama i ja i obejrzała wózki dotknęła i przymierzyła się do nich , ja byłam i po obejrzeniu wszystkich wymienionych wziełam właśnie crossa.
W takiej jakości wózku podwozie to właściwie już tylko kwestia wizualna więc jakie nie wieźmiesz będzie super - lepsze jednak chyba jest sport wg mnie oczywiscie ale jak znam życie jest pewnie droższe wieć kwestia na co cie stac :)
zycze udanych zakupów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam w domku, więc ciężar wózka jest dla mnie ważny ale nie najważniejszy.
Na razie niestety nie mam możliwości obejrzenia tego wózka na żywo, gdyż mieszkam za granicą a tych wózków tutaj nie ma. Pozostaje mi tylko internet i wasze opinie, za które jestem Wam bardzo wdzięczna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

ja jestem wlascicielka Smarta i jestem zadowolona. Rzeczywiscie prowadzi sie go super - nasz ma kola pompowane i zaden grubszy piach czy snieg mu nie straszne. W gondoli mozna podnosic oparcie, wiec troszke jeszcze w niej pojezdzimy. Spacerowka poczeka.

Mam rowniez fotelik samochodowy i z niego juz mniej jestem zadowolona. Moja mala ma poad 4 miesiace i jak ja posadze, to jest zgarbiona. Mam wrazenie, ze oparcie na glowke jest za bardzo wypukle. Do tego mam problem, zeby go odpowiednio zamocowac pasami z aucie tak jak zaleca producent. Fotelik stawiam na tylnim siedzeniu na srodku i niestety pasy w naszym aucie sa za krotkie, zeby opasac caly fotelik. Do mam, które uzytkuja fotelik - prosze o wasze opinie.

Z góry dziękuję.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam podwozie Classic, bo takie najlepiej pasuje do Mondiala. Natomiast do Egda wzięłabym Sport. Takie było w Mama i Ja i fajnie to wyglądało. Podwozie Sport ma łatwiejszy hamulec w obsłudze (jest plastikowy) niż w podwoziu Classic - tam ten hamulec ciężej chodzi, bo jest metalowy. Brałam Edga pod uwagę, ale ostatecznie kupiłam Mondiala - lubię klasyczny styl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ten fotelik i rzeczywiście jest beznadziejny. Jak ,moja była malutka to topiła się w nim okropnie i przez kombinezon w ogóle nie mogłam jej zapiąć. Wkładka dla niemowląt to zwykła lipa, i tak musiałam wkładać jeszcze kocyk. Natomiast teraz mała jest już większa to tez tak siedzi w nim tak mało naturalnie, ten zagłówek według mnie jest za wąski i za twardy. Poza tym fotelik jest bardzo ciężki. I rzeczywiście w niektórych samochodach nie można go zamontować z tyłu bo pasy są za krótkie. Oczywiście jeśli chce się mieć 3w1 to nie ma za bardzo wyjścia. Albo ten albo trzeba kupować na allegro stelaż do Maxi Cosi bo w sklepach się nie kupi.
Ja zastanawiałam się miedzy City Cross a Smartem, wybrałam Smarta, chociaż teraz myślę ze City byłby lepszy bo ten co mam jest bardzo ciężki i piszczy mu podwozie. Ogromną zaletą tego wózka jest bardzo duża i szczelna gondola. Dziecka ma dużo miejsca i żadne wiatry nie są groźne dla maluszka. Kółka trzeba ciągle pompować i smarować silikonem. W ogóle teraz gdybym miała kupować wzięłabym coś ze skrętnymi pompowanymi kolami, bo i tak teraz jest lato i śniegów nie ma a jak były to i tak nie jeździłam. Takie jest moje zdanie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jest możliwość kupienia jakiegoś innego fotelika tak aby można było go zamontować na stelażu wózka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś można było zamontować maxi cosi , były odpowiednie adaptery
ale wiem ze już nie ma takiej możliwości
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam Edge Duo Combi na podwoziu Sport. Funkcjonalnie rewelacja, ale jest potwornie ciężki i to chyba jedyna wada. Gondola posłużyła mi do 11 miesiąca, spacerówka się aktualnie sprawdza. Fotelik nadal w użyciu. Jakość – bardzo dobra. Posłuży i kolejnej planowanej pociesze.

Fakt, sporo kosztuje, ale jesli chcesz kupić osobno dwa wózki i do tego fotelik z bazą dobrej jakości, wyjdzie Ci na to samo albo i drożej niż zestaw all-in-one :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam informację, że można dokupić do wózka adapter do fotelika Roemer Baby Safe Plus SHR. Może wiecie coś na temat tych fotelików?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie odnosnie edge sport - a czy regulacja raczki (zakres tylko od 100 do 110 cm) nie jest dla Ciebie za mala... wydaje mi sie ze sa to wozki tylko dla w miare wysokich osob...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wózki Emmaljunga - proszę o opinie

Ja też się czaję na emmaljungę, ale na podwoziu smart. Poleciła mi go pani w hurtowni "mama i ja" tylko niestety przeraża mnie cena. A jak znalazłam używany to ceny ludzie wystawiają z kosmosu np: nowy w sklepie model 2010 kosztuje niecałe 1800zł a ludzie wystawiają używany np:3 letni za 1500 czy 1400!! Masakra jakaś.
No chyba, że któraś z Was ma do sprzedania Smarta w rozsądnej cenie??
Jeśli tak to poproszę propozycję ceny i zdjęcia wózeczków na maila andzia.gdan@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jeszcze pytanie do użytkowników Emmaljunga City Cross. Do którego miesiąca dziecko mieści się w gondoli? Bo z tego co widziałam to ta gondola (City Korg) wygląda na mniejszą niż w modelu Edge czy Mondial. Jak to wygląda w rzeczywistości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro pytasz o emmaljunga, to wyrażę swoją opnię...a ty zrobisz jak uważasz:) gdyż sama jej nie posiadam, tylko moja kol. ma....

sama zastanawiałam się nad tym wózkiem.ale cięższego nigdzie nie widziałam...on jest pod tym względem okropny!

fakt..sadzisz, ze pojezdzisz dlugo w gondoli (kazda mama rodzaca, w tym okresie tak sadzi) ale przeciez nie wiesz jakie bedziesz miala malenstwo..tzn..czy tak dlugo bedzie chcialo lezec w gondoli
(chociaz z tym roznie, mojej kol. wlasnie dzidzisu jezdzil az do 8 miesiecy)takze tu masz zagwarantowane, ze to najwieksza gondola :)

jednak zastanow sie nad wersja spacerowa?! jest strasznie cięzka, mało wygodna, bardzo duuuuuuza...ogolnie to masakra, jak dla mnie:/ i wyglada tez nieciekawie, ale to nie jest najwazniejsze

zastanow się, czy sama nie zrobisz tak,ze kupisz spacerowkę -parasolkę, zeby bylo wygodniej?!

na rynku masz duzy wybor, są również inne wozki z duzymi (ale nie az tak) gondolami, ale bardziej wygodniejszymi spacerowkami:) i wcale nie takie drogie jak emmaljungi :)

zycze pwodzenia w tym trudnym wyborze... (ps. ja rowniez nadal szukam wozka) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cutuję twoją wypowiedz : "Jak widzicie mam mętlik w głowie. Słyszałam też, że takie wózki 3w1 sprawdzają się właściwie na 1,5 roku, bo później i tak przechodzi się an zwykłą tzw. parasolkę."

sadzisz, ze jak kupis ztego ciezkiego wielkiego emmaljunga to nie przejdziesz do zwyklej parasolki?

sadze, ze wszystko zalezy od pory w jakiej rodzisz, temperamentu dziecka, twojej wygody... odpowiedz sobie na te pytania i przemysl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cutuję: A może oddzielnie kupić tylko wózek głęboki a później spacerowy?

odp. ja wlasnie mam ten sam problem..i znalazlam na allegro fajna, tania gondolę..a pozniej z dzieckiem kupowalabym wygodna dla mnie i dziecka spacerowkę - to bylaby najlepsza opcja, (nawet ze wzgledu na kase)

ale ciezko kupwac kota w worku, a nigdzie nie moge obejrzec tego wozka " na zywo"...bo w trojmiescie takiego nie widziialam....a moge polegac jedynie na opinni jednej znajomej, ktora go miala...ale sprzedala po po drugim (mysli ze ostatnim :P ) dziecku i nawet go nie widzialam...
a wiesz...to co dla jednej jest ok...to nie znaczy ze mi sie bedzie podobac, prawda....
a link do tej gondoli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/wozek-gleboki-firmy-hebart-classic-gratisy-i1187655110.html#gallery

nawet pytalam na forum o ten wozek, ale nikt o nim nie slyszal...wiec ta wersja odpada :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uwielbiam opinie - "a moja koleżanka......"

zastanawia mnie czym kierują się rodzice kupując wózek.
podstsawa to komfort dziecka. cena jest dla mnie pomijalna bo jak nie nowy dobry wózek to można kupić używany ponad połowę taniej a czasem za 1/3 ceny. wiem bo taki kupiłam.

jest argument ważny - waga wózka. to ma duże znaczenie jesli mama musi go wnosić na któreś piętro. i to chyba koniec.

nie rozumiem szału na wózki ze skrętnymi kołami bo ich amortyzacja za kilka lat świetlnych nie będzie tak dobra jak tych na stelażu krzyżakowym.

prowadzenie wózka bez skrętnych kółek jest problemem tylko dla tych co nigdy nie mieli szansy prowadzić normalny wózek.

blokada skrętnych kólek - porazka. i tak nie daje takiego efektu jak normalny stelaż.

neurolog mojego dziecka powiedziała że noworodki nie mogą być narażane na takie stukające ruchy, uskoki. chodziło dokładnie o bujanie w foteliku który turkotał.

dla dziecka naturalny jest ruch jak chód mamy, bujanie, noszenie na rękach. dlatego wózek na tradycyjnym stelażu krzyżakowym jest najlepszy bo to zbliżony ruch.

producenci czasopisma dla mam nikt tego nie powie. skąd mamy to mają wiedzieć. przecież takie dobre marki i takie drogie wózki.....

szkoda mi tylko mam ktore muszą się męczyć i wnosić wózki wysoko. to jedyna sytuacja kiedy muszą myśleć jeszcze o swoim komforcie nie tylko o dziecku. reszta... niech pomyśli czy cukierkowy albo designerski wygląd wózka są takie ważne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emmaljunga co prawda nie każdemu się podoba, ale jest niezwykle komfortowa dla dziecka, podparcie dla pleców- a nie jak w kubełkowych dziecko śpi ściśnięte brak pod poty pleców jak by spało w worku. Przede wszystkim sa to wytrzymałe wózki mój służy mi już przy 2 dziecku i nie widać na nim śladów użytkowania. Polecam bo naprawdę są to dobre wózki. A w szczególności sklep premium baby, panowie tam pracujący naprawdę potrafią doradzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zdecydowaliśmy sie na Emmaljunge Egde Duo Combi, gondola + spacerówka. Podwozie sport z kołami pompowani, skrętnymi. Waga dla nas nie była istotna, tylko :duża gondola, bezpieczna, "terenowe" koła . Jesteśmy nim zachwyceni . Dziecko przyjdzie na świat we wrześniu. Kupiliśmy go na wyprzedaży kolorów z poprzedniego sezonu i jest przepiękny, idealny . Fotelik natomiast wybraliśmy cybex atom q. Priorytetem była maksymalna ilośc gwiazdek w testach bezpieczeństwa , to dla nas nie podlega żadnej dyskusji. Bez problemu fotelik wchodzi na wózek , dzięki adapterom .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam wózek emmaljunga nxt90 i jestem mega zadowolona!
Moge polecić każdemu!
Gondola jedna z największych jakie dostępne są na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też mamy wózek emmaljunga i też jesteśmy bardzo zadowoleni.
TO są wózki nie do zdarcia.
Na każdym terenie się sprawdzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie!
Wózki do zadań specjalnych!
Wszędzie przejadą dzięki swym dużym "terenowym" kołom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam emnaljunge nitro buty czyli ten z obrotowymi kołami przednimi a spacerówka jest lekka i Ińsko bardzo zbliżona do tzw "parasolek" kupiłam wersje tylko specerowa ale i foteliki z adapterami i jestem zadowolona . Słyszałam że dondoke emnaljunge da dość duże że nawet i 8 miesięczne dziecko się mieści. Obrotowe koła są super i zawsze to dodatkowe odciazenie przy zakretach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używałam emmaljunga3w1 za nowy dawalam 5000 tys ale jest naprawdę super na ciężkie teren zwłaszcza na wies obecnie mam na sprzedaz za 1400 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podłączę się,
edge duo combi (gondola plus spacerówka),pompowane koła klasyczne, skórzana rączka, torba (granat w kratkę wersja mondiala), gondola quadrolift, wózek jako nowy zakupiony w salonie Emmaljunga, używany sporadycznie (dziecko wcześniak z problemami) w terminie: gondola od lipca do listopada, spacerówka od listopada do maja, cena 2500zł do negocjacji. kontakt sms:693428534(oddzwonię).pozdrawiam, zapraszam. wózki naprawdę warte polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

do góry