Widok
Wzdęcia u niemowlaka - chłopca
Mamy, co poradzicie na wzdęcia u niemowlaka. Synek ma 3,5 miesiaca, za zadne skarby nie wypije herbaty. Stosowalismy juz lefax na kolki i krople BioGaia, a meczy sie synus cala noc, dopiero rano mu przechodzi jak zrobi juz kupcie. W nocy piszczy, prezy sie, podnosi nozki do gory, probuje puscic bączki, ale nie chca isc... w dzien nie ma problemów, tylko w nocy źle sie czuje