Widok

Żywotność plemników

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam proszę o szybka odpowiedz
Sytuacja miała miejsce 28 grudnia ( 10dni przed miesiączka ) 8 stycznia dostałam planowana miesiączkę czy jest możliwości aby plemniki przeżyły ponad 10 dni od 28 grudnia do 13 stycznia i przeczekały do 13 stycznia ( prawdopodobnie owulacja )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Standardowo plemniki wytrwają do 2/3 dni. Ponoć 5 dni te bardzo wytrzymałe i żywotne. 10 dni brzmi jak szaleństwo lub bajka dla naiwnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale chodzi mi o to ze jak sytuacja miała miejsce 10 dni przed miesiączka i miesiączkę dostałam w terminie to nie ma możliwości aby one tyle dni przetrwały te 10 dni przed miesiączka i miesiączkę i dopiero po miesiączce by doszło do czegoś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie, nie ma takiej możliwości. Bardziej w 2 stronę, w zależności od długości ii fazy 10 dni przed miesiączką, może wypaść idealnie w owulację . Jednak tutaj test już by wykazał. Natomiast plemniki ze wspolzycia 28 grudnia nie przetrwają do 13 stycznia. Bez szans
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu bym się bardziej obawalia, czy to na pewno była miesiączka, a nie inne krwawienie ;) jak beta(ew. Testy) negatywne to ciąży nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musiałam być to miesiączka bo betę robiłam po miesiączce i wyszła negatwna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o to ze nie było współżycia tylko obawa przeniesienia sobie poprzez palec prrejakulat do pochwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nie ma możliwości aby plemniki z dnia 28 grudnia przetrwały do 13 stycznia jakby wystąpiła wtedy owulacja ? Nie ma takich szans żeby one tyle przetrwały ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież 10 dni przed miesiączka mogłaś mieć owulacje. Skoro współżyłas 10 dni przed plemieniem to mogłaś mieć wtedy owulacje i zajść w ciaze, a miesiączka to mogło być plamienie implantacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie było to plamienie ponieważ po zakończonym okresie zrobiłam betę z krwi j wyszła ujemna i nie współżyłam tylko robiłam dobrze facetowi ręka i boje się ze źle domyłam palec które po chwile wsadzilam sobie do pochwy
Chodzi mi o to czy jest możliwość aby one przetrwały 10 dni przed miesiączka i jeszcze okres i dopiero po okresie by doszło do czegoś ? Czy one maja szanse przetrwać tyle w pochwie te 10 dni przed miesiączka i jeszcze okres i dopiero po okresie by doszło do czegoś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam już po owulacji bo to miało miejsce 28 grudnia a owualcje miałam 24-25 grudnia miesiączkę dostałam 8 stycznia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nie ma takiej szansy. Serio. Nie ma. Aż takie cuda się nie zdarzają. Nie wiem ile masz lat, że tego nie wiesz, ale człowiek uczy sie ponoć całe życie. Nie stresuj się, nie ma czym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nie ma szans ze doszło do czegoś podczas okresu albo po okresie ? Okres to był bo po okresie robiłam betę
Czyli plemniki nawet jakby trafiły za pomocą palca do pochwy to one by tyle nie przeżyły w drogach rodnych kobiety ? Nie ma szans aby one tyle dały radę ? A co się dzieje z nimi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plemniki dawno zginęły. Serio 5 dni to max ich żywotności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nie ma możliwość aby do zapłodnienia doszło po okresie ? Czyli dopiero 13 stycznia Jak sytuacja miała miejsce 28 grudnia i to nie był stosunek tylko obawa ze źle domyłam ręce i miałam na nich prrejakulat i jak po umyciu włożyłam palec to ze mogłam sobie przenieść
A test z bety 17 dni po owulacji da wiarygodny wynik ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Beta 17 dpo będzie wiarygodna. Nie, nie ma opcji, by plemniki z 28.12 przeżyły do 13.01... nie obrażaj się, ale czy na pewno jesteś gotowa do życia seksualnego, skoro taka panika później? Nie lepiej poczekać niż nabawić się nerwicy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się boje ze źle domyłam ręce i przeniosłam sobie palcem odrazu po umyciu . Czy jest duża możliwość ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyno ile ty masz lat? 11? 12? Pomijam brak podstawowej wiedzy z biologii i wiedzy o sprawach związanych z seksem, owulacją, zapłodnieniem itd. Ale nie rozumiesz nawet co sie do ciebie tu pisze. Ile razy i ile osób ma ci napisać, że plemniki nie przeżyły więcej jak 5 dni? Rozumiesz różnicę między liczbą 5 a 13? Jeśli plemniki nie żyją dłużej jak 5 dni to nie przeżyją 13 dni. Czego tu jeszcze nie rozumiesz???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale chodzi mi o to czy jest możliwość przeniesienia sobie prrejakulatu z złe domytych rak ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, teoretycznie była by taka minimalna możliwość. Następnym razem pomyśl 2 razy zanim weźmiesz się za igraszki. Ominie cię mnóstwo stresu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak możesz być w ciąży, ja tez Miska już nie daje rady :/ Może Klaudia następnym razem zamiast wskoczyć do łóżka to skoczy do biblioteki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie było stosunku tylko robiłam dobrze chłopakowi ręka i miałam na nich prrejakulat poszłam odrazu umyć ręce ale nie wiem czy dokładnie je umylam , i boje się że jakieś zostały mi na palcach które po umyciu jakoś 2-3 Minuty wsadzilam sobie palec do pochwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepsza rada w takim razie dla ciebie - dziewczyno trzymaj się z dala od chłopaków a tym bardziej od plemników! A jak już coś macasz to nie wkładaj sobie potem rąk to pochwy! Kurka ta rozmowa to kabaret. Co wpis autorki to jestem ubawiona po pachy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale chodzi mi o to czy jest możliwość jakaś aby do czegoś doszło jak przeniosłam bym sobie prrejakulat na palcach do pochwy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodzi o to czy jakbym złe domyla ręce woda i mydłem i później wsadzilam sobie palec do pochwy to jest możliwość ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież kilka wpisów wyżej masz odpowiedź. Po co kolejny raz pytasz. Chyba czas oderwać się od kompa, bo oczy ci wysiadają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale chodzi mi czy jest duża możliwość ? O to mi chodzi ? Bo bardzo się stresuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale dziewczyno czego ty oczekujesz? Matematycznego wzoru jak wyliczyć szanse, że byś po takim czymś zaszła w ciążę? Twój stres takimi głupotami sugeruje, że guzik wiesz o cyklu kobiety, jajeczkowaniu, owulacji, plemnikach, zapłodnieniu i masie innych podstaw. W dodatku nie rozumiesz jak ci ktoś odpowiada na twoje pytania. Trzymaj się od chłopaka z daleka jeszcze z parę lat, jak dojrzejesz do takich zabaw, będziesz wiedziała z czym się one wiążą i jak się to może skończyć. Za miesiąc będziesz w kolejnym stresie, bo np. połkniesz spermę i będziesz pytać czy można zajść w ciążę od tego .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem po prostu chciałam się spytać pani czy jest duże prawdopodobieństwo od takiego czegoś aby doszło ? Tylko to chciałam wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raczej nie, ale statystyk ci nikt nie poda. Ani wzoru na wyliczenia prawdopodobieństwa. Nie jesteś gotowa do takich eksperymentów. Najpierw sie doucz, chociaż podstaw. Ominie cię masa stresów i nerwów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem po prostu chodzi mi o to czy jest możliwość ze moflam sobie przenieść z złe domytych rąk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to poznałaś odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A beta z krwi po 11-12 dniach powinna dać prawidłowy wynik ? Powinna być podwyższona już ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakbyś zrobiła w dniu spodziewanego okresu czy nawet jak zrobisz w czasie okresu to wynik pokaże czy jest ciążą czy nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miska uważaj ta Klaudia to troll internetowy, sprawdza cierpliwość rozmówców i się nabija. Nie ma tak tępych ludzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak zrobię 4 dni przed miesiączka ? Betę z krwi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety teraz dziewczyny 14 czy 16 letnie guzik wiedzą o sprawach intymnych, ale pchaja się do igraszek i seksu, a potem nerwy i takie głupie pytania. Kurka kiedyś chyba jednak te brawo to rozwiązywało masę wątpliwości i jakoś poprzednie pokolenie nie było takie blade w tych sprawach. Teraz młodzież ma internet, fachowe strony internetowe gdzie w dobrych źródłach można uzyskach fachowe informacje, a są bladzi jak cholera...

Klaudia. Dla jasności, testy ciążowe obojętnie jakie, robi sie najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki. Nie 4 dni przed ani tydzień przed. W dniu spodziewanego okresu lub później oczywiście o ile okresu nadal nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno zeby zwiekszyc zywotnosc plemników, to warto zadbac o odpowiednią diete :) mozna tez stosowac ten suplement AndroMan :) ma w skladzie selen, i inne minerały ktore wspomagają proces powstawania plemników
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fajnie, że wpychasz reklamy gdzie popadnie, ale litości... Tu dziewczyna nie chce zajść w ciążę a ty jej polecasz środek na zwiększenie żywotności plemników Reklama i marketing w Polsce schodzi na psy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiecie Środek na poprawę jakości plemników
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można dać im też zestaw surwiwalowy... ;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

do góry