Widok

beta hcg - pomoc w interpretacji wyniku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
moje drogie, jestem 13 dni po zastrzyku ovitrelle, 12 dni po owulacji - wczoraj test o czułości 10 - pozytywny, beta - 15,03. Dzisiaj test o czułości 25 - pozytywny. Jutro idę sprawdzić przyrost bety. Czy myślicie, ze wynik 15 w 12 dni po owulacji może dawać nadzieję? Jestem po wielu stratach, ciąży pozamacicznej, stąd takie moje obawy i pośpiech (bo tak - zdaję sobie sprawę, że to za szybko na testy)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie :) najważniejszy jest jednak przyrost, dlatego trzymam kciuki za kolejny wynik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po 42 godzinach dokładnie beta 25.23. czyli wzrost o 79%..progesteron 69.0

Jest ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem wygląda na biochemiczna. Przyrost niby ok, ale jednak na tym etapie beta duży szybciej powinna iść w górę. Progesteron bardzo ładny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chcę Ci odbierać nadziei :( ale moim zdaniem trochę niski ten wynik. U mnie też kiedyś wyszła beta ok. 17 mniej więcej 11-12 dni po owulacji i okazało się, że to puste jajo płodowe :( w prawidłowej ciąży w analogicznym okresie miałam wynik ponad 120.

Ale to może być tylko moje jednostkowe doświadczenie. W naturze wszystko jest możliwe. Na pewno jakąś odpowiedź dadzą Ci kolejne wyniki bety, a potem usg. Trzymam kciuki!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam tak a koleżanka inaczej. Rany, ludzie, każdy organizm jest inny.

Tak naprawdę dopiero bijące serduszko potwierdzi, że jest ok ale na tym etapie byłabym pozytywnej myśli. Ja 12 dni po owu miałam bete niewykrywalną, za to progesteron około 90. I stąd podejrzewałam ciąże bo jak wiadomo jego wysoki poziom nie zwiastuje miesiączki. Dzień później beta 15 a dziś moja córka ma ponad dwa miesiące.

U mnie akurat tak wysoki poziom progesteronu podejrzewam od tego że miałam stymulowany cykl :)

Powodzenia :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak sytuacja się skończyła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Puszczanie mleka nosem??? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

do góry