Widok

bierzmowanie-jaki prezent?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam.Czy z okazji bierzmowania daje sie prezent lub pamiatke?Bierzmowana będzie moja chrześnica.Poradzcie prosze.Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dałam duży słownik angielsko-polski,polsko-angielski.

Dołączyłam dedykację na oddzielnej, ładnie wydrukowanej kartce.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w ubiegłym roku bierzmowana była moja chrzesniaczka i też miałam ogromny problem, chciałam coś oryginalnego tymbardziej, że ona wszystko ma; zamówiłam na allegro w srebrze naszyjnik i wisiorek w kształcie serca, takie grube to serce i z wygrawerowaną dedykacją - bardzo się prezent podobał bo ona kubi srebro i widzę, że czesto to nosi :0
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie przypminam sobie, zebym dostała jakiś prezent na bierzmowanie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam czekoladę:)

Hicior!
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki,może jeszcze jakies propozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dostałam kwiaty od taty, a mama była moim świadkiem i tyle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja dostałam prezenty na bierzmowanie :)
bransoletkę i pierścionek ze złota, bardzo ładne ale nie noszę bo nie lubię żółtego złota
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na bierzmowanie daje się coś na pamiątke...nie prezenty. Ja dostałam łańcuszek z krzyżykiem-taki upominek bardzo pasuje do tej okazji. Osoba obdarowana napewno bedzie zawsze pamietać od kogo i właśnie z jakiej okazji to otrzymała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam zegarek i tomik Szymborskiej - akurat był to czas kiedy dostała Nobla. Myslę że taki tomik/książka z dedykacją to dobry pomysł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pamiętam, że od świadka dostałam tomik wierszy ks.Twardowskiego - często do niego zaglądam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może papierosy jej kup? :)

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
pamiętam, że ja dostałam bransoletkę :)

w zeszłym roku byłam świadkiem (bardzo inteligentnej i zdolnej dziewczyny) i kupiliśmy z Mężem trzy książki - jedną filozoficzną (wybrał Mąż), jedną religijną (C.S. Lewis "Listy starego diabła do młodego" - polecam!) i jedną z zadaniami do niemieckiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakas bizuterie raczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dostałam srebrny zegarek, z którego byłam bardzo zadowolona. Doskonałym upominkiem jest też jakiś srebrny komplecik lub książka z dedykacją..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oto adres do siostr nazaretanek w Rzymie mozesz do nich napisac i poprosic o blogoslawienstwo papieskie z okazji biezmowania - przyjdzie poczta po ok10 dniach (koszt ok20 euro juz z przesylka) - wspaniala pamiatka na cale zycie
ale jesli czas Cie goni to moze medalik na odwrocie mozna wygrawerowac "pamiatka biezmowania + date uroczystosci"
Ja dalam siostrze piekna drewniana skrzynke-szkatulke na bizuterie kupiona w RoyalDecor w Gdynii -maja cos na kazda kieszen ale od chrzestnej to chyba dwie pierwsze propozycje sa lepsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aaaa!!!!! zapomnialam... jak bys chciala orginalna kartke z zyczeniami to polecam pegi.pl Patrrycja Zlotocka robi wspaniale kartki w pudeleczkach-takie dziela sztuki-korzystalam juz kilkakrotnie przy roznych okazjach-od chrztu po slub i za kazdym razem obdarowani czyli sie wyjatkowo potraktowani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kupiłam wiersze ks.Twardowskiego i bukiet kwiatów no i kartkę zżyczeniami.Strzał w 10,była bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde moj chrzesniak ma w niedziele bierzmowanie ale mieszka daleko i musze jutro wyslac cos zeby doszło a nie mam kasy.pomózcie co by tu mu ofiarowac niedrogiego!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moze jakas ksiazke. Wybierzesz on line i zrobisz przelew a adres dostawy podasz jego domowy. Ja polecam jakis slownik albo album. Moze cos zwiazanego z jego hobby, albo podrozniczy i napiszesz mu,ze zyczysz mu wspanialych podrozy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może taka propozycja https://e-sakralne.pl/pl/p/Obraz-Matki-Bozej-z-Dzieciatkiem-pamiatka-bierzmowania-/188
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

A jakieś porady jak podtuczyć dziecko? (27 odpowiedzi)

Moja Ola ma 10 miesięcy i niecałe 7 kg :( Nie wygląda na wychudzoną, jest drobniutka po prostu....

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

do góry