Widok

obniżenie wagi roweru

Jak skutecznie obniżyć wage roweru: mam rower szosowy na ramie kompact 58,5cm z pedałami (SPD-SL Shimano 105) ok. 11kg:( chce możliwie jak najwięcej obniżyć jego wagę do 10kg a nawet jeżeli się da do 9,5kg, jak to zrobić najlepiej żeby nie przeinwestować?
Wymiana widelca ze stalowego na carbonowy, wymiana wsporników siodełka, kierownicy i samej kierownicy:)
Co sądzicie o wytrzymałości komponentów z carbonu?
Z tego co wiem komponenty z włókna węglowego sa wytrzymalsze niż same ramy z tego samego materiału.Kolega w swoim rowerze ma widelec z włókna węglowego i nie narzeka, pytałem się czy się nie boi o swoje bezpieczeństwo z powodu rys na nim twierdzi że nie ma obaw nic się nie dzieje.
Nie wiem jak się sprawa ma z komponentami wykonanymi zwłókna węglowego typu wspornik kierownicy, siodła.
Pytanie odnośnie lekkich i wytrzymałych kół pod wagę 82-84kg jeżeli nie wolno zastosować kompletu pod taką wagę to może chociaż na przedni widelec koło lekkie np. Campagnolo Proton?
Osoba o wadze ponad 80kg jest skazana na 32/36 szprychowe kółka, jak tu mieć coś w miare lekkiego i wytrzymałego żeby bez stresu jezdzić?
Jeżdził ktoś z was na kołach Mavic'a np. Aksium albo Cosmos, jak z wytrzymałością, centrowaniem?
Sposób centrowania kół mavic'a taki jak 32/36 szprychowych, jaka cena jednej szprychy, łożyska piast bezobsługowe?
A może warto zmienić koła na Shimano Tiagra sporo lżejsze od 32 szprychowych kółek, opłaca się?
Pytam bo nie chce być klientem warsztatu rowerowego , amator sam konserwuje i dopieszcza swoja kolarkę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdura co pisze dbig
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżaka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyja bzdura? moja? ;-)

Pozdrawiam

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe... no coz, nie doczytalam ile wazysz...
Na moje kilogramy Trek jest SUPER.
No i bez urazy... nie wyglada jak stado popularnych OCRow.

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie koła Ksyriumy chce tylko o kg obniżyć wagę roweru czy to tak wiele a przede wszystkim przez widelec mój rower tyle może ważyć bo on jest obecnie stalowy a jak wymienie wsporniki z kierownicą ew. kółko przednie to już powinno być lepiej.
Czy przy wadze ponad 80kg można zastosować na przód 16 szprychowe kółko?
Rama Treka heh po co mi taka, ramy Compact Giant'a są mocniejsze od tych klasycznych szczególnie te tańsze, nie chce obniżenia wagi kosztem wytrzymałości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o rame, to polecam SSC (http://www.ssc.pl/).
Trek Alpha Alu SLR z widelcem karbonowym i mostkiem Bontragera kosztowal ok. 2 sezony temu ~1500zl.


Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak. złodzieje podpierdalają co najwyżej aksjum. na ksyrjum leją. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zlodzieje to debile i nie maja pojecia co to ksyrium, poza tym nie spotkalem sie na szosie z problemem kradziezy w trakcie treningu heh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie biore udziału w wyścigach już mówiłem, na Ksyriumy mnie nie stać nie wiem ile kosztują bontragera a ja planuje tylko karbonowy widelec i lekkie koło na przód i sztyce z karbonu, może finanse pozwola mi kiedyś na Ksyriumy tylko jak ustrzec się przed złodziejami może lepiej czegoś takiego nie kupować wtedy nie ma się stresu:)
Chce żeby mój rower ważył ok. 9.5 do 10kg nie więcej niż 10kg.
A rama jest OCR Special:)
Dopytywałem się na stronie Giant Polska o ceny ramy TCR okazuje się że taka rama kosztuje z widelcem karbonowym 2500zł nie wiem czy do zestawu jest dołączona kierownica z mostkiem i sztyca ale komplet posiada stery zintegrowane rama prawie gotowa do założenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA 80-90kg na bank ksyrium SL. Sprawdzone. Pomyśl też o kołach bontragera, bardzo ciekawa alternatywa dla Mavic'a. Lżejsze, sztywniejsze podobno a co do wytrzymałości nie mam zdania. Poszukaj na http://www.roadbikereview.com/. Na pewno są ładniejsze :)
Carbonowy widelec być musi, odczuwalnie wyższy komfort jazdy co do wagi to wiadomo że duuuzo lżejszy. Mam u sebie w szosie carbonową sztyce promax za 90zł, waga po skróceniu do 265mm 189gramów, po jednym sezonie NIC sie z nią nie dzieje. Po prostu spełnia swoje zadanie znakomicie. No i warto zainwestować w porządną rame, nie wiem jaką Ty masz i czy warto tam pchać taki osprzęt. Krótko mówiąc Lightbike kosztuje i musisz sie z tym liczyć. Jak chcesz za free to pilnik, szlifiera kątowa, wiertarka i jedziesz z tematem :D

www.trek.gd.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koła lekkie itd. a które są wytrzymałe na wagę 80-90kg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za te testy. pouczające.
w sumie to tez wydaje mi się, że shimano 6600 to rozsądny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Scarface napisał(a):

> http://bikesdirect.com/products/motobecane/lechamp07_sl_preorders.htm
>
> 6,85kg wdłg wag od producentów, czyli realnie pewnie gdzieś
> koło 7.1kg za 1300$ :)


Znalazłem jeszcze lepszą ofertę: uwaga rower na pełnym Recordzie 2007 za 1700$! :D
http://www.bikesdirect.com/products/bottecchia/bzeuro_pre.htm
jak wyczytałem na WW niektórzy kupują ten rower, demontują Recorda i reszte sprzedają :) Sam pełen recordzik to najtaniej 1200euro :)
Ten bajk to okazja stulecia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nordic napisał(a):

> Scarface napisał(a):
>
> > tylko których?
> > bo chyba z 3 nowe będą na 2008 :)
>
> te 'najzwyklejsze' aluminium 24mm chyba niewiele się zmieniły w
> porównaniu z 2006.

Moim zdaniem lepsze są już nowej Ultegry (6600 chyba), wagowo to jakieś 90g więcej ważą (zapewne głownie w piastach) i kosztują 1000zł, a nie ponad 2. Plusy "zwykłych" kół DA to: mocne piasty, przyzwoita aerodynamika, dosyć duża wytrzymałość.


Test sztywności:
Bontrager Select 67/45 N/mm
Campagnolo Proton 52/41 N/mm
Campagnolo Eurus 56/47 N/mm
DT-Swiss 240s 61/33 N/mm
Fulcrum Racing 1 61/46 N/mm
Mavic Cosmic Elite 71/53 N/mm
Mavic Ksyrium Elite 59/43 N/mm
Mavic Ksyrium SL 65/44 N/mm
Ritchey WCS Protocol 49/34 N/mm
Shimano WH-7800 Dura-Ace 59/40 N/mm
Shimano WH-R-550 62/45 N/mm

pierwsza liczba to przednie koło, druga tylne.

Są mniej sztywne od 550tek, wiec chyba jakieś super nie są...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzyżak napisał(a):



> Marcel bzdury gadasz. mam na ksyriumach SL 2003 przejechane

> ponad 50tys km. walilem w dziury ze luzowaly sie stery,

> scigalem sie, jezdzilem w syfie, ani razu nie centrowalem, w

> tylnim tylko raz zmienialem lozyska, w przednim jeszcze nie

> zmienialem...kola sa z****iscie sztywne i zadne skladane

> badziewie nie ma nawet podejscia, znajomy na SL 2005 ma takie

> same wrazenia mimo ze wazy sporo wiecej. kola sa po prostu nie

> do zajechania. owszem z pewnoscia jakies tam pekaja, jesli

> wjedzie sie w samochod albo przejdzie miedzy łebczem a luzinem

> :D





Zgadzam sie sa bardzo mocne, piasty sa zaj wytrzymałe, przez kilkadziesiąt tys. km można ich nawet nei centrować, ale aluminiowe szprychy dość często pękają:

http://weightweenies.starbike.com/phpBB2/viewtopic.php?t=30644

takich tematów na WW znajdziesz sporo, szprychy pod wpływem sił sie odginają, aluminium na zniekształcenia odporne nie jest. Podobno Ksyriumy Elite są dużo wytrzymalsze. Drugim problemem jest płaska obręcz SL'i i ES'ów, która stawia duży opór. http://www.rouesartisanales.com/article-4934445.html

ES zabiera 34W przy 50km/h, najwięcej z testowanych.

Na zagranicznych forach wszędzie przeczytasz, że za 3/5 ceny SL'i złożysz sobie koła, które będą lżejsza, bardziej aerodynamiczne i równie sztywne, Ksyriumy to dobre rozwiązanie jak sobie jeździsz dla siebie i chcesz mocne koła. Taka jest moja opinia :) Tzn. nie tylko moja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale panowie ja trenuje rekreacyjnie chce żeby mój rower był mocny ale nie za ciężki tak do 10kg a jeżeli mozliwe to nie mniej niż 9,5kg.
Po pierwsze Ksyriumy są dla zawodowców i za drogie, a kto powiedział że to mocne koła?
Skoro takie mocne to dlaczego na TDP Chmielewskiemu pękła szprycha?
Na pewno chce zmienic widelec na karbonowy bo obecnie mam stalowy a to już myślę znacznie by obniżyło wagę raczej kompletu kół nie zamówie jak już to na przód jakieś lekkie np. Campagnolo Proton- dobre kółko prawda?
Kiere i sztyce na Carbonowe ewentualnie.
Do wyścigów jestem za cienki waże ok 80kg no poza sezonem mimo że też trenuje to zima robi swoje i ważę 84kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marcel bzdury gadasz. mam na ksyriumach SL 2003 przejechane ponad 50tys km. walilem w dziury ze luzowaly sie stery, scigalem sie, jezdzilem w syfie, ani razu nie centrowalem, w tylnim tylko raz zmienialem lozyska, w przednim jeszcze nie zmienialem...kola sa z****iscie sztywne i zadne skladane badziewie nie ma nawet podejscia, znajomy na SL 2005 ma takie same wrazenia mimo ze wazy sporo wiecej. kola sa po prostu nie do zajechania. owszem z pewnoscia jakies tam pekaja, jesli wjedzie sie w samochod albo przejdzie miedzy łebczem a luzinem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Scarface napisał(a):

> tylko których?
> bo chyba z 3 nowe będą na 2008 :)

te 'najzwyklejsze' aluminium 24mm chyba niewiele się zmieniły w porównaniu z 2006.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko których?
bo chyba z 3 nowe będą na 2008 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry