Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika G - opinia wątek zamknięty Dzisiaj miałam przyjemność korzystać z usług poradni stomatologicznej....
~Monika G
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Milo, sympatycznie i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam bardzo fachowa opieka.
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

beznadzieja wątek zamknięty wczoraj o godzinie 7.15 się dodzwoniłem i chciałem się umówić na wizytę u...
~marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

Recepcja - fatalna obsługa. wątek zamknięty Fatalna obsługa na recepcji. Jedna z Pań wchodząc do budynku, krzyczy: ty...
~OOOA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Czas oczekiwania, obsługa - nie polecam wątek zamknięty Od jakiegoś czasu umówienie dziecka do pediatry w godz. "po pracy"...
~Pacjent IMED
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Jakas porażka wątek zamknięty Umówiliśmy się z dzieckiem na wizytę i musielismy czekać bo było 1h...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

sslk - opinia wątek zamknięty Jedyny mankament to obsluga Pań na recepcji..
~sslk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Nie polecam !!! wątek zamknięty Zarejestrować dziecko o godz. 7.03 graniczy z cudem Następnego dnia ta sama...
~niezadowolona mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Stomatologa dziecięcego NIE POLECAM wątek zamknięty Niestety ja nie polecam stomatologa dziecięcego,przegląd ząbków u niespełna...
~Maja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Super ginekolog wątek zamknięty Długo szukałam odpowiedniego ginekologa. Próbowałem zarówno w Gdyni jak i w...
~mgwizd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

generalnie polecam z małym ale wątek zamknięty Z przychodni korzystam trochę ponad 2 lata (zarówno z wizyt NFZ i...
~MM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Nie polecam - problem !!!! wątek zamknięty Jestem pacjentka wraz z dzieciem od ponad dwóch lat i zauważyłam, że Paniom w...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

koniec poszukiwań wątek zamknięty Byłam w trakcie szukania stomatologa dla swojego synka, odwiedziłam kilka...
~MDebska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Stomatolog dziecięcy wątek zamknięty Wybrałam się z córką do dr. Igielskiej... I przeżyłam szok i...
~Ewelina J.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Dr Igielska wątek zamknięty Jest super stomatologiem dziecięcym.Mój synek i córka chodzą do niej od 2...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

dr Igielska - pomyłka wątek zamknięty Pani doktor (?) Igielska leczyla zęby mojego dziecka - chodziłam do niej a...
~AB
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Trudna współpraca na linii pacjent IMED wątek zamknięty W ostatnim czasie w rejestracji IMED dzieje się coś dziwnego, Panie z...
~niezadowolony pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Do Imedu zaczęłam chodzić jak byłam w ciąży. Bardzo dobra Pani doktor:]...
~Baika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

bezkonkurecyjny imed wątek zamknięty byłam ostatnio u pani ginekolog która wykonała mi cytologie której niestety...
~d.m.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

A ja byłam ostatnio i polecam wątek zamknięty A ja ostatnio byłam i nie mam na co narzekać. Rzeczywiście może musiałam...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry