(21 lat temu) 20 lutego 2005 o 16:13
Belle, nie zalamuj mnie, ze to az takie koszta?? Myslalam, ze to jest formalnosc bezgotowkowa :/ Jak tak dalej pojdzie polowa kasy na wesele pojdzie na formalnosci i inne oplaty koscielno-urzedowe ( przemeldowanie, zmiana dowodu i innych dokumentow ) :((
0
0