Widok

licencja

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny ile płaciłyscie za licencję, tylko nie piszcie co łaska, chodzi mi o rząd wielkości. A i jeszcze jedno czy załatwia się ją od ręki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki, juz teraz wiem, ciekawe ile u mnie to kosztuje... :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Belle, nie zalamuj mnie, ze to az takie koszta?? Myslalam, ze to jest formalnosc bezgotowkowa :/ Jak tak dalej pojdzie polowa kasy na wesele pojdzie na formalnosci i inne oplaty koscielno-urzedowe ( przemeldowanie, zmiana dowodu i innych dokumentow ) :((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest dokument, ktory wystawia Ci proboszcz Twojej parafii, jezeli chcesz wziac slub w innej parafii niz Twoja.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba jestem nie douczona, co to jest licencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W jakim kościele tyle kosztuje licencja?? Ode mnie ksiąc nic nie wzioł, ptyałam się ile sie należy to powiedział że nic!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas w kosciele jest cennik i licencja kosztuje 200 zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry