Widok

mój przepis na czekoladowy zawrót głowy dla gości;)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jeśli nie macie pomysłu na oryginalne oznaczenie miejsc siedzących dla gości to własnie go znalazłyście. Polecam malutkie, gustowne, złote pudełeczko z czekoladką (lub dwiema) na którym umieszczam karteczkę z imieniem i nazwiskiem gościa. To taka ekskluzywna wizytówka a jednocześnie prezent dla gościa czyli przysłowiowe 2 w 1;) Czekoladka nie jakaś tam niewiadomego pochodzenia z allegro tylko oryginalna pralina z najlepszej belgijskiej czekolady. Kształt wybieracie same, serduszka, pralinki w złotkach, z zatopionym orzechem, w kształcie koniczynki, biała lub ciemna czekolada i inne. Większe wersje tych pudełek wykorzystuję jako gify dla klientów mojej firmy, więc smaki mam przetestowane i gwarantuję Wam, że znawcy czekolady są zachwyceni. Zainteresowanym koleżankom chętnie użyczę adresu lub telefonu do przemiłej Pani, która te cuda dla mnie przygotowuje na 12 sierpnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe reklama jak sie patrzy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ni ma jak autoreklama,

ale pomysł dobry,
chyba nie o to chodziło, ale może sama sobie takie zrobię?
to nie problem sklecić pudełeczko i je ozdobić jak ma sie ciut zdolności manualnych :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...ja wiem czy to dobre określenie "autoreklama" na opinie zadowolonej klientki? czy wszystkie dziewczyny które coś polecają na tym forum prowadzą działalność gospodarczą?;) Wyraźnie napisałam, "chętnym koleżankom", to po co te opinie Pań od zwalczania nieuczciwej konkurencji i autoreklamy;) Pudło!;) Jak same widzicie nie jestem miła i nie mam predyspozycji na "miłą panią od czekoladek". Po 31 odbieram swoje i wtedy też postaram się wkleić jakieś sensowne zdjęcie. Ponawiam wątek, czekoladki przepyszne, jedyne w swoim rodzaju pudełeczka, a Pani naprawde miła;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie strasznie droga taka przyjemność ?

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro Ci napiszę dokładnie, zapytam jaka ilość jest dla niej minimalna. Ja zawsze płacę tylko za czekoladki w zależnosci od wagi, pudełeczka ze wstażkami są gratis. W przypadku dużego pudełka to jest to oczywiste, w przypadku tych malutkich to z pewnością wiecej ją to kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm dla mnie to nadal reklama,ale uwazam ze po to weselnik jest aby sobie pomagac ...wiec jesli jakas "stara" forumka zdecyduje sie na to fajnie jak napisze opinie:) (a chwyty "nie jestem miła pania od czekoladek"sa smieszne;) )pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chetnie poznam cene tej atrakcji no i namiary na pania od czekoladek:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reklama i owszem, myslałam że temu służy to forum. Podzielilam sie z Wami moja osobistą opinią na temat produktu, z tym że nie w celu zwiększenia popytu na ten produkt tylko z dwóch innych powodów(oba nieekonomiczne) Pierwszy- widziałam gdzieś wątek o prezentach dla gości i pomyslałam że podrzucając Wam pomysł bardziej użyteczny zrobię przy okazji "dobry uczynek" -może się którejś dziewczynce pomysł spodoba, a i wspomniana "Miła Pani"sie ucieszy. Od dawna miałam taki zamysł to zrobić ale z wyrachowaniem czekam aż moje zamówienie zacznie się finalizować, żeby nie wypaść z kolejki;) tak, że nadal podtrzymuje że miła to ja nie jestem (dla niedomyślnych -to żarcik taki) Ogólnie to w całej masie telefonów do dj-ów,kosmetyczek,wizażystek, fotografów, kamerzystów i innych które tu znalazłam nie rozumiem jakie przestępstwo popełniłam. Nie zamiesciłam żadnych informacji reklamowych, telefonów adresu strony www itp. Ale czekoladowa afera. Idealne warunki na kampanie reklamową;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie, Twój czekoladowy pomysł zawrócił mi w głowie!!!
Tak jak Ty i " Mila Pani" stawiam na ORYGINALNOSC!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obiecałam na dziś kilka konkretów, cena 10 dag= 11pln, znalazłam przez przypadek zdjęcie własnie tego pudełeczka na zdjęciach Pumki, z adnotacją, że zniknęły jeszcze przed obiadem. Podaje numer wątku, zdjęcie z kieliszkami. Nie znam Pumki, jeśli bywa jeszcze na forum, możecie ją o opinię zapytać.
forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=143594&t=143

Pudełeczka sa również w kolorze białym, ecru, a wstążeczkę pani dopasowuje wg życzenia.
Ponawiam wątek zainteresowanym dziewczynom podeślę na maila numer komórki lub adres mojej ulubionej czekoladkowni;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na forum jeszcze bywam i potwierdzam że Pani z "czekoladkowni" jest baaardzo miła, czekoladki były przepyszne a uzgodnienia z Panią szczegółowe i profesjonalne :) Ustalałyśmy nawet sposób wiązania wstążeczki! Mogę polecić każdemu!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poniżej zdjęcie o którym wspominała Patetka :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no , z tego co pani opisywała,
to miała być mega-rewelacja
a to zwykły kartonik
zrobiłabym ładniejsze

Pumka, nie miej mi za złe
cieszę, się że byłaś zadowolona :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to w takim razie poproszę adres na maile żeby ktoś nie pomyślał ,ze to reklama:)))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile taka czekoladka waży lub pudełko takich czekoladek, żebym mogła sobie przeliczyć skoro 10dag = 11zł ;-) ?

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdjęcie też dokładnie nie oddaje uroku :) kartoniki sa na prawdę bardzo eleganckie, złote, lekko błyszczące. A czekoladki przepyszne!!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnei sie bardzo podobaja, ale wg mnie to niepotzrebny koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie skończyłam "produkować" karteczki z imionami i nazwiskami. Zakreciłam je fantazyjnie w rulonik na końcach, są słabo widoczne bo zdjęcia z komórki. Na moim weselu będą 43 osoby, a że jestem zagorzałą przeciwniczką niesmacznych konkursideł weselnych trącacych wiochą na siłę do miasta przygnaną;) postanowiłam chociaż w ten sposób na moment zając gości. Mój Dj ogłosi, że w kilku pudełeczkach jest "los szczęścia" i znalazca może się zgłosić po nagrodę. Ja wiem kto wygra,bo wybrałam wersję z nagrodami dla dzieciaczków. Nie ma ich zbyt wiele na moim weselu a przy okazji dodatkowo zrywam ze zwyczajem rozdawania wódki bo mi się ten zwyczaj średnio podoba. Pozdrawiam koleżanki z 12 sierpnia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze namiary na @ na ta Pania od czekoladek. rzeczywiscie extra pomysl! a zrzędy forumowe nie musza korzystac ;-) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co mi tam!;) Kawiarenka mieści się w Gdyni przy ulicy Mściwoja 9 tel:601422463, z pozdrowieniami dla Czekoladkowej Damy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam u owej Pani jest naprawde bardzo miła wszystko mi wytłumaczyła nawet poczęstowala czekoladka:) sa pyszne.. No ale na 80 osobowe wesele to dla mnie niepotrzebny koszt. Ale polecam bo pomysł super:)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ile pudeleczek starczy 10 dg? bo nie wiem ile zaplace za jedno pudeleczko, oczywiscie w zaleznoscci ile czekoladek bedzie w srodku, ale liczac po 1 w pudeleczku, to na ile pudeleczek starczy 10 dg?:) takie male matematyczne pytanko:)



nauczyło się serce, serca bicia...juz tak chce wiecznie bić


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybralam droższą wersję- w każdym pudełeczku 2 czekoladki i to te cięższe i mi wyszedł koszt około 5,50 za pudełeczko. Czekoladkowa Pani proponowała mi też tańszą wersję z lżejszymi czekoladkami lub z 1 czekoladką w pudełeczku. To juz od Was zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

do góry