Widok

nnt koszt wymiany okien w mieszkaniu

Remont - porady Temat dostępny też na forum:
wiem, że to nie na temat ale chciałabym się zorientować ile mniej więcej kosztuje wymiana okien. Nie mam kompletnie orientacji w temacie. Mam okna dzielone a chciałabym takie duże pojedyncze. Mam trzy pokoje+kuchnia. Czy taniej jest wszystkie czy tak samo wychodzi cenowo jak wymieniam pojedyncze pomieszczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem ile kosztuje teraz wymiana okien ,ale wiadomo że bardziej opłaca wymieniać się całość ,można wówczas dostać jakiś upust ,druga sprawa że parę lat temu okna duże były tańsze od tych dzielonych ,może nadal są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My okna wymienialismy w maju- duzy pokoj(balkonowe), maly pokoj i kuchnia- dzielone i kosztowalo nas to 3300. Bralismy bez parapetow bo parapety stolarz nam zrobil piekne drewniane :)
Firma- Bysewo Kolor Okna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję czyli trzeba liczyć około tysiąc za sztukę. To mam już jakąlkowiek orintację:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w kuchni dzielolone tylko nie wiem jaki wymiar 150x75 chyba koszt 500zloty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zadzwoń do firmy Markand ty im podasz dokładne wymiary kolor itd a oni ci wtedy podadzą z jakimi cenami możesz się liczyć wiem że ceny nie są drogie nie całe 500zł dawałam za sztuke jeśli się nie myle masz tu numer 798990004
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie masz zadnej orientacji, liczy sie szyba, czy masz tzw zamowienie czy masz uniwersal.

bo sama szyba moze kosztowac 800 albo i 1500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mąż jest w tym temacie wiec jak masz ochotę to mogę dać na niego namiary moze zrobic Ci wycenę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem dokładnie jaki jest koszt wymiany okien na mieszkaniu, ale ostatnio siostra wymieniała i mogę polecić bardzo dobrą firmę Styleline jest to autoryzowany przedstawiciel firmy Drutex.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
janek i po to specjalnie odgrzebales stary wątek,zeby zarekalmowac tą DOBRĄ firmę:P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
My ostatnio musieliśmy wymienić bo poprzednie miało już kilka lat, to było jedne z pierwszych i już za bardzo się poluzowało i płaciliśmy 1000 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dużo zależy od tego, jakie rozwiązanie wybierzesz. moim zdaniem najlepiej się jest zgłosić do rzetelnej firmy, jak styleline, która oszacuje cały koszt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
co wam sie poluzowalo po kilku latach ?chyba uszczelki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to takie trudne , zadzwonić do firmy zajmującej się montażem okien i zapytać kompetentnej osoby ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak już to lepiej brać drewniane okna niż plastiki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas było tak, że na wszystko mieliśmy określony budżet. Nie mogliśmy go przekroczyć. Poszliśmy do salonu Oknoplast gdzie zamawialiśmy okna. Dostaliśmy od nich wycenę, a następnie poszliśmy do firmy zajmującej się montażem. Okazało się, że zostało nam jeszcze kasy trochę na ładne firany w całym domu więc idealnie się wymieściliśmy w budżecie. Warto zainwestować w dobre okna, bo kupicie od znajomego co robi okna albo co gorsza w supermarkecie i niestety po kilku latach albo będziecie je uszczelniać albo całkowicie wymieniać. My zainwestowaliśmy w okna Koncept i są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

właśnie, wystarczy telef. lub internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

Mały prezent z okazji ślubu (92 odpowiedzi)

Szukam inspiracji. Coś fajnego. Niezobowiązującego. Ślub kolegi(Męża) z dzieciństwa,...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry