Widok
nnt. pachnące pranie
Zupełnie nie na temat i może dziwny trochę problem :) Właściwie nie problem tylko powiedzcie czy znacie jakiś sposób żeby pranie po wyschnięciu pachniało płynem do płukania? Czy to zależy od wody czy może też od proszku? Wyjmuje pranie i pachnie cudnie, wyschnie i nie pachnie prawie w ogóle :D A mi się podoba jak ktoś pachnie praniem :D Używam Lenora więc chyba nie jest to problem płynu. A może jednak? Wlewam całą nakrętkę więc wcale nie mało. Piszę to i się śmieję, że większych zmartwień nie mam... :D A no póki co nie mam... Jak tam z Waszym praniem dziewczyny? :D
a no już coś słyszałam że niemieckie lepsze... a gdzie się kupuje niemieckie? Ktoś kiedyś mi powiedział że jak woda jest miekka to pachnie, a jak twarda to nie. No ale pewnie w Trojmiescie to każdy ma raczej twarda. A mimo wszystko niektórzy to pachną praniem na odległość :))) Moze są jakies sposoby zmiekczania wody? :)))
Spróbuje z niemieckimi, tylko powiedzcie gdzie? :)
Spróbuje z niemieckimi, tylko powiedzcie gdzie? :)
Ja używam persila do prania i lenora do płukania i ciuchy po wyschnięciu cudnie pachną, ale kupuję płyny zagraniczne i lenora używam tego:
http://vincentblack.pl/Sklep/presta/img/p/162-207-thickbox.jpg
Naprawdę wszystkie ciuchy pachną ślicznie.
http://vincentblack.pl/Sklep/presta/img/p/162-207-thickbox.jpg
Naprawdę wszystkie ciuchy pachną ślicznie.
Ja mam fiola na punkcie pachnacego prania, probowalam juz wszystkiego w roznych konfiguracjach :)
Jezeli chodzi o plyny to dla mnie numerem 1 jest niemiecki softlan kolor budyniowy :) pieknie pachnie i dlugo utrzymuje sie zapach
A ostatnio odkrylam niemiecki ariel, ale ten fioletowy :) pachnie cudnie, zapach utrzymuje sie bardzo dlugo! Jest tez w plynie, ale jeszcze nie probowalam :)
Mam tez teraz niemiecki persil w plynie, ale nie pachnie juz tam intensywnie i ladnie jak ariel :) choc tez jest ok :)
Jezeli chodzi o plyny to dla mnie numerem 1 jest niemiecki softlan kolor budyniowy :) pieknie pachnie i dlugo utrzymuje sie zapach
A ostatnio odkrylam niemiecki ariel, ale ten fioletowy :) pachnie cudnie, zapach utrzymuje sie bardzo dlugo! Jest tez w plynie, ale jeszcze nie probowalam :)
Mam tez teraz niemiecki persil w plynie, ale nie pachnie juz tam intensywnie i ladnie jak ariel :) choc tez jest ok :)