Widok

ostrogi piętowe- proszę o pomoc :(

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, moja mama bardzo cierpi z powodu wyżej wymienionego schorzenia, próbuje oczywiście wszystkich dostępnych metod ale może znacie jakieś niekonwencjonalne sposoby radzenia sobie z ostrogami ???
z góry dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mąż mojej koleżanki jest masażystą i kimś tam jeszcze i mówił mi, że jego mama również na to cierpi. Jak go spotkam mogę go zapytać jak ona sobie z tym radzi. Z tego co mi mówił, to jest to niestety nieco bolesne...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli wierzysz w bioenergoterapię - znam przypadki wyleczenia ostróg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, a masz jakiegos dobrego bio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama ma ostrogi i można je podleczać seriami masaży i jakiś ultradzwięków, trzeba zrobić rentgena pięt żeby można było określić w jakim stopniu one już wyrosły i polecam pójść do dobrego ortopedy - on zaleci właśnie te masaże, bo moja mama chodziła za darmo na NFZ. Wiem, że jak bardzo przeszkadzają i utrudniają życie to można to operować. Warto w googlach wpisać hasło"ostrogi piętowe" my właśnie na początku znaleźliśmy tam wiele informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania1979 - tak :) jeśli jesteś zainteresowana - napisz do mnie maila ;) robiłam porządki na poczcie i nie mam ani jednej wiadomości od Ciebie(ani adresu @) ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KURCZE na grunwaldzkiej we wrzeszczu jest sklep SCHOLL tam maja wkladki na ostrogi palcowe super wybur i taniej niz konkurencja tam nawet sa wkladki i buty a firmy scholl nie trzeba reklamowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak warto kupić wkładkę podnoszącą pięty, wrogiem ostróg są płaskie buty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój znajomy też radzi sobie za pomocą wkładek, kupuje je w Gdyni na dole ul. Abrahama w sklepie medycznym, podobno są dużo lepsze niż scholla i dłużej służą
a co do zabiegów to miał już kilka serii ale efektów brak :-(
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki dziewczyny za wszystkie rady, mam nadzieję, że coś pomoże :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stosowałam : laser , ultradźwięki, falę uderzeniowa, jonoforeze - trochę pomogło. Ból zaczął stopniowo ustepowac dopiero wtedy gdy codziennie co najmniej 2 razy dziennie wmasowywałam w całe stopy tłusty krem - oliwkowy . Spałam teź przez dwa tygodnie ze skórą ze słoniny pod pięta mi. Wymienilam buty na wygodne. Dzisiaj mogę wreszcie chodzić .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Powiem krótko I na temat. Byłam spanikowana jak będę z takim bólem żyć. Żyję I mam się ok. Brałam prywatnie falę uderzeniową chyba z 10, laser, ultradzwięki I jonoforezę I nic nie pomogło. Zabiegów mialam w sumie 30 dni ( w kazdym 3 rodzaje np, jonoforeza,ultradzwieki I laser).Nic nie pomoglo. Pomógł czas ,juz rok minął jak się to u mnie zaczęło. Teraz mam spokój, rano jak wstaję to bez kulania,obym nie zapeszyła.Wszystkim z bólem życzę takiego finału. Chodzę w niskim obuwiu, latem w chłodniejsze dni w adidasach,mam w niektórych butach wkladki żelowe shella,ale nie wszystkich. Pozdrawiam I życzę O bólu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przy takich problemach trzeba pamiętać, że wygodne buty to połowa sukcesu w drodze do wyzdrowienia. Ja kupuję buty medyczne DrLeon i odkąd je noszę problemy ze stopami znacznie się zmniejszyły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

do góry