Widok

projektowanie ogrodu znacie kogoś kto się tym zajmuje?

Rodzina i dziecko Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
mam do zagospodarowania teren wokół domu, około 500m . chciałabym na tym terenie dość duzo pomieścić, i nie bardzo wiem jak się za to zabrać, jak to rozplanować.
Znacie może kogoś kto zajmuje sie takimi projektami i nie zedrze ze mnie skóry ?? chodzi mi tylko o projekt , nie o wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zona mojego kolegi tym sie zajmuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę "7 dla ogrodu"(strona internetowa słabo działa) http://www.7dlaogrodu.pl/ telefon: 0 668 002 411
e-mail:kontakt@7dlaogrodu.pl. Równo rok temu miałam"remont" ;-) ogrodu wokół domu. Pełen profesjonalizm, punktualne :-), szybko, dokładnie, sprawnie, chyba niedrogo, mają własne rośliny. Przed sadzeniem roślin przywieźli ich wiele do wyboru, żeby na miejscu rozplanować układ. Gwarancja posadzenia :-) - chyba po 2-3 miesiącach wymienili rośliny(w jednym miejscu zdechła mi lawenda), które się nie przyjęły- gratis. Można poprosić o opiekę nad ogrodem przez cały rok. Współpracują z panią architekt krajobrazu (Pani Kasia- bardzo fajnie zaplanowała układ kostki), brukarzem, kowalem od bram, hodowcą trawy w rolkach. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj, właśnie doczytałam, że chodzi Ci tylko o sam projekt- to polecam panią Kasię z Pracowni Architektury Krajobrazu AKANT, ul. Wielkopolska 403, Gdynia, tel: 601150265, lub (58)7810362
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny za onfo, a czy orientujecie się jakie pieniądze wchodzą w gre przy takim projekcie? chodzi mi o orientacyjne kwoty czy sa to rzędu 500, 1000 czy...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy co będziesz chciała w tym projekcie zawrzeć. U mnie chodziło (tylko/aż :-) )o układ/rozkład kostki brukowej, jej kolor, wielkość, ilość itd. Dostałam szczegółowy plan, wyliczenia, plan dla brukarzy, Pani wymierzyła mój ogród i obfotografowała- zapłaciłam 500zł (rok temu)- nie żałuję, bo pomysł ułożenia kostki, wzór i pomoc w wybraniu materiałów bardzo mi się przydała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.multigarden.pl
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może zna ktoś firmę, która zajmuje się zakładaniem ogrodów oraz ich utrzymaniem i pielęgnacją?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąz projektuje i zakłąda ogrody , wykonuje tez pielęgnacje ogrodów, firma działa juz pare lat na rynku, jeżeli chciałabyście kontak zapraszam na wiadomosć prywatną lub na meile aniteczka1@op.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Pana, który wykonał nam projekt a następnie samodzielnie
uformował teren, posiał trawę- naprawdę tanio , solidnie i bez manieryzmu. Za ogród 500m2 zapłaciliśmy: prace: 1200zł ( 12 zł h pracy), materiały: 2000zł ( dreny, ziemia, żwir, nasiona i sadzonki na skalniak).
Polecam:
789 343 726
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podnoszę wątek, bo problem zaczyna odżywać po zimie. Szukamy kogoś do odświeżenia ogrodu po zimie a także zagospodarowania przestrzeni. Tylko, żadnych amatorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
multigarden.pl

polecam, od A do Z
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam męża użytkowniczki "nitusia25" widziałam ich wykonania-piękne a do tego zaangażowanie i chęci na medal.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ambrowiec. Piekny latem, a jesienią spektakularny. Rosne szybko. Mam dwa na działce i oba są przepiękne. Ppza tym sliwa posardi. Piękny bordowy kolor. Lipa ze względu na wspanialy zapach i pokrój tez qsrta grzechu. Ja mam tez graby, wisme ozdobne, gryjecznika..

Dobrze jest również posadzić kilka krzewów oraz drzew owocowych tak aby mieć własne owoce. Szczególnie w dobie wysokich cen na targach: https://www.podkarpackiesady.pl/21-borowki-amerykanskie Polecam szczególnie sadzonki borówki amerykańskiej. Przyjmują się świetnie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz też się sama zająć :) Polecam Ci tego typu kurs - https://szkolenia-kargroup.eu/produkt/kurs-stylizacji-ogrodow/ dużo to ułatwi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry