Widok

sala w Szemudzie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam zarezerwowaną wstepnie tą sale na 200 os. :) w weekend jake obejrzeć może sie uda wkońcu, więc jeszcze tylko zespołu mi brak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak propo byście się lepiej za naukę wzięli, a jak wam się nudzi to się rozbierzcie i ubrania pilnujcie!!!
Buhahaha!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zlituj sie! ja jem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchaj nie moge odbierać pomysłów takich niespotykanych, bo to do tego sa prawa autorske... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może też yć tak iż ta sperma z przebijanych balonów obryzga wszytskich gości tzn orzeźwi i zabawa będzie nawet do 10-11 rano. Madziula może wypróbujemy to u Ciebie na weselu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uhuhu to beda konieczne przedłuzajace ale to chyba nie wystarczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
on ponoć wytrzymuje do 1-2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wiesz rzecz leży w tym ile możesz wytrzymać.... czy do 8-9 czy tylko do 4, juz baloniki nie maa nic z tym wspolnego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co z sylwestrem? Macie jakieś palny? Ponoć Ewulka ma wolną chatę bo jej stary idzie do roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pytanie nie do mnie, na tym forum już pojawiały się wątki na temat ginekologów więc tam trzeba zasięgnąć jezyka tzw mineta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fakt rozpryskowa niespodzianka niezła!!!!bonba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Ty mi ciągle zagladasz do torebki, wydaje mi sie ze z tym nasieniem to dobry pomysł, niezła niespodzianka dla przebijających baloniki.... ha!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za szybko reakcje i rzetelna odpowiedź. Ale jeszcze jedne kwestia sie nasuneła - czy żeby uroczystość weselna trwała do białego rana, /to będzie jesień czyli 8 - 9 godzina/, to czy należy zastosować prezerwatywy przedłużające stosunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak moja propozycja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Główny dekorator wypowiedział się już wyżej, tak propo ostatni jak jechaliśmy na dekorację sali do Kłosowa to Madziulu miałaś całą torebkę prezerwatyw, a teraz niby nie używasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem (jako dekoratorki), te baloniki świetnie nadają się na salę weselną, może jak troche nazbieracie więcej to nam odstąpicie, bo my niestety nie uzywamy ;( no i nasz ślub jest w sierpniu a wasz troszke później to sobie dozbieracie ale cóż to moje skromne zdanie nie wiem co na to główny dekorator
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że była by taka możliwość, choć moja wizja jest taka aby pozostawić w nich nasienie aby efekt był ciekawszy i dodałbym ultra fiolet, ale jeżeli chodzi o kompletną dekorację to proszę o kontakty i umówimy się na odpłatne oczywiście spotkanie.
P.S.
proponuję zastosowanie prezerwatyw owocowych wielobarwnych prożkowanych , z wypustkami itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Dekoratora!Mam pytanie z branży deko?Ja z moja narzeczoną, juz odbywamy stosunki płciowe i używamy prezerwatyw i w związku z tym pytanie -czy mozemy tymi zużytymi prezwatywmi /oczywiście po wulkanizacji i innych zabiegach/ przyozdobic sale weselną? Będe wdzięczny za rzetelną porade!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację mój kalendarz pęka w szfah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz niema czasu na zastanawianie, musisz się decydowac już!Czy Ty zdajesz sobie sprawe ile mamy ofert?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jak będziecie na cmentarzu to musicie do mnie wpaść zobaczyć ja k cięzko pracuję. Terenia już przygotowuje sobotni bankiet- rano wstanie wszystko zrobi raz dwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry