Widok
moim zdaniem (jako dekoratorki), te baloniki świetnie nadają się na salę weselną, może jak troche nazbieracie więcej to nam odstąpicie, bo my niestety nie uzywamy ;( no i nasz ślub jest w sierpniu a wasz troszke później to sobie dozbieracie ale cóż to moje skromne zdanie nie wiem co na to główny dekorator
Myślę, że była by taka możliwość, choć moja wizja jest taka aby pozostawić w nich nasienie aby efekt był ciekawszy i dodałbym ultra fiolet, ale jeżeli chodzi o kompletną dekorację to proszę o kontakty i umówimy się na odpłatne oczywiście spotkanie.
P.S.
proponuję zastosowanie prezerwatyw owocowych wielobarwnych prożkowanych , z wypustkami itp.
P.S.
proponuję zastosowanie prezerwatyw owocowych wielobarwnych prożkowanych , z wypustkami itp.