Widok

staż z PUP- warto?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy w areszcie śledczym?, bursie? wydawnictwie, szpitalu? za 670 zl na reke? boje sie wyzysku:( czy zatrudnia póżniej pewnie marna szansa....czekam na opinie.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie wydaje ze nie. ja akurat szukam pracy w administracji publicznej i jestem pewna ze nie warto jest dosc duzo ogloszen i lepiej od razu zaczac pracowac:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojego punktu widzenia też nie warto - pracowałam na stażu - tyrałyśmy z dziewczynami jak woły - zatrudnili nas na odczepnego na 3 miesiące i potem nie przedłużyli - dodam tylko że była to administracja publiczna - byłyśmy potrzebne na pewien okres i potem won dosłownie...szkoda czasu na staż bo według mnie to wyzysk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie w firmie dziewczyna po pólrocznym stażu dostała pracę - tak więc szanse są .........
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie warto...

ja po 3 miesięcznym stażu dostałam pracę więc się opłacało :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ja tez po stażu dostałam pracę "po znajomościach"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny dzieki, a powiedźcie, czy w areszcie, jako pracownik biurowy jest ciężko się dostać później?
Moja kuzynka miała staż w skarbówce, ale jej nie przyjeli pózniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Risika, tak zjade z tematu. Sliczna córeczka, normalnie przeurocza :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam polroczny staz za 460 zł,co ja przezylam to nie da sie opisac,masakra ale po prostu trafilam do wariatów.pracy oczywiscie nie dostalam.bylo o kilka lat temu.niczego sie nie nauczylam,ale wpis w cv zawsze jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maggda dziekuje:))

wiesz co najlepiej po prostu idz na rekonesans.. heh ja mam zamiar tak zrobic mieszkam kolo um w gdyni i tu bede szukac pracy.. po prostu zaczepie jakies dziewczyny i sie popytam:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej robić cokolwiek niż siedziec w domku - przynajmniej zdobywasz doświadczenie!
ja na stażu byłam kilka lat temu i dostawałam na rękę ledwo 400zł, ale to tam poznałam ludzi, którym moja praca się spodobała i po niespełna 3 miesiącach stażu przerwałam go, bo dostałam propozycję pracy, w której jestem do dzisiaj - gdyby nie ten staż mogłabym o tej posadzie tylko pomarzyć!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie jak sie nie ma doswiadczenia to warto. ja 5 lat dziennie studiowalam ale juz3 lata pracy mam za soba ;) i mi by sie nie oplacalo isc na staz.. bo musialabym pewnie 2 tyle doplacac do opiekunki :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na czym dziewczyny to polega? trzeba być studentem czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalatwiasz to przez odpowiedni urzad pracy. albo oni sami cie kieruja albo znajdujesz firme ktora sie zglasza do up i mowi ze potrzebuje kogos na staz. bo pieniadze za staz placi up. nie wiem czy sie nie myle ale chyba trzeba miec status bezrobotnego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha dzięki Ci bardzo:) a to 400zł to faktycznie trochę wyzysk...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz to jest jak ktos posal ponad 600 zl:] ale to chyab tez zalezy od budzetu danego urzedu pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kwestia priorytetów; jeśli nie masz pracy ani szans na nią to ja bym skorzystała bo teraz jest naprawdę ciężko o prace nawet z doświadczeniem; ja np. miałam praktyki na studiach czyli niedawno w sumie, jako że nie pracowałam wtedy zawodowo poszłam na praktyki normalnie na 6 godz. dziennie za darmo! trzy razy (różne miejsca) po miesiącu każdy (choć dowświadczenie zawodowe mam kilkuletnie) i warto było bo teraz czyli po 2 latach dzięki nim dostałam pracę w urzędzie miasta i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z mojej strony wyglądało to tak, że pracy zaczęłam szukać w takim dość trudnym momencie gdy trudno było coś znaleźć. Dodatkowo wszędzie było wymagane doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Pomyślałam wtedy o stażu, który da mi jakieś tam doświadczenie właśnie. Pieniędzy wielkich z tego nie było, ale ja trafiłam w bardzo fajne miejsce, nie mogę też powiedzieć o jakimkolwiek wyzysku. Staż miałam półroczny, miesiąc przed końcem stażu zaczęłam szukać pracy i znalazłam taką, gdzie było wymagane chociaż pół roku stażu w księgowości. Jak dla mnie było warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem staż bardzo warto odbyć. Ja po studiach licencjackich odbyłam pół roczny staż w przedszkolu- w tym czasie kontynuowałam naukę na studiach magisterskich. Na stażu zdobyłam duże doświadczenie zawodowe, p.dyrektor wystawiła mi super rekomendacje. Nie zawsze tak ważne są pieniądze, ale zdobyte doświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak myslicie, gdzie lepiej odbyc staż, w areszcie, czy w urzedzie, jako pracownik biurowy? to znaczy gdzie wieksze perspektywy zatrudnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry