Widok

wyprawka na klinicznej.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
mam pytanie do kobiet które niedawno rodziły na klinicznej, mogłybyście napisać co pownnam wziąśc do szpitala dla maluszka? dla mnie to wiem co mam zabrac ;) i tez slyszalam ze tam dają jakies kremiki czy cos, co to takiego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na Klinicznej nie dostałam nic. Oliwkę, chusteczki, kremik, pieluszki, mydełko wszystko miałam swoje i o wszystko wołali.
Ubranka, różek itd. również miałam swoje
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodziłam na Klinicznej na początku grudnia. Wszystko musisz wziąć swoje. Dostepne jest tylko mydło w płynie j&j, do kąpieli dzieci, waciki i spirytus do pielęgnacji pępka. Nawet nie ma papieru toaletowego, zatem zaopatrz się tak, jak na biwak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie dają zadnych próbek kremików itp? ja wlasnie sie zastanawialam czy wziasc oliwke i mydlo dla malej, widocznie muszę wziasc, reszte tez wezmę w takim razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostajesz dwa kartoniki z "wyprawką" ale ja te kartoniki dostałam dopiero w dzień wyjścia. Tak więc weź wszystko, co potrzebuje dzidzia i mama :) wraz z papierem toaletowym, sztućcami, kubkiem itd... :)
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rodzilam na klinicznej 2 tygodnie temu, na poczatek ubrali mi mała w szpitalne ciuszki i zawineli w szpitalny becik miałam cesarke wiec małej nie miałam przy sobie pierwsze kilka godzin potem to juz o wszystko wołali o kosmetyki, ciuszki(uwazaj ode mnie wzieli ciuszki i juz ich nie dostałam spowrotem).
Tak jak koleżanka wyzej pisała spakuj sie jak na biwak:-) papier toaletowy, sztucce, kubek niezbędne.
Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie,trzeba wszystko swoje miec,dobrze ze woda w kranie jest:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

do góry