Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jam Session Dzisiaj o 23 00. Łazienki Południowe (Zhong Hua). Karolak, Dąbrowski,...
~youreck
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2002

Mecz 18 Sierpinia o godzinie 17:00 odbedzie sie mecz żużlowy pomiędzy Wybrzeżem...
~michael
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2002

Koncert w Kontraście w Gdynii W Środę odbędzie się koncercik naprawdę fajnej kapelki. Miejsce: Gdynia,...
~L.
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2002

bungi - zawody Czy ktos dokladnie wie kiedy w Gdyni odbywaja sie zawody w skokach na bungi?????
~Serż
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2002

dyskujna lista emailowa strona listy dyskusyjnej WIRTUALNE PODWÓRKO GDAŃSKIE:...
kLaudi
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2002

Koncert na placu zebran jakie sa Wasze pierwsze opinie, lepiej na Brzeznie, czy Plac Zebran Ludowych...
~ania
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2002

Jak wam sie podobala Morcheeba??? Veni, vidi i sie bardzo podobało!!! Naprawde nie spodziewalem sie, ze ten...
Lekito Pikante
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2002

ankieta ??? interesuje mnie najnowsza ankieta, a zwlaszcza pytanie: W piątek 16-ego (po...
~ja
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2002

koncerty jazzowe Mam nadzieję, że przeczytaliście uważnie ogłoszenia, ale gdyby, nie to...
~youreck
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29479

postów

8409

wątków

do góry