Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cieśla budowlany potrzebny info: tel.501128631 Poszukuję cieśli budowlanego do złożenia wiaty z drewna 65m2, praca od zaraz....
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Graffiti Witam, poszukuję twórców graffiti do pomalowania prywatnego żłobka. WIelkość...
~Przemo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Stolarz lub zdolny montażysta mebli do zabudów w Gdańsku Mam do zrobienia meble kuchenne, 2 szafy i jeszcze kilka elementów zabudowy....
~Gdańsk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Poszukuję firmy, która zaprojektuje i wykona meble kuchenne. wątek zamknięty Witam,poszukuję firmy , która zaprojektuje i wykona meble do mojej kuchni....
ania3m
44

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

potrzebuje kogos do remontu tanio wątek zamknięty poszukuje osoby do remontu lazienki, polozenia kafelek w kuchni podloga +...
animma
10

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

blaty do kuchni wątek zamknięty witam szukam dobrego wykonawcy blatów granitowych do kuchni może ktoś ma...
~grześ
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 marca 2011

Gdzie zrobić wizualizację elewacji? wątek zamknięty witam czy możecie mi polecić firmę która zrobi mi wizualizacje elewacji domu...
~huanita
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

olcia princessa 1
12

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

stolarz z okolic wejherowa,redy,rumi dziewczyny czy znacie dobrego slotarza, ktory nie zadrze ze mnie zbyt duzo...
~ola
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

ŻYWICA EPOKSYDOWA PODŁOGA Witam :) poszukuję firmy z trójmiasta lub okolic zajmującej się kładzeniem...
sabiii
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2010

Remont Poszukuję ekipy remontowej do postawienia ścianek działowych z płyt k/g oraz...
piotr77
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2010

czyszczenie dywanu wątek zamknięty Mam nadzieję, że skoro forumowiczki wykazują się taka aktywnościa, to...
konwaliowa
24

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2006

Pilnie poszukuje ekipy budowlanej wątek zamknięty Witam Pilnie poszukuje ekipy budowlanej do remontu łazienki toalety oraz...
~marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Remont mieszkania Witam Szukam ekipy do skucia podłogi (toksyczne mieszkanie na Chyloni)...
anka123
16

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Dobry tapicer-Reda,Wejherowo,Rumia wątek zamknięty Witam,Szukam dobrego tapicera do renowacji kompletu mebli 3+2+1 ze skóry...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 listopada 2009

Kuchnia IKEA wątek zamknięty mam wielkie dylemat ...za tydzień dostajemy klucze od naszego M a ja nie mogę...
~anka
11

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

do aranżacji kuchnia i 2 łazienki Poszukuję osoby,firmy która pomoże mi w aranżacji aneksu (ok 15 mkw)...
~iza
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

prośba budowa - tynki z maszyny Dziewczyny mam pytanie bo pewnie są tu takie, które się budują albo niedawno...
Karolinka29
17

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 maja 2008

nnt.kuchnia wątek zamknięty poszukuję sprawdzonej firmy która zajmuję sie zabudową kuchni, korytarza...z...
dorotkad1
15

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2008

Szukam firmy pioracej tapicerkę wątek zamknięty Hej, szukam firmy (sprawdzonej) piorącą tapicerke, chodzi o kanapę i dywan....
~mamka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16983

postów

2540

wątków

do góry