Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arogancja i brak poszanowania klienta wątek zamknięty Klimat faktycznie fajny jeśli nie wjedziesz tam np. o 11 wieczorem. Sala...
~Nie polecam
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 listopada 2011

sprawni i smacznie wątek zamknięty Spotkaliśmy się w ramach integracji pracowników. Wcześniej rezerwowaliśmy...
~organizatorka imprezy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2011

JAREK - opinia wątek zamknięty PIERWSZY RAZ Z PRZYJACIÓŁMI ZAGOŚCILIŚMY W BROVARNI ! NIETYPOWA OBSŁUGA...
~JAREK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 lipca 2011

polecam !!! wątek zamknięty fajne. klimatyczne miejsce.Jedzonko pierwsza liga, Szczególnie polecam...
~magda szymańska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Brovarnia -świetnie-jak zawsze wątek zamknięty Wybraliśmy się z przyjaciółmi na piwo -jak zawsze SUPER:):)Nie ma to jak...
~Bożena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

Porażka wątek zamknięty Totalna porażka,na kelnera i kartę próżno czekać,przyniosłam ją sobie sama....
~Pańcia
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 czerwca 2011

Odradzam wątek zamknięty Jestem z Gdańska i znam Brovarnie jako miejsce spotkań towarzyskich przy...
~Michal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Piwo DYMIONE MARCOWE wątek zamknięty Jestem stałym klientem Brovarni Gdańsk. Bardzo dobre piwo, przyzwoita kuchnia...
~Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

irracjonalne wyjaśnienia, pełne nadzieji wątek zamknięty Czytam te opinie i dochodzę do wniosku, że ciągle występują te same...
~stelmach
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Rewelacyjne piwo i pyszne jedzenie wątek zamknięty Rewelacyjne piwo i pyszne jedzenie
~sp_adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Pizza wątek zamknięty Byliśmy sporą grupą. Chciałem zamówić coś do jedzenia ale obsługa powiedziała...
~Pizza
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, obsługa super. Pięknie podane. Jednak cena trochę...
~Edyta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

Sandacz zapiekany z serem roquefort wątek zamknięty Restaurację odwiedziliśmy już kilka razy. Za każdym razem spotkaliśmy się z...
~Asia z rodzinką
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 października 2010

SUPER MIEJSCE NA URODZINY !!! wątek zamknięty Zorganizowałem w Brovarni uroziny dla mojej Żony. Wszyscy goście byli...
~mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Pyszne piwo i golonka:) wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce. Pyszne piwo i golonka. Organizują teraz Oktoberfest....
~NOimmo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Fatalna obsługa wątek zamknięty Piwo w Brovarni jest fantastyczne, podobnie jak klimat i wystrój, ale...
~JS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

Lokal nie wywiązał się z potwierdzonego dużo wcześniej programu. wątek zamknięty Eksperymentalnie poleciłem Brovarnie biuru podrózy, które zorganizowało tam...
~reisefuhrer
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Rewelacyjne piwo wątek zamknięty Moja pierwsza wizyty w Brovarni spowodowana była chęcią spróbowania...
~Ł.Ch.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Obiad po obronie wątek zamknięty Do restauracji zaprosiłam rodzinę, aby uczcić obronę pracy dyplomowej. Lokal...
~elzazula
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

rozczarowani wątek zamknięty bardzo słaba obsługa; piwko nie najlepsze; jedzenia nie spróbowaliśmy, bo ok....
~gos
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
148

postów

120

wątków

do góry