Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
100% zadowolenia wątek zamknięty czytajac poprzednia opinie jest mocno zdziwona bo kelner ktory nas...
~gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Fatalna obsługa wątek zamknięty Brovarnię odwiedziłam zachęcona Państwa stroną internetową. W niedzielę po...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

Przeciętność wątek zamknięty Wystrój lekko tandetny - brak tzw. klimatu. Hałas balujących przy sąsiednich...
~Cyborg
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 stycznia 2009

Super Lokal!!! wątek zamknięty Byłem w Brovarni wiele razy ,piekny lokal ,pyszne jedzenie i super...
~Tomasz Kotek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

BYLE NIE BILI!! wątek zamknięty Tak właśnie należałoby podsumować sobotni wieczór w Brovarni! Idąc na...
~o.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

PIWO KONIECZNIE, jedzenie niezupełnie wątek zamknięty Odwiedzam Brovarnię regularnie od otwarcia (lipiec?) i jeśli chodzi o piwo,...
~m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

BYLE NIE PALILI wątek zamknięty Pyszne piwo. Jedzonko też może być. Obsługa zakręcona ale przemiła....
~Joanna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 września 2008

Twoface - opinia wątek zamknięty Ocenię lokal z pozycji zarówno gościa,jak i pracownika. Od strony...
~Twoface
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

fajne miejsce wątek zamknięty byłam w Brovarni w sobotę. Lokal bardzo przyjemny i mimo, że otwarty...
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

polecam wątek zamknięty fajne miejsce, narazie nieznane wielu i malo kto sie tam zapuszcza ale jak...
~agi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

piwo to za mało wątek zamknięty Dobre piwo i jedzenie to duży plus, jednak od takiego miejsca należałoby...
~m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

słabiutki start wątek zamknięty o tym, że taki lokal w gadńsku powstaje wiedziałem już dawno temu. gdy...
~Mad Max
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

jest dobrze ale nie beznadziejnie wątek zamknięty + bardzo dobre piwo + wygodne krzesła w środku + życzliwe podejście obsługi...
~Jimmy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

zabrakło konsekwencji wątek zamknięty Odwiedziłem Brovarnię, ponieważ zachęciła mnie możliwość skosztowania piwa...
~Bzik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2008

Rewelacja :) wątek zamknięty muszę przyznać że tak dobrego piwa to jeszcze nigdzie nie piłem :) jedyną...
~ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2008

brawo ! wątek zamknięty bylam tam dwa razy ,nareszcie jest doskonale miejsce/zabytkowa Stara...
~sofija
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2008

Viva Brovarnia wątek zamknięty Swietne miejsce - czuc urok starego portu, w takim miejscu warzone piwo musi...
~Marecky
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

Piwo przeniczne wątek zamknięty Piwko rewelacyjne... obsługa 1-klasa
~malyFlips
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

OTWARTE wątek zamknięty Nowy lokal otwarty 31 lipca. Warzy sie tam świeże, żywe piwo z naturalnych...
~etrusek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

Kpina wątek zamknięty Od niedzieli codziennie zmieniaja datę otwarcia Brovarni. Kpiny sobie robia z...
~xzx
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
148

postów

120

wątków

do góry