Multikino Gdańsk

Kina

Gdańsk, al. Zwycięstwa 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nigdy więcej! wątek zamknięty Nigdy nie miałam zastrzeżeń co do tego miejsca, ale po dzisiejszym seansie...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Do ceny biletu dolicz koszty parkingu wątek zamknięty Strasznie słabo. Wprowadzili opłatę za parking 3zł za godzinę. Niby jest...
~Kris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

23 zł za 40 minut reklam wątek zamknięty W dniun 23.09.2012 od godz. 18.00 miałam nieprzyjemność siedzieć w sali...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Multikino Rumia !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dramat wątek zamknięty jedno wielkie DNO w burd...... jest wiekszy porzadek niz tam. Popcorn...
~Fan_Kina
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

E papieros wątek zamknięty Po ciężkim tygodniu pracy postanowiłam się zrelaksować i pośmiać w kinie....
~Renata z Gdańska
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Władca Pierścieni wątek zamknięty Witam! Co byście powiedzieli na to by namówić Multikino aby wyświetliło...
~Alexa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

Uczciwie polecam :) wątek zamknięty Nie mam żadnych obiekcji co do kina, moim zdaniem wszystko jest w porządku;...
~Weronika/Warszawa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Rezerwacja wątek zamknięty W dniu dzisiejszym zarezerwowałem 3 bilety do kina. Stanąłem w kolekcie na ok...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Lepiej pójść sobie gdzieś, gdzie w WC-cie tak nie śmierdzi. wątek zamknięty Byłem w tym kinie po raz pierwszy (za namową żony) i prawdopodobnie po raz...
~Lolek
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

POZDRAWIAM PANIĄ MARTE:d wątek zamknięty POZDRAWIAM PANIĄ MARTE:d
~MARCIN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

reklamy przed seansem wątek zamknięty Wczoraj przezylam 40 min koszmar reklamowy przed seansem! Wiecej z Waszego...
~ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2012

Za duzo reklam wątek zamknięty Jak jest jakas super nowosc to lepiej isc do innego kina. Multikino funduje...
~egon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Najgorszy mulitipleks wątek zamknięty Nie cierpię Multikina, szczególnie tego gdańskiego. Idę, gdy już naprawdę...
~Al
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Środy z Orange - Apel do użytkowników! wątek zamknięty Witam! Mam wielką prośbę do użytkowników środy z orange, wszyscy wiemy jak...
~mulat
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Koncert Coldplaya wątek zamknięty co wy na to żeby w kinie puscili koncert Coldplaya?? :P ktoś wie jak to...
~xd
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

dobre kino wątek zamknięty naprawde dobre kino dobra obsługa i wszystko
~kik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Nigdy więcej!! wątek zamknięty tego dnia byłem w tej sieci poraz ostatni! Od wielu lat byłem posiadaczem...
~andrzej
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2010

koszmar! wątek zamknięty Jako stały bywalec Krewetki (bo bliżej) i regularny kinoman (4 razy w...
~cervandes
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 maja 2011

Poranki dla dzieci-nie polecam. wątek zamknięty Witam, w Multi byłem kilkakrotnie, bo mam najbliżej. W tą niedzielę...
~Arek Gdańsk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

prosze o odpowiedź wątek zamknięty moja koleżanka z którą mam isc do kina, dokonała przelewu na poczcie, czy jak...
~julka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
175

postów

119

wątków

do góry