Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lepiej przekonać się osobiście wątek zamknięty Znam obu Panów 1,5 roku. Przekonuję się z treningu na trening, że mogę coraz...
~Gosiek B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Zdecydowanie godne polecenia!!!! wątek zamknięty Już pierwsza rozmowa telefoniczna (trwała prawie 30 minut :) uzmysłowiła mi,...
~Elwira
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Podziękowania dla Kuby za kilkumiesięczną współpracę,a przede wszystkim za...
~Magdalena F
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Dzięki trenerze Kuba - Robert wątek zamknięty Witam, z trenerem osobistym Kubą spędziłem na ciężkiej pracy w siłowni około...
~Robert
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

100% Satysfakcji wątek zamknięty Wszystko sie tutaj zgadza. Super trenerzy, Kuba i Lukasz. Super atmosfera i...
~Kaska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Mozna i naprawde warto wątek zamknięty Moje trenowanie to pasmo upadkow i wzlotow. Upadkow spowodowanych prsede...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Tego szukałem!!!!!! wątek zamknięty Jestem facetem po 30-tce,a moja kondycja jeszcze kilka miesięcy temu...
~Jurek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

REWELACJA!!! wątek zamknięty Miało być tylko paro tygodniowe przygotowanie do nart. Było ponad pół roku...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Zmiana o 180 stopni wątek zamknięty Pracuje na stanowisku kierowniczym,niekiedy po 10-12 godzin dziennie....
~Marcin Sz.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Warto było trochę poczekać wątek zamknięty Na miejsce u trenera Kuby,musiałam poczekać prawie 1,5 miesiąca. Nie miał...
~MARIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 maja 2012

Nieprawdopodobne efekty!!!!!! Dziekiuje Kuba!!!!!! wątek zamknięty Napisze krótko. Trener Kuba to geniusz w tym w fachu. Ważyłem 124 kg i...
~Mariusz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Nie ma lepszego trenera niż Kuba!!! wątek zamknięty Zasiadłam do napisania tej opinii i mnie zablokowało, ponieważ mam tyle...
~Alutka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Świetny trener,silna wola oraz zaangażowanie to droga to sukcesu wątek zamknięty Kilka dni temu skończyła się moja półroczna przygoda z Optimal Trener....
~Klaudiusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2011

Jestem zachwycony!!!!! wątek zamknięty Nigdy nie należałem do osób wysportowanych, mało tego nawet najmniejszy...
~Adam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 listopada 2011

To jest to czego szukałam!!!!! wątek zamknięty Trenuję z Kubą od połowy lipca. O efektach nie będę się rozpisywała bo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Pomoc na najwyższym poziomie wątek zamknięty Zawsze,przynajmniej tak mi się wydawało byłem wysportowanym facetem. Jednak...
~Paweł E.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

bardzo fajny program ćwiczeń wątek zamknięty Trener Kuba ma świetny program, za każdym razem są inne ćwiczenia, mocno się...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

POLECAM WSZYSTKIM,KTORZY CHCA SCHUDNĄĆ wątek zamknięty Zajęcia u Łukasza rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Moim celem była poprawa...
~Arleta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Jest świetnie!! wątek zamknięty Mimo,że kosztowało mnie to niesamowicie dużo silnej woli to przełamałem się i...
~Marek D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

Polecam!!!!!!!!! wątek zamknięty Dobrze,że jesteście Trenerzy. Dzięki wielkie za pomoc Łukaszowi i Kubie....
~Rysiek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry