Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama 62 - opinia wątek zamknięty Strasznie umowilam się telefonicznie na wizytę u p.Moniki gdy przyszłam...
~Mama 62
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 listopada 2019

Przerost formy nad treścią nie warto! wątek zamknięty Przerost tego punktu fryzjerskiego bo z atelier i salonem ma niewiele...
~Nfx
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Damskie wątek zamknięty Panie zawsze doradzą jaką fryzurę wybrać. Włosy są "przepuszyste", lśniące po...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Profesjonalnie i miło :-) wątek zamknięty Strzyżenie u Pani Justyny - profesjonalnie i miło, zakład na Karwinach...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Z męskiego jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty Strzyżenie męskie (proste, wydawałoby się, skrócenie maszynką) bardzo...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Słabizna wątek zamknięty Dawno tak się nie zawiodłam na fryzjerze. Wydawało mi się, ze mam do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Legionow wątek zamknięty Witam. Strzygłam się na ul.Legionów. Po słowie Atelier spodziewałam się...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

brak podejścia indywidualnie do klienta wątek zamknięty Od dwóch lat byłam stała klientką salonu na Karwinach, przychodziła...
~Pattm
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Alina Michalak - opinia wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z uslug ,przedewszystkim pani Moniki zawsze dobierze...
~Alina Michalak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Nie polecam wątek zamknięty Salon wygląda bardzo profesjonalnie. Ale obsługa nie zachowuje się tak jak...
~Natalia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Polecam p. Monikę :) wątek zamknięty Wszystko tak jak trzeba, a nawet lepiej. Poszłam bez pomysłu na włosy,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Jestem na tak:) wątek zamknięty Chciałam mieć ciekawą fryzurę na wesele... I udało się! Pan Paweł spytał w...
~Milena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

ROZCZAROWANA p.Pawłem Brzozowskim wątek zamknięty Jestem strasznie, ale to strasznie niezadowolona. Okazuje się, ze...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

SUPER- Warto wątek zamknięty Polecam ten Salon każdemu, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

zadowolona wątek zamknięty bardzo polecam pania Natalie,super strzyze i dobiera kolor,napewno do niej wroce
~iwona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

nowa pani Karolina wątek zamknięty POLECAM!!!! ostatnio trafiłam przypadkiem do Pani Karoliny! choć z usług...
~MAria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Deina - opinia wątek zamknięty Bylam w salone u Pana Pawła przykro mi stwierdzic ale nie udało mu sie dobrac...
~Deina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Oaza równowagi wątek zamknięty Jakże mi było cudownie. Zaopiekowano się mną. Z cierpliwością wysłuchano,...
~Małgorzata Potrykus
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Niestety jestem zawiedziona. wątek zamknięty Zero kreatywności, nudza mnie pytania co robimy i zero pomysłu, niestety...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Ciecie i farbowanie na miare XXI wieku :) wątek zamknięty Nie sadzilam, ze uda mi sie tak szybko znalezc nastepce za mojego...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry